Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sammmus

nie wiem co robic:(

Polecane posty

Gość sammmus

Jestem z chlopakiem 5 lat mamy corke 2 letnie ale ja juz nie daje rady boze ja mam 20 lat:(:( on jest dobry jak trzezwy gorzej jak sie napije ...potrafipic tydzien od rana do nocy bije mnie ubliza mi ty ku su dziw ...nie mam sily na nic boze .....wybija szyby rozwala ....boje sie odejsc caly czas wmawiam sobie ze sie zmieni pojdzie na leczenie juz tak 2 lata a ja dalej tkwie nieraaz sobie mysle zeby umarl..boze wybacz ale nie daje rady:(:( nie mam pracy nie wiem ,,:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
porzuc go i to szybko, nie gotuj dziecku takie piekła ani sobie, to alkoholik, nie licz ze sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammmus
jak go poznalam to nie mieszkalam z nim i nie przebywalam 24 godziny na dobe wiedzialam ze pije ale nie wiedzialam ze az tyle;/i nigdy wczesniej nie podniosl na mnie reki dopoki dziecko sie nie urodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno uciekaj, obojętnie gdzie byle jak najdalej od niego. Jak możesz skazywać swoje dziecko na takie życie, na taka przyszłość? Myśl o nim, może to da Ci siłe i motywacje żeby zmienić swoje życie. Ja miałam takie właśnie dzieciństwo, mój tata pił, bił a moja mama wierzyła, że się wyleczy, zmieni a później nie wiedziała już jak odejść... moje dzieciństwo to jedna wielka patologia i koszmar. Nawet nie wiesz jak mam teraz psychike spaczoną, mój tata już nie żyje zapił się to było straszne...próbuje normalnie żyć ale dziecko po takich przeżyciach nigdy nie będzie do końca normalne, nigdy tej normalności nie zazna bo to wszystko zostaje. Nie pozwól żeby Twoje dziecko tego wszystkiego doświadczyło! Teraz jest małe i nic nie rozumie ale później będzie tylko gorzej. Zrób to dla niego! Wiem co mówie, zaufaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×