Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna jaa00

Jest mi ogromnie przykro ;-(

Polecane posty

Gość Smutna jaa00

Witam, Bylam dzis ze swoim facetem w sklepie. Poszlam po cos do innej alejki i jak wrocilam do niego to patrze a on stoi i gada z jakims facetem. Prawdopodobie byl to kolega z jego pracy. Podeszlam i wlozylam mu cukier do koszyka. Stal tylem do mnie i nawet sie nie odwrocil...Postalam wiec chwilke i poszlam dalej. Poczulam sie jakby mi ktos dal w twarz :-( Wstydzi sie mnie, czy co ? Czy ja przesadzam ? Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może cie nie zauważył
po prostu co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna jaa00
wlozylam mu do koszyka kg cukru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifik0001
Dlaczego go o to nie zapytasz? Znam takich buraków którzy się w podobny sposób zachowują i nie przedstawią koledze nawet swojej laski, ale może w tym przypadku faktycznie zagadał się i nie zwrócił uwagi, że przechodziłaś obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Najlepiej zapytac zamiast gdybac, chociaz z drugiej strony jesli nie chcial Cie przedstawic to i tak sie nie przyzna teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna jaa00
musial poczuc, jak mu wlozylam cukier do koszyka. jak podchodzilam do nich to ten chlopak sie patrzyl na mnie, wiec sie sie usmiechnelam do niego i on do mnie tez. mnie chodzi o to, ze on sie nie odwrocil, nic, mogl powiedziec: poczekaj chwile na mnie, cokolwiek, nie musial mnie nawet przedstawiac. stalam jak ta glupia..,czulam sie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna jaa00
nie odzywam sie do niego. tak mnie to boli, ze mnie tak potraktowal..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×