Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_leaf_clover

samotne picie wódki.

Polecane posty

Gość WYJDŹCIE DO LUDZI
Żal mi takich ludzi jak WY. Samotni nieudacznicy. Zakładacie jakieś żałosne tematy na forach, że jesteśie samotni i nieszczęśliwi. DOKŁADNIE, marnujecie najlepsze lata życia NA PICIE PRZED MONITOREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja se zaraz
ale musze przyznać, że dlugo czekałam na ten dzien, kiedy wszyscy zbierzemy sie w kupe. bo ze znajomymi tak jest, wiecznie komus nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahshjdow;ld
nam też jest zal ale co robic jak nie ma znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjne trende
a my nie potrzebujemy waszego żalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja se zaraz
ja to Wam szczerze współczuje i jakby się dało zaprosiłabym na dżamprezke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdd
A mi się ryczec chce chodź z natury nie jestem płaczliwą osobom, kupiłam sobie 200 ml rumu Gold, ogólnie prawie wogole nie pije alkoholu, ale teraz jestem załamana, kazdy sie szykuje gdzies na impre, widze jak ludzie wychodza się schodza, a ja siedze jaki zdziczały kongong w domu sama samutka, a ty autorko z jakiego rejonu polski jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahshjdow;ld
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małopolska. i ja zawsze ama. od kąd pamiętam, więc ja zawsze tak sędzam dni, które powinno się spędzać w gronie znajomych :) jak mam pijaną głowe to tak mi fajnie i lekko, więc spoko! do samotnych andrzejek, walentynek, sylwestrow da się przyzwyczaić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdd
....no_leaf_clover przed sekunfda miała masakrycznie fajnie kręcenie się w głowie!! "" No uważaj żeby tobie sie tylko Helikopter nie właczył, ja juz praie obaliłam sama dwusetke i chyba pojde na benzynke po doklatke, nigdy w zyciu samiutka nie piłam,nigdy, alkocholu prawie wogole tez nie pijam, ehhh szkoda słow Dodam ze nie wiem czy dam rade kupic "dokladke" bo nie mam 18 i jest rzeź jednym słoweeem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajones
Jeśli wypijesz drinka czy dwa, to nie widzę nic złego. Często np. po tygodniu pracy robię sobie drina z coli i pure vodka. Co w tym złego? Nie upijam się, tylko dla przyjemności próbuję. Wszystko ma swoje granice. Ale picie z kieliszka i dużej ilości już na pewno normalne nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×