Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochany.serc

Zdrada?

Polecane posty

mieszkam z dziewczyną już ponad rok. Ogólnie układało nam się bardzo dobrze, jednak od pewnego czasu coś jest nie tak. Niby mówi mi ciągle miłe rzeczy, o swoim uczuciu, robi dla mnie wiele rzeczy, poświęca się dla mnie. Niby ok. Ale właśnie od pewnego czasu czuję jakby nie było to tak szczere jak kiedyś. A poza tym zaczęła pisać z jakimiś dwoma kolesiami i ciągle z nimi pisze. Na początku nie byłem zazdrosny, ale przebrała się miarka kiedy zauważyłem że ona boi się kiedy pisze z nimi a ja jestem w pobliżu, kiedy zachodzę ją od tyłu to chowa komórkę/wyłącza okno gg z rozmową. No niby każdy ma prawo do prywatności, mnie nie obchodzi co ona pisze, ale to że się boi było istotnym faktem prowadzącym do tego że w końcu nie wytrzymałem i sprawdziłem jej archiwum. Otóż okazało się w nim, że 3 miesiące temu kiedy była w pracy za granicą zakochała się w jednym z tych kolesi, potem ciągle pisała o tym na gadu, mówiła że on jest taki super, że zazdrości jego byłej dziewczynie że ma takiego faceta (bo oni niby się rozstali ale ciągle jest kontakt i jakoś emocjonalnie są jeszcze związani). Wyznała przyjaciółce nawet że ten koleś próbował ją pocałować pod koniec wyjazdu, ale ona się nie dała. Czy mam uważać to za zdradę skoro przez dłuuuugi czas ciągle o nim pisała, wypytywała o niego, wkurzała się kiedy się dowiadywała że chadza z innymi dziewczynami, mówiła nawet że się w nim zakochała, a ze mną jednak była fizycznie, wszystko było, czułości, seks itp. i czuliśmy się bardzo dobrze ze sobą? Ja teraz kiedy ona mówi do mnie że mnie kocha, różne czułości mi prawi, to ja całkowicie obojętnie i chłodno do tego podchodzę i nie wierzę w szczerość tego co robi dla mnie... Powiedziałem jej że widziałem jej archiwum, z wszystkiego się wytłumaczyła niby, że to tylko zauroczenie było chwilowe, że tak lubiała sobie popisać o tym z przyjaciółką i w ogóle, że ten koleś jej czymś tam imponował i dlatego tak pisała... co mam o tym wszystkim myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz czy wiesz ? Z braku laku i kit dobry ty lakiem nie jesteś na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taneta
wiesz co to zdrada emocjonalna?mozna wybaczyc raz i zaufac kolejny ale dosc ciezko to odbudowac.Moj maz tez pisal i mowil ze to nic takiego,owszem jesli to co sie pisze jest w porzadku wobec osoby z ktora sie jest.pisal tak na portalu przez rok czasu....zauroczyl sie i wszystko inne bylo nie wazne mimo ze mowil ze ja jestem najwazniejsza.wybaczylam i zaufalam po raz x.bylo kika miesiecy spokoju i 2 tyg temu po raz kolejny zrobil to samo.mam dos bycia emocjonalnie ta drugą.prywatnosc w zwiazku ma pewne granicedzis juz ciezko mi zaufac nie wierze w ani jedno slowo a do tego obarcza mnie wina mimo ze podawalam mu tyle razy rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarot Andrzjkowy Zapraszam!!!
Jako że jutro Andrzeja dzień w którym wróżby mają na prawdę moc dużą zapraszam wszystkich na wróżby dziś 29 oraz jutro 30 okazja KOSZT 10 Pytań 6zl WRÓŻBA ROCZNA plus 10 pytań koszt 12 łl wróżba partnerska kto jest twoim docelowym partnerem wyglad cechy koszt 4zl anna_anielaa65@wp.pl gg 28042901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×