Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jedermann

stały aparat na zęby

Polecane posty

Gość Jedermann

Witam wszystkich, To mój pierwszy post na tym forum, ale wielokrotnie spotykałem się z ciekawymi wypowiedziami na tematy okołozdrowotne, dlatego postanowiłem napisać i zapytać o radę. Tytułem wstępu - mam 28 lat i przymierzam się do stałego aparatu na zęby. Wady nie mam okropnej - głównie wystające górne "kły", ale postanowiłem się za to zabrać. Zamierzam niebawem wybrać się do ortodonty i zapewne od niego/jej dostałbym odpowiedź na większość pytań, ale mam nadzieję uzyskać je od Was - jeśli ktoś z Was ma takie doświadczenia. 1. Jakie są minusy stosowania aparatu "metalowego"? Poza estetycznymi? Przyznam szczerze, że nie bardzo przejmuję się tym jak to będzie wyglądać gdy będę aparat nosił, a jeśli różnica ma być rzędu 1-2 tys. na łuk, to chyba nie ma się co zastanawiać nad kosmetycznymi/ładniejszymi? Chyba, że...? 2. Jestem ciekaw każdej rady jaką macie dla przyszłego użytkownika ("nosiciela") aparatu - może jednak przekonacie mnie do kosmetycznych? Czym warto się zainteresować? 3. Może jest ktoś z Warszawy, kto poleci konkretny gabinet? 4. Jakich cen można się spodziewać? Pozdrawaiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×