Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniaczka1515

A może taki mix?

Polecane posty

Gość maniaczka1515

Od pewnego czasu zastanawiam się nad działalnością. Nie mam zbyt dużych oszczędności ale lokal mam i to już coś. Zastanawiałam się nad otworzeniem placówki z kosmetykami dostępnymi w katalogach ori, avon, mary kay i FM. Tylko jeszcze nie wiem czy można by zrobić taki"MIX" Co o tym sądzicie? Mieszkam w otoczeniu gdzie ludzie zanim kupią , muszą "dotknąć", dlatego sprzedaż katalogowa jest na dość niskim poziomie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wictoor
mysle , ze avonu nie mozesz sprzedawac w sklepie , to siec żadzaca sie sprzedaza własnie ta inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka1515
a mi się wydaje że w jakimś pasażu handlowym w krakowie widziałam stoisko właśnie z avonem, tylko że z samym avonem a mi chodzi własnie o taką mieszankę- wszystkiego po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonica
u mnie w miescie jest sklep avonu (nie mix) Nie wiem dokladnie na czym to polega wiem ze osoba jest konsultantką. Mysle ze zamawia rzeczy takie przypadkowe które by jej mogły zejsc w tym sklepiku mozna przyjć rowniez cos zamówic z katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka1515
hmmm... muszę się zorientowac jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie róbcie tłoku w tramwaju
muszisz ruszyć głową , podpisz szypko umowę z oriflame , avon , fm , i jeszcze kilkoma , i zawsze możesz mówić o zasadach sprzedaży bezpośredniej , jak to ma być , ale............... wtrącasz , że przypadkowo masz troche na zbyciu , bo,,,,,,,,,,,,,,,, sam wymyśl . NP. klient nie odebrał , babcia zamówiła , a zeszła , dziadek dostał wylew , ................ , albo po prostu , żnic nie mów skąd masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie róbcie tłoku w tramwaju
Przepreaszam , wzięłem Panią za faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka1515
Konsultantką Ori jestem od kilku lat i cóż muszę powiedzieć że zysku wielkiego z tego nie mam:/ bo ok.400 zł na katalogu. Dlatego właśnie pomyślałam o takim sposobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie róbcie tłoku w tramwaju
No widzisz , a można sptóbować właśnie inaczej tylko ............ trzeba sie zastanowić , nad kosztami , ale lokal masz , a to najdroższa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimena z filmu
No wiesz nawet mi się ten pomysł spodobał:) sama osobiście najpierw muszę dotknąć zanim kupię, może i ja o tym pomyślę. Skąd jesteś Maniaczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×