Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpilkomaniaczka

Buty na sylwestra

Polecane posty

Gość rasberrry
nudy panie jako dziecko marzyłam aby zostać prostytutką hehehe okrutne" - dzisiaj już często to nie czarny humor.. :O niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona ladna noga ladnie bedzie wygladala pokazalam tak tylko jako przyklad, jeszcze bym sie zastanowila czy je kupic" Tak, owszem ładna noga po 60-tce.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy panie
Zdesperowana Domowa Żona wydaje mi się że noga będzie wyglądała na dużą, plus nie za szczupło bo buty dość niskie nie sugeruję że musisz nogę wyszczuplać ale zawsze im dłuższe nogi tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
nudy panie - niektórym podobają się nogi słoniowate. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona - projektanci mają inne zdanie na ten temat. Modelki szczupłe i wysokie w końcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy panie
Zdesperowana Domowa Żona za to możesz nosić balerinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Obcasy nie tylko dodają wysokości, ale także lekkości sylwetce. Nie wyobrażam sobie pięknej kreacji zwiewnej i do tego kapciochów niskich.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
Zdesperowana Domowa Żona - ja mam 170 tylko niestety, ale buty noszę 12 cm, więc ogólnie wyższa jestem od ciebie w nich. I do biura codziennie pomykam w takich. Chyba, że masz faceta kurdupla.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy panie
e tam marudzicie bo ktoś kiedyś sto lat temu stwierdził że na bal trzeba mieć szpilki to teraz wszyskie noszą szpilki gdydy takie myślenie miał każdy to byśmy dalej w gorsetach i sukniach chodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy panie
rasberrry powiem Ci że Ty jakaś niemiła jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasberrry
nudy panie - cóż, jeśli chodzi o gorsety, to faktycznie najmodniejsze teraz. :D Niemiła? - możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio kupilam super szpilki tutaj www.gamis.com.pl zamierzam wlasnie w nich isc na sylwka, jeszcze jakas sukienke musze do nich dobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam buty i sukienkę przez internet http://modana.com.pl/Czolenka,c,23#t Z sukienki jestem bardzo zadowolona, a buty muszę jeszcze rozchodzić żeby nie było odcisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie na wesele idealnie pasują buty czółenka w kolorze beżowym – Sala 194 a do tego piękna krótka marynarka w tym samym kolorze? Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Na sylwestra polecam złote szpilki. . Uważam, że są bardzo gustowne. Ostatnio kupiłam super złote wygodne czółenka w serwisie CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Serwis działa jako porównywarka cenowa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×