Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpilkomaniaczka

Buty na sylwestra

Polecane posty

Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona - chyba, że tak... :P Na dancing emerytów faktycznie pasują.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Jeśli ubierasz się jak dziwka, to tak będą cię odbierać. Tak jak faceta w sutannie każdy traktuje jak księdza, tak przebraną za dziwkę traktuje się jak dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkomaniaczka
Tylko ze ja mam taki charakter ze sie nie przejmuje tym co ludzie moga sobie pomyslec albo gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Tak właśnie myślałam.. :O Ja uwielbiam odważne stroje, ale w dobrym smaku, a nie dziwkarskie. Mniemam, że jesteś bardzo młoda i stąd kiepski, niewyrobiony gust.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
I za wiele nie będą myśleć o twoim stroju, przekaz jest jednoznaczny. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona - ty się przyjrzyj babuszkom, one nawet swetry mają w cekinach... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkomaniaczka
Tak jestem młoda bo po 30 tce . A dziwka to jestem tylko w sypialni dla swojego mężczyzny i wtedy zakładam odwazne stroje i mega szpilki. A to ze bede miala rozowa sukienke i buty na balu to o niczym nie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Po 30-tce? :O Ja miałam nadzieję, ze masz góra 17 :O Oceniłam po guście.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ladne szipleczki nie sa dla babc :) a o gustach sie nie dyskutuje i tyle! chociaz jak ja pokazalam komus jakie sukienki mi sie podobaja to ten ktos okreslil, ze sa kurewskie, z kolei buty mam jak stara baba, wiec ja tam was nie slucham bo co jeden to ma swoja opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona - za modą nie nadążasz.. w każdym razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkomaniaczka
hahahah 17 to ja mam prawie 2 razy tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona - z bieżącej na pewno nie wyszły. Chyba, że już mówisz o kolejnym sylwestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
szpilkomaniaczka hahahah 17 to ja mam prawie 2 razy tyle" - to nie był komplement!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy panie
szpilkomaniaczka te buty są poprostu tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona przede wszystkim to roz wyszedl z mody, teraz modne sa czarne, brazowe, karmelowe, skurzane, troche koronki, jakies zamki, paski, nie delikatnego." - owszem, ale jak mają się do tego te białe buty? :O Choć kolorów bym się nie czepiała, bo pudrowe róże i kolory tzw. nude też jeszcze obowiązują. I cekiny też są w modzie, ale nie takie buty.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
nudy panie szpilkomaniaczka te buty są poprostu tandetne" - owszem, a już u baby po 30-tce, to już w ogóle brzmi jak żart. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
W życiu nie chciałabym wyglądać jak emerytowana prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Emerytowana prostytutka to stokroć gorzej, niż prostytutka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona - nie narzekam, tylko nauczam.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy panie
rasberrry u baby po 30 wyglądają jak "straciłam młodość bo zaszłam w ciążę w wieku lat 17 i teraz to sobie odbiję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Tak, na zasadzie.. jako dziecko marzyłam aby zostać prostytutką, a teraz mogę się tylko za nią przebrać. :P na starość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy panie
Zdesperowana Domowa Żona mnie też się nie podobają przede wszystkim te "noski", wyglądają przez to jak jakieś rozpłaszczone a po drugie moja mama w tamtym roku miała takie buty na sylwestra, tylko ze czarne, a mama ma prawie 60 lat i jej to bardzo pasowało no ale może jak dobierzesz je do odpowiednich ubrań to będą wyglądały dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy panie
jako dziecko marzyłam aby zostać prostytutką hehehe okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
nudy panie - właśnie kiedyś na jakimś balu widziałam jakąś kobietę po 60-tce w takich butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfk
''szpilkomaniaczka Z agencja towarzyska nie mam nic wspolnego i jezeli ktos ubiera sie wyzywajaco to nie trzeba go traktowac jak dziwke'' nie wiem czy słusznie czy niesłusznie, ale tak własnie jesteście postrzegane :) trzeba mieć wyczucie jak sie ubrać a niekoniecznie musi być to wyzywające, żeby ktoś zwrócił na ciebie uwagę, wyzywająco to możesz ubrac się na scenę jesli tworzysz kabaret ;) jak ktoś słusznie zauważył ubranie wiele mówi o nas samych, więc gratulacje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×