Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria Izabela

mega mokra podczas stosunku

Polecane posty

Dziś był u mnie facet. Długo się pieściliśmy zanim zaczęliśmy się kochać. Ja byłam tak mokra, że aż we mnie chlupało, a łózko całe zamoczyłam. Głupio mi się zrobiło, nie wiem co on sobie o mnie pomyślał. Wcześniej mi się to nie zdarzało tzn. nie aż tak... laski wy tez tak macie? A faceci? Co sądzicie o takich mega mokrych laskach? Obrzydza was to czy może raczej podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgdfgdsfsdfg
Mi by się zrobiło przyjemnie na taki widok bo to świadczyło by że bardzo podnieciłem partnerkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze przyznac, ze dosc niekomfortowa sytuacja. Reakcja faceta mogla byc rozna, z jednej strony mogl sobie pomyslec, ze bardzo Ci sie podoba dlatego jestes az tak"mokra", a z drugiej strony moglo go to obrzydzic, ale mimo wszystko stawiam na to pierwsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadada
facetom to się podoba jak dziewczyna jest taka mokra :) nie przejmuj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No że on sobie pomyślał, że ja to chyba jakaś niewyżyta jestem i w celibacie od pół roku... No i, że pomyślał, że obrzydliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to najelpsza
rzecz, faceci za tym szaleja, ja jak sie dobrze rozkrecam to mam fontanny po kilka litrow ;) nawet celowo przed wypijam dwa litry duszkiem pepsi , zeby takei efekty osiągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlup chlup ciam ciam plask
ciap ..... afk 5min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta
fajnie-------------mozna i poruchac i popływać!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne ciało miał i dobrze całował :-) nie ma ideałów mój drogi, ale facet musi mieć to coś... Kjólicek który to niby taki ekspert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes jakas chora
ze jestes mega nienormalna to juz wiemy! cale lozko mokre,a co dopiero po 3 stosunkach ? pewnie dywan tez ca ly mokry? i jak tu potem spac? Jestes chora,idz do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes jakas chora
nastepnym razem jak cie bedzie bral od tylu to podstaw wiadro pod cipsko i bedzie ok:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naćpany powietrzem_
i niech przygotuje mop do ścierania tej kałuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostalgiczna-;
''nastepnym razem jak cie bedzie bral od tylu to podstaw wiadro pod cipsko i bedzie ok'' hahaha o k*rwa, 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooooosssss poka
albo umow sie z dentysta w gabinecie to tym do odsysania sliny poradzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał sajsdo grochol
mnie monika tobiasz tak podniecała, że jej strumyczek z cipki był dla mnie natchnieniem. Tak mnie podniecała, że zakochałem sie w mojej najpiękniejszej kasi, szkoda, że zalała łóżko babuha, gdy oglądaliśmy dokument o tym jak kobiety pierdzą cipami. Całkiem spoko. polecam i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×