Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

studia - turystyka i rekreacja

Polecane posty

Ja np prawo. I po tym moge zrobic roczny kurs finansow, pojsc pracowac do U. Skarbowego, odrazu pracowac w administracji, w kazdym urzedzie, zrobic kurs roczny prawo bankowe- i pracowac w banku, kurs menedzerski- i pracowac gdzie mi sie podoba, 2-letnie podyplomowe ekonomiczne- i pracowac jako makler, 2-letnie audytu-kazda firma, zdac egzamin na doradce podatkowego, syndyka, nie mowiac juz o aplikacjach prawniczych.. itd.itd.... I wlasnie o to chodzi- konczyc studia konkretne (ale tez w miare 'plastyczne') po to, aby zrobic potem ewentualnie waska specjalizacje w rok, gora 2 i miec porzadna, ambitna prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentkarobnos
Hej, studia to studia i warto mieć choćby licencjat, jeśli na powaznie myslisz o tym zawodzie. A zawód jest mega ciekawy, ja skończyłam te studia na Vistuli w Warszawie, w tym czasie pracowałam już jako przewodnik z ludźmi, naprawdę polecam wszystkim, fajna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minda
Polecam wam wzięcie udziału w polskiej edycji ShinyBox, można zarejestrować się tu http://shinybox.pl/?ref=0214a64 bez żadnych ukrytych opłat. Dostajesz pełnowartościowe kosmetyki znanych marek, lub ich miniatury zupełnie za darmo. Wystarczy, że polecisz stronę swoim koleżankom. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakzee
I jak tam agnieszka, skonczylas ostatecznie jakis kierunek? Mam nadzieje, ze nie ta TiR. A tak w ogole, to moim zdaniem, nie kazdy musi miec wyzsze wyksztalcenie, a na studia bez przyszlosci zawodowej powinny isc tylko pasjonaci, dla poszerzenia wlasnej wiedzy i zainteresowan. I tak samo w Polsce nalezy zlikwidowac te wszystkie prywatnej szkolki gotowania na gazie, bo tylko poziom zanizaja, psuja opinie dobrym kierunkom i produkuja cale tabuny bezrobotnych, ktorzy potem maja wielkie ALE do wszystkich tylko nie do siebie, ze pracy znalezc nie moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakzee
I jak tam agnieszka, skonczylas ostatecznie jakis kierunek? Mam nadzieje, ze nie ta TiR. A tak w ogole, to moim zdaniem, nie kazdy musi miec wyzsze wyksztalcenie, a na studia bez przyszlosci zawodowej powinny isc tylko pasjonaci, dla poszerzenia wlasnej wiedzy i zainteresowan. I tak samo w Polsce nalezy zlikwidowac te wszystkie prywatnej szkolki gotowania na gazie, bo tylko poziom zanizaja, psuja opinie dobrym kierunkom i produkuja cale tabuny bezrobotnych, ktorzy potem maja wielkie ALE do wszystkich tylko nie do siebie, ze pracy znalezc nie moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna też policealnie w Cosinusie. Naprawde polecam, bo to dobra szkoła, a po zakończeniu sami mozemy stwierdzić czy moze mamy juz duza wiedze ze mozemy isc na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indris
Hej, mam pytanie. Uczyłam się przez 12 lat za granicą (przeprowadziłam się w 5 klasie podstawówki). Niedawno skończyłam 5 letnie liceum językowe. Obecnie znam dobrze włoski, angielski, hiszpański oraz francuski (no i polski :)). Myślę o powrocie do Polski i rozpoczęcia studiów na uniwersytecie warmińsko-mazurskim na kierunku turystyki i rekreacji.. Chciałabym wiedzieć czy opłaca się rozpocząć takie studia i jak jest później jest z pracą.. ogólnie jak to wygląda. z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indris
Pokręciło mi się.. 10 lat* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowanamaturzystkaa
Agnieszko, jeśli jeszcze tu zaglądasz to odezwij się. Przejrzałam wszystkie posty w tym temacie i jestem ciekawa jaką decyzję podjęłaś :) Sama zastanawiam się nad tym kierunkiem i też nie widzę siebie jakoś w niczym innym, a nie chcę podjąć złej decyzji :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata   Wieczorek
Wybór studiów to jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Nierzadko zależeć będą od niej nasze losy zawodowe w przyszłości. Warto wybierać kierunki, które wpisują się tak w nasze własne zainteresowania, jak i w zapotrzebowania rynku pracy, a ten - zawsze chce specjalistów. Turystyka to popularny i poszukiwany kierunek, zapewniający możliwości rozwoju. Zachęcam do studiowania go u nas! Szczegóły na stronie uczelni http://www.wsb.pl. Chętnie odpowiem na pytania, aby rozwiać Twoje wątpliwości. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek _________________________ Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy macie jeszcze przyjecia na podyplomowe? na jakie kierunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata  Wieczorek
Witaj, Rekrutacja na kierunki podyplomowe nie została jeszcze zamknięta. Nie piszesz skąd jesteś, nie mogę zatem podać Ci informacji dotyczących Twojego miasta, odsyłam zatem do naszej strony internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne szczegóły. Zachęcam także do zadawania pytań, jeśli pojawią się wątpliwości. Przypominam, że do końca października obowiązuje promocyjna cena wpisowego - 150 zł. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek _____________________________ Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrresa
No ja w tym roku sie nie dostalam ale poszłam do Cosinusa policealnego. Po prostu nie chce tez mieć zmarnowanych lat i jednak wole w jakiś pozyteczny sposób je wykorzystać na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioaaaa
Ja tez bede polecać poniewaz sama skończyłam turystykę i logistykę i naprawde dzieki temu udało mi sie znalezc dobra prace. A teraz tez mysle o otwarciu swojego biura podrózy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazzzynka
Fajna promocja i na pewno jesli wybieracie sie wiecej osób do takiej szkoły to na pewno warto jest z niej skorzystać. A moze sie własnei poszczesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki podobny do tego kierunke jest w Cosinusie ??? co polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jako ucznia szkoły policealnej w tym przypadku Cosinusa wazne jest to zeby zdobywać wiedze, aby wszystko było zgodne z umową. A w tej szkole jak do tej pory tak własnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co warto jeszcze dodać Liceum mozesz skończyć w takiej szkole jak np. Cosinus. A technikum już nie bedzie mozliwe. To oczywiscie zalezy tez co chcesz robic w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA też skończyłam rachunkowość w Cosinusie i musze przyznac ze naprawde jesli chodzi o poziom nauczania to jest on naprawde wysoki. Spokojnie mozna tutaj zdobyć taka wiedze na jakiej nam zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze jesli ktoś nie jest do końca pewny co wybrać np. po liceum, po prostu kazdy ma prawo tego nie wiedziec, to taka szkoła policealna jest wówczas naprawde bardzo dobrym rozwiązaniem. Wiec mysle ze tutaj warto tez rozważyć taka ewentualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze zawsze jest czas na dokształcanie się... wiec moze własnie teraz czas na jakiś kurs- w Cosinusie teraz jest np. kurs przedłużania rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mamy juz jakies kosmetyczne wykształecenie, a zalezy nam tylko na jakims naprawdę dobrym kursie to na pewno warto wtedy pomyslec o tym co proponuje nam Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwa taka nauka ? I czy potem trzeba przejsc jakies praktyki zeby móc już pracowac normalnie w zawodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szulima
Moim zdaniem - warto, jeżeli ktoś to czuje :) Sama kończyłam I i II stopień na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej i nie mogę powiedzieć złego słowa. Pracę też potem znalazłam w "zawodzie", więc czego chcieć więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeremonial
Też byłam na WSTiE! Moim zdaniem - rewelacyjna uczelnia! Wszyscy znajomi pojechali do Krk, ja zostałam u siebie i nigdy tego nie żałowałam! Polecam! No i pracę mam, to chyba o czymś świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleta21
Na WSTiE w Suchej można sobie spokojnie studiować i pracować jednocześnie, oczywiście nie cały etat, ale połówkę spokojnie można robić ;) Znajomi z mojego roku załapali sie na jakieś fajne staże z uczelni, to też duży plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×