Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalingrad

Gdybyście mogli cofnąć czas, to ....

Polecane posty

Wyobraź sobie, że jestem nadzwyczaj spokojnym i opanowanym człowiekiem, prawdziwą bryłą arktycznego lodu. Ale ... właśnie aborcja jest tematem, który mnie drażni do takiego stopnia, że około 50-60% muszę skreślać na starcie. Na szczęście tylko aborcja jest taka, że kogoś przez nią skreślam. Życie z socjalistką, Żydówką, muzułmanką czy fetyszystką męskich stóp zniósłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O aborcji nie da się dyskutować. Ja widzę życie, ty zlepek komórek. Ja widzę morderstwo, ty "zabieg". Osoba to robiąca dla mnie jest rzeźnikiem, dla ciebie ginekologiem. Tutaj ludzie się nie pogodzą. Na szczęście jest demokracja i w Polsce aborcja jest zabroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhooq
o matko, stalingrad. od dziś zmieniam całkowicie zdanie o Tobie, myslalam ze jestes tylko uzalajacym sie nad soba facetem, a tu sie okazuje, że jestes wrazliwym i inteligentnym gościem. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty satlinzacznij od siebie
jako przeciwnik aborcji nie masz prawa bzykac sie z nikim przed slubem a po slubie tylko wtedy gdy zechcesz splodzic potomstwo. inaczej sam jestes morderca. wpadka moze byc zawsze. a ty mozesz o tym nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ciekawa interpretacja. Zwolennicy aborcji mają mi mówić, co mam robić ze swoim życiem? PS. W sumie utrata prawictwa mi nie grozi, więc ten kretyński argument możesz sobie wsadzić wiesz gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co , ty masz mowic innym co
maja robic ze swoim? nie chcesz zeby byla aborcja to sie nie bzykaj. nie bedziesz morderca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aborcja jest złem,ale pytanie brzmi tak czy jedni ludzie maja prawo drugim zabraniać lub zezwalać? i co z prawem do suwerennej decyzji? walczyć o życie nienarodzonych to jedno,a odbierac prawo do samostanowienia to drugie. Stalingrad moje pytania są do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje ze nie usunelam...
jesliby antykoncepcja w jakis sposob zawiodla,nastepnym razem odrazu to zrobie,zamiast wypisywac farmazony na kafe,bo teraz nikt mi nie pomaga,afera ustala...mam pomysl stalingrad,moze ty mi wyslesz kase,bo nie mam za co dziecka utrzymac,i glupote zrobilam sluchajac takich jak ty,a teraz moje dziecko zyje w nedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aborcja jest złem,ale pytanie brzmi tak czy jedni ludzie maja prawo drugim zabraniać lub zezwalać?" Oczywiście, że jedni mają prawo zabraniać długim. Czy ja idę zabić sąsiada, bo przyszedł nie w porę. Czy Hitler miał prawo mordować Żydów,bo tak sobie ubzdurał? "i co z prawem do suwerennej decyzji?" Suwerenna decyzja jest - wychować czy oddać. Aborcja jest owym zleceniem morderstwa. "walczyć o życie nienarodzonych to jedno,a odbierac prawo do samostanowienia to drugie." Są dwa prawa. Do życia i do wolności. Życia dziecku nie zwrócisz, ale wolność kobieta może po 9 miesiącach odzyskać, rezygnując z praw do dziecka. Dlatego jest wrogiem aborcji. Pytacie się, kim ja jestem, że wtrącam się do waszych spraw. Pytam się was, kim wy jesteście skoro dla was zabójstwo jest rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszedłbym na mniej
wymagający kierunej studiów a zaoszczędzony czas poświęcił na języki obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalin to sie nie bzykaj
jak bzykasz to sam zmuszasz do tego zabojstwa. jestes taki sam morderca. to TY jestes morderca bo jak bys takiej dziewczyny nie bzykal to ona by nie robila aborcji. nie zwalaj z siebie odpowiedzialnosci. latwo sobie wydierac gebe zyciem. to dbaj o to zycie. nie bzykaj sie jak nie masz w palanach zrobienia dziecka. . Czyli wolno ci tylko z zona i tylko po slubie. Zacznij od siebie swoja krucjate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to podejście masz. Hipokrytą byłbym, gdybym ową dziewczynę odtrącił i uznał, że to jej sprawa. Gdybym wpadł z jakąś dziewczyną, zrobiłbym wszystko, żeby jej pomóc. A jakby naprawdę nie chciała tego dziecka ... wziąłbym sobie. Przynajmniej miałbym jakąś motywację do swojego szarego i burego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalin to sie nie bzykaj
podejscie proste. nie uznajesz aborcji - nie rob zadnego zycia , ktore potem pojdzie na aborcje. Ergo - wlazisz do lozka tylko z zona i tylko jak chcesz miec dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę demonizujesz.ja nie jestem zwolenniczką aborcji,wprost przeciwnie,ale uważam ,że trzeba zapobiegać, uswiadamiać,pomagać ,starać się wpłynąć na decyzję,a nie dawać sobie prawo do decydowaniu o życiu innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dzisiejszą psychiką
to zrobiłbym wszystko dobrze i miał udane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, kiedyś byłem zwolennikiem uświadamiania młodzieży przez szkołę. Kiedyś w Wielkiej Brytanii to wprowadzili ... mają najwięcej samotnych matek w Europie i największą ilość zabiegów i aborcję prawie do 6 miesiąca. Moim zdaniem wszystko zależy od rodziców. U mnie nikt nie mówił ze mną o tych sprawach ... może tylko dzięki trądzikowi nie jestem "tatusiem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aborcja jest owym zleceniem morderstwa." No to Ciebie trzeba za walenie konia do pierdla wsadzić bo to też 'życie'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, trudno nie nazwać życiem czegoś, co składa się w połowie z DNA matki i DNA ojca. Poza tym kobieta zazwyczaj dokonuje aborcji nie 3 dni po, ale 2-3 miesiące po, kiedy śmiało to coś można nazwać "odrębrnym organizmem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura wiedziala co robi
ze cie tradzikiem obsypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura wiedziala co robi
ale to ty stalin te dziewczyne w ciaze wpedzasz. to ty jestes morderca. jak bys jej nie bzykal to by aborcji nie robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedy śmiało to coś można nazwać "odrębrnym organizmem" Zamiast o płody to się zatroszcz o produkt gotowy. Obrońco życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tyle form zabezpieczenia się, że raczej jest mała szansa na to. A jeśli już, jestem gotowy zająć się owym dzieckiem. Poza tym zadam tobie takie pytanie - przecież dziewczyna może urodzić, nikt jej nie każe zostawić dziecka przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingrad podoba mi się Twoje poczucie odpowiedzialności.Gdyby więcej mężczyzn tak podchodziło do sprawy,aborcji byłoby mniej.I w sensie moralnym to nie kobieta sama dokonuje aborcji.Do poczęcia było trzeba dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura wiedziala co robi
dziewczyna co chce urodzic jak nie ma meza skazana jest na ponizenie obrzydzanie jej zycia przez otoczenie a potem szykanowanie jej nieslubnego dziecka. poczytaj tematy o samotnych matkach i wypowiedzi facetow. z choinki sie urwales? nie wiesz gdie zyjesz i jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talin..masz ty rozum??
Bo chyba rozumu nie masz ,niestety natura tak czlowieka skonstruowala,ze wlacza sie instynkt i wiekszosc kobiet woli zyc w skrajnej nedzy,niektore puszczaja sie po burdelach zeby dziecko wyzywic,bo sa w tak nedznej sytuacji...a ty obronco zycia poczetego ,masz gdzies ludzkie uczucia,nawet nie masz pojecia durniu ze decyzja o oddaniu zdrowego ,zywego dziecka jak niepotrzebnych butow do second handu jest dla kobiety bardziej wyniszczajace niz aborcja w pierwszych tygodniach,wiec zamknij gebe i idz walczyc z tradzikiem,to moze bedziesz mial szanse poczuc co znaczy zycie,bo poki co pieprzysz suche kocopoly,a o zyciu pojecia nie masz zadnego...napisales kobiecie ze jej pomozesz???nie widziales posta?? konkretnie do ciebie zwrocila sie kobieta,ktora nie ma pieniedzy na zycie,to taka ignorujesz,a gdyby napisala ze jest w ciazy i nie wie co robic i chce usunac,to pierwszy bys tu wrzal ze ma zostawic ciaze i nie usuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, najlepiej olewać zabezpieczanie się, bo aborcja jest lepsza ... Lepiej zabić, niż żyć w biedzie? Dlaczego bezdomni i bezrobotni nie popełniają masowych samobójstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalin nie wykrecaj sie
kobieta z dzieckiem prosi o pomoc. deklarowales sie ? to teraz zrob to. tylko gebe sobie wycierac i na innych zwalac a sam co? nie chcesz morderstw ale piszesz , ze cos bys bzyknal i szukasz dziewczyny. no to nie szuakj. nie bedzie morderstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYSZŁABYM ZA MĄŻ ZA MOJEGO PIERWSZEGO NARZECZONEGO I ZOSTAŁABYM MODELKĄ... HI HI A I NAUCZYŁABYM SIĘ PŁYWAĆ... DZIĘKI TEMU NIE TOPIŁABYM SIĘ W ZESZŁYM ROKU :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×