Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dreamlike

budowa domu

Polecane posty

pytanie kieruję do zorientowanych w temacie :) chciałabym wiedzieć jaką kwotą muszę dysponować aby postawić dom, jaki byłby koszt surowego stanu tego domu (bez podług i innych wykończeń) dom murowany ok 90-100m kw parterowy z poddaszem, podciągnięcie wody, kanalizacji, instalacji elektrycznej, okna, drzwi czy 200tys. starczy? jeżeli ma to znaczenie odnośnie wody czy prądu dodam, że dom stałby ok 100m od najbliższych zabudowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuujjjjjjjjjjjjjek
działkę masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuujjjjjjjjjjjjjek
my płaciliśmy 470 000 za parterowy z poddaszem uż.( pokój ,pralnie ,łazienka)z całym wykończeniem ,działkę mieliśmy ,na meble nie starczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWAWA
JAK NIE MASZ KASY TO NIE BUDUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuujjjjjjjjjjjjjek
jak stan surowy to może może ,ale musisz szukać taniej siły roboczej ,pytać po znajomych ,niech kogoś polecą ,bo firma strasznie z ciebie zedrze.Studnie jakbyś kopał to też ze 3 tys. musisz liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz że z całym wykończeniem 470tys ale w takim razie rozumiem, że 200tys nie styknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o firmę to nie będę miała większego problemu, studni nie trzeba ponieważ jest tam wodociąg tylko interesował mnie koszt podłączenia, liczyłam szczerze mówiąc, że koszt wykończenia będzie trochę niższy a z tego co piszesz to co najmniej drugie 200 tys muszę szykować bez ogrodzenia działki szczerze mówiąc liczyłam że wyrobię się w 400tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachura007

Jeżeli szukacie dobrego producenta betonu to szczerze polecam 
https://www.zelbetex.pl/beton/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie do pytania o wynajem sprzętu, to ja mam świetne doświadczenia z nimi Wiadomo rusztowanie nie jest tanią sprawą no i jeszcze fajnie znaleć fachowców którzy doradzą w temacie jego wyboru. Tutaj spotkałam się z naprawdę bardzo dobrym doradztwem i jednak zdecydowaliśmy się na wynajem. Powiem że jestem mile zaskoczona bo można spokojnie porozumieć się w kwestii terminów no i co ważne nie ma ukrytych kosztów. Jak dla mnie wszystko na duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie do pytania o wynajem sprzętu, to ja mam świetne doświadczenia z nimi Wiadomo rusztowanie nie jest tanią sprawą no i jeszcze fajnie znaleć fachowców którzy doradzą w temacie jego wyboru. Tutaj https://szalbud.pl/ spotkałam się z naprawdę bardzo dobrym doradztwem i jednak zdecydowaliśmy się na wynajem. Powiem że jestem mile zaskoczona bo można spokojnie porozumieć się w kwestii terminów no i co ważne nie ma ukrytych kosztów. Jak dla mnie wszystko na duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×