Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocka balboaaa

Czysta zubrowka na wesele - co myslice?

Polecane posty

Gość ale wy jesteście dziwni
Sorry, ale ja się zapożyczać nie zamierzam , żeby tylko mnie jakieś paniusie co wyżej sr... niz tłek maja nie obgadały. A wesele robię z klasą, za restaurację wywaliliśmy sporo kasy, bo wiemy że jedzenie jest pyszne i za kapelę, bo chcemy zeby goście sie dobrze bawili. Jak komuś nie będzie pasowała wódka, bo za tania to przecież droga wolna, drzwi otwarte, nikt nikomu siedzieć nie każe na takim "wieśniackim" weselu, a ja się zastawiać nie bede zeby wielmożnemu państwu dogodzić. Nie bede okrawać listy gości tylko po to, żeby kupić wodke 20 zl droższa od butelki, bo mi zależy na obecności tych osob a i tak mam tylko najbliższych. więc sie zastanow po co na wesele idziesz, towarzyszyc bliskim ludziom w waznej chwili ich zycia, czy nażreć sie i nawalic wodka tylko zeby luksusowa byla bo inaczej dupe zrąbiesz, żal mi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burżuwacja z dupskaaa
Na wielu weselach bywalam i nie widze roznicy zeby wesele z droższa wodka bylo lepsze, no moze taka ze wielmozne towarzystwo to co luskusu wymaga najczesciej spici jak świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Macie racje... Czy bedzie drozsza czy tansza wodka zawsze znajdzie sie ktos kto wam , nam tylki obrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ale wy jesteście dziwni Masz całkowitą rację, bo to jest Twój wielki dzień a nie gości, to Ty robisz tak jak chcesz aby ten dzień wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GARBATY ZA KOSMICZNE
juz widac kto na stół stawia najtansza wódkę na stołach a nie lepiej spirytus rozrobic? jeszcze taniej bedzie i tez mozna bedzie powiedziec skoro siE nie podoba takie alko to WON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci spierdolą szybko z wesela albo będa po katach pić swój alkohol i kryc sie jak dzieci świadkiem jehowy jestes że nie bedziesz miała wódki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ypsilon Panną młodą, a u mnie na weselu będą osoby które nie piją wódki i dwie osoby które w ogóle nie piją alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chrześcijanką , a kto powiedział ze na każdym weselu goście muszą się ubzdryngolić i leżeć pod stołem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmicznie a nie wpadłeś na to ze ktoś stawia na weselu na przykład krupnik, czy de luxe ponieważ taką wódkę się akurat w jego rodzinie pije. My robiliśmy tzw " smakowanie wódki" przed weselem i najbliższa rodzina i znajomi stawiali na krupnik. Za Finlandia nie opowiedział się nikt. Zresztą nie będę stawiać Finlandii tylko dlatego , żeby goście powiedzieli " ooo ale się postawili Finlandia za 30 zł" bo Tobie chyba o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Finlandia nie opowiedział się nikt.' bo to droga wódka wiec pewnie nie było was stać by nawet ją wziąć pod uwagę by tylko spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się nie opowiedział nikt podczas smakowania tzn ze tez ja próbowaliśmy. Wybieraliśmy wódkę z tych, które próbowaliśmy a nie z nazwy albo ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronos
Prawda jest taka że każdy kupuje wódkę taką na jaką go stać. My z narzeczoną kupimy prawdopodobnie stocka. nie za tania nie za droga a dobra, jak komuś nie będzie się podobała u mnie na weselu to wcale nie musi jej pić, będą też wina wiec jest wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona-----
Ja miałam stocka zeszła cała wesele na 88 osób wódki kupiliśmy 140 butelek wesele 2 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didina
Ja miałam wódkę Rosyjski Standard w butelkach 0,7l cena za butelkę coś ok. 40 zł i goście byli bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronos
No byli zadowoleni bo nie mieli innego wyboru bo rosyjski standard jest bardzo dobrą wódką na poziomie finlandi, a może nawet i lepsza. Iwona to całkiem sporo Ci poszło my planujemy wesele na 160 osób i planujemy kupić 170 butelek wódki 0,5 i 15 butelek wina...a właśnie może ktoś doradzi jakie wina wybrać?? i które rodzaje najlepiej ,,schodzą" na weselach. tzn. wytrawne półwytrawne słodkie białe czerwone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Honorata
Paloną próbowałam i ma coś z whisky, trochę słodka, trochę gorzka jest leżakowana wdębowych beczkach po nalewach wiśniowych, więc przebija się delikatny smaczek owocowy. Ale na wesele polecałabym Żubrówkę Białą! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Honorata
Żubrówka Biała, napewno będzie ekstra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
My mieliśmy czystą zubrówkę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie dziwni popieram cie w 100% my jeszcze nie wiemy co kupić a co myślicie o Soplicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeo
dooooooooobbbbraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaKK
też polecam :) chyba ta biała najbardziej trafia w gusta wszystkich gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weda
oz wodek zoladkowa deluxe masakra!!!! Ostra niedobra naprawde moze w drinku nie czuc tego mocnego smaku ale paskudna jezeli ma byc do picia jako czysta.w tej cenie jeszcze w miare polonaise smakuje dosyc dosyc, ale na pewno nie zoladkowa deluxe jak probowalismy przed weselem to odpadla na samym poczatku a pokusilam sie na nia zeby sprobowac bo wszyscy zachwalali, kecz moim zdaniem jest ohydna mimo tego ze bylo bardzo zmrozona, my koniec koncow postawilismy na palace wodke i uwazam ze dobry wybor nikt sie nie spil na drugi dzien glowa nie bolala, i uwazam ze byla dosc znosna cena tez niewysoka bo placilismy 20,50 za butelke w hurtowni. Z polecanych wodek rowniez stock podobno bardso dobra i pan tadeusz pilecam bo pilismy i butelke ma dosc ladna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki32333
ja myślę, że to świetny pomysł, na mim weselu też była i wszyscy goście byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno to dobra wodka i ma nawet ladna butelke :-) napewno stokorć lepsza od żoladkowej deluxe ktora ktos poleca mowiac ze nie najgrosza moim zdaniem najgorszy z mozliwych wyborow... Fuuuuuuuuj... nie dosc ze paskudna to ma jeszcze taka zulerska butelke moim zdaniem, a jak ze smakiem zubrowki nie wiem nie mialam okazji pic ale mowia ze dosc dobra w smaku wazne zeby byla schlodzona:-):-) a to czy ktos stwierdzi ze tania czy nie to pic nie musi albo cieszy sie z tego co mu podadza albo won tam sa drzwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
ja myslę - nie.... nasi rodzice robili test Wyborowa-Sobieski-Krupnik. zwyciężył sobieski. Żubrówka nie była brana pod uwagę. zapytaj może żuli pod sklepem:) ja zapytałam też koklege który średnio raz na tydzień pije, znaczy chla;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×