Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jennie

Związek z turkiem..

Polecane posty

Gość Jennie

Czesc dziewczyny..chcialabym posluchac rad na temat zwiazku z turkiem..wiem jakie sa opinie na temat turkow, ze przyjezdzaja tu do Polski czy naprzyklad do Rosji i Ukrainy na latwy seks..Ale chyba wszedzie sa wyjatki..Opowiem moja historie..poznalismy sie na studiach, jest erasmusem..to byla milosc od pierwszego wejrzenia, nie wierzylam w takie cos nigdy, ale tak sie stalo ze zakochalismy sie..Wszystko jest takie wspaniale, jest ze mna mega szczery, poznalam jego rodzicow (co prawda przez internet..) , jestem pierwsza dziewczyna z ktora poznal rodzicow..za kilka miesiecy wraca do Turcji, chce sprobowac wrocic na drugi semestr..Jestem mega szczesliwa i czuje ze w koncu spotkalam swoja druga polowke, jest dla mnie wspanialy, tak sie stara, widze ze mu zalezy, juz nie raz bylam w zwiazku i tylko teraz czuje ze to "cos powaznego"...Niestety moja matka jest przeciw,i tak bardzo ze za kazdym razem jak sie dowiaduje ze jestem z nim - ma histerie..Boi sie bo on jest muzulmaninem, (ale tak naprawde nie jest ani religijny ani tradycyjny..Turcja to nie Iran czy Maroko..), wierzy tylko w to co pokazuja w telewizji , a tam jest sam niegatyw...Wiec tak, chce posluchac historie, moze z waszego wlasnego doswiadczenia, mozliwe ze cos slyszelyscie..Moze jakies rady..Dziewczyny, planujemy wspolna przyszlosc, rozmawiamy co w takiej sytuacji robic..ja juz koncze studia, on jeszcze ma 2 lata, ale tak bardzo mi na nim zalezy ze jestem gotowa czekac..nie planuje zostac w Turcji, caly czas sie zastanawiamy gdzie bylo by najlepiej dla nas obojga..wszystko bylo by ok gdyby nie strach mojej matki i codzienne prosby rozstac sie z nim...wiem ze to moje zycie i ja mam wybierac ale jednak wolalabym gdyby go polubila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×