Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

kawa D.Egberts zapraszam :)

Polecane posty

przy okazji zapytam dziecko skonczylo rok co jej dawac zeby najadala sie w ciagu dnia? na kolacje daje jej kaszke manne i na sniadanie w ciagu dnia normalnie obiad deserek owoc ale tez daje jej nan bo nie najada sie. co polecacie dla takiego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowalas np.chleb z maslem na drugie sniadanie, pozniej ewentualnie dodac jakis serek,plasterek duszonego miesa,jajko gotowane,jajecznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to jajecznice tez moge dawac a kurde mi znajomi zabraniali bo jej bardzo zaszkodzi hmm a jak daje jej ziemniaczki z mieskiem to moge tez dac jej troszke sosu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze dawaj jej sos :) Tylko staraj sie ograniczac sol i polepszacze smaku i zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szalona....
jajecznicę lepiej zrób z jaj przepiorki bo nie uczulają, jajko kurze jest dośc silnym allergenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ma rok wiec bialko jaja moze jesc. Co do jajek to ja gotuje mu tez czesto 1 jajko na miekko i do tego chleb z maslem-bardziej dietetycznie niz jajecznica,ale ja tez dostaje co jakis czas. Na poczatek sprobuj podac kilka kawalkow chleba z maslem, niech sie przyzwyczai do nowego smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli podawalas wczesniej zoltko do zupy i wszystko jest ok to raczej nie ma alergii na jajka. Obserwuj mala po podaniu calego jajka, jesli nic sie nie dzieje ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki :) kumpela ostatnio gadala ze swojej corce nie pozwalala samej jesc bo potem jej wcale nie bedzie chciala jesc,to zle ze daje jej czasami zeby sama jadla oczywiscie cos do raczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :).....
kawa pyszna godna polecenia,,firma rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna cos poza allegro?
mam pytanko zeby bylo taniej ta kawa jest pyszna wiec zainteresowana to ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×