Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość Rooka
Ja osobiście dla najbliższych mi kobiet zamierzam kupić biżuterię artystyczną, ponieważ podobnie jak ja, uwielbiają ją;) Jeśli szukacie fajnego sklepu z dodatkami to polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - świetna biżuteria i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieszyłabym się z takiej artystycznej biżuterii :) jak nie mam kolczyków, zimno mi w uszy... a że często gubię, to zawsze w liście do mikołaja kolczyki muszą się znaleźć. dla moich maluchów kupię stroje zuchowe i film, na który czekają - Epokę lodowcową (http://www.tesco.pl/epoka-lodowcowa/ ), rodzicom - książki, ale dla sióstr nie mam jeszcze pomysłu. fajnie, że są takie wątki :) może wykorzystam czyjś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle8
ja swojemu podesłałam linka do telimena.pl, mam nadzieję że kapnie się o co cho bo mają super kolekcję świąteczną teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysłów jest milion ;) Jako kobieta mogę polecić szczególnie jedną rzecz, którą chcę mieć w swoim posiadaniu, a mianowicie suszarko- lokówkę Philipsa - Dynamic Volume Brusht :)!!! - suszy, modeluje - delikatna dla włosów - nie niszczy ich - nie elektryzuje ahhh no super ! ;) Poczytajcie zresztą sami - http://stylowe-agd.pl/male-agd/nowa-suszarko-lokowka-philipsa/;) albo na stronie Philipsa! Faceci - polecam dla Waszych kobiet ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciółka namówiła mnie kiedyś na zakupy w http://www.smakprostoty.pl/prezenty są tam od razu wyróżnione kategorie dla kobiet i mężczyzn, więc chyba kupię tam od razu prezenty świąteczne i będę miała już to z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksis04
Jak się ma mało kasy (a zazwyczaj się ma :P ) to teraz dużo ludzi kupuje na stronkach właśnie w stylu allegro albo można jakieś zniżki do sklepów znaleźć. Tym bardziej, że przed świętami dużo sklepów robi różne promocje, a sporo powstało teraz agregatorów, jakieś topkody.pl na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warania
Wejdźcie na smyk.pl tam też są fajne promocje, np. dla chłopców można kupić nerfy w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Polecam kosmetyki lub nawet całe zestawy dla mężczyzn i kobiet w różnych kategoriach wiekowych z polskiej firmy kosmetycznej Mariza. Są naprawdę dobre i niedrogie. A jak się zarejestrujemy jako konsultant to bez żadnych zobowiązań możemy kupić kosmetyki dużo taniej. Informacje można znaleźć na: www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja jestem
polecam zegarki stylizowane na retro fajne modele są na tej stronce www.magiaczasu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozyrrka
Mi zostały do kupienia jeszcze prezenty moim dwóm synkom, młodszemu na pewno jakieś klocki, bo uwielbia budować różności a dla starszego jeszcze pomysł żaden nie przyszedł mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna99998
Ja polecam naturalne mydła-bajeczne są te zestawy, zapachy i kolory!! www.farma-eko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm:(
Zauważyliście, że większośc piszących w tym temacie to Ci którzy reklamują "swój" produkt...herbata, prawie co drugi, trzeci post, srebrna biżuteria i jeszcze ta od tych wyrzutni Nerf to wpadła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhonorkaa
A moze jeszcze do kolekcji wyboru ciekawych prezentów dołożycie taki http://www.wyjatkowyprezent.pl/ A tu chyba macie jednak najwiekszy wbór , bo az ponad 650 preznetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzatka1303
Mój pomysł na praktyczny prezent to np komplet ręczników z wyhaftowanym jakiś fajnym napisem. Co do napisu to jeszcze nie wiem do końca jaki może być. Wiem, że na stronie shis.pl zajmują się tym. Chyba się skuszę, bo juz brakuję mi pomysłów na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charismania
A ja polecam taki ręczniczek : http://allegro.pl/recznik-dla-dzieci-haft-pre zent-mikolajki-50x90-i2789842002.html Zamówiłam kilka dni temu dla mamy na urodziny z jej imieniem i wyszytym kwiatkiem. Przyszedł bardzo szybko, starannie wykonany i bardzo przyjemny w dotyku. Mama była bardzo zadowolona z prezentu I wiem już, że kilka takich ręczniczków zamówię jeszcze dla bliskich na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna be
Podeślijcie jakiś pomysł na gwiazdkę dla 9-cio letniego chłopca.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×