Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

verita santa re

z jakimi kobietami chętnie uprawiacie seks??

Polecane posty

Gość 34latek34
hm to co napisalas to juz przegiecie z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze juz ma przesyt
no to opcje są dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34latek34
hm a moze Ty masz duzo wieksze libido niz on i dlatego tak jest ni edopasowaliscie sie pod wzgledem temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męż3zna
dziwny, ale musicie się dogadać, facet też ma okresy, ze myśli małą główką, a t nie powinno rozwalać związku. Spróbuj się przy nim zaspokajać, jak mu stanie inaczej będzie śpiewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce ostrro
kurcze, moj M sie zrobil leniwy, a ja mam wielki temperament, w lozku robie wszystko na 100 %, lubie dlugo, ostro , "leniwy sex" mnie nie kreci, uwielbiam ssac, itp, ale moj teraz to by tylko lezal , a ja tak potrzebuje bardzo wyuzdanego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34latek34
powiem szczerze ze jak sie ni edopasujecie to nie ma co liczyc ze bedzie lepiej ze bedziecie razem Tobi moze brakowac sexu i znajdziesz kogos an boku predzej czy pozniej sie wyda i to wszystko sie rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męż3zna
oficjalnie wibrator należy wdrożyć, nieistotne co mówi, takie są Twoje potrzeby i on jest od ich spełniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita santa re niewiem ktory by ztoba wytrzymał na dluzsza mete jak chcesz codziennie po pare razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój "mąż" powiedzmy sobie szczerze- jest nie za ładny. niższy ode mnie, z buzią całą w bliznach p trądziku, nadwagą i ogromnym brzuchem. w dodatku to samiec alfa. on mną rządzi i mówi mi co mam robić, co będę robić, a czego nie będę itd. i taki jest agresywny trochę można powiedzieć. i zawsze mnie to w nim podniecało. ta jego dzikość ( w nawiasie muszę dodać że jest wymarzonym ojcem). no a seksie po prostu bóg. dlatego się z nim związałam. bo tak jak powiedział, myślałam nie tą częścią ciała co powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce codziennie po parę razy właśnie. trzy razy w tygodniu zupełnie by mi wystarczyło, a nawet tego nie mam. za to on ma kolekcję filmów i gazetek o których jak myśli nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HawaiianGirl
Verita, po prostu po ciąży zmieniło się Twoje ciało, a ten Twój "samiec alfa" okazał się zwykłym tępym skurwysynem, któremu podobały się jedynie Twoje cyce. jak po ciąży opadły, przestały się podobać i dlatego chłopak notorycznie wali gruchę pod plastiki z Wampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalem ze codziennie po pare razy:) 3 razy w tyg jak nie moze to cos jest nie tak z nim... taki alfa z niego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HawaiianGirl pewnie masz rację. tylko co ja mam zrobić? olać typa? czy trzymać dla maluszka a znaleźć sobie cichego kochanka? nie wiem. wibrator nie wchodzi w grę bo mi też jakiegoś uczucia potrzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HawaiianGirl
Verita, ja Cię do zdrady namawiać nie będę, ale rozwód w takiej sytuacji uważałabym za większe zło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zostać? małżeństwem nie jesteśmy, tylko on mieszka u mnie. dlatego też może już dawno by poszedł tylko wie że nie ma gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HawaiianGirl
ale macie bobasa, tak? samotne wychowywanie nie jest fajne. niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz. sprawdza się powiedzenie, że jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć twardą dupę. żal mi było frajera(inaczej nie da się go nazwać) bo dzieciństwo biedny straszne miał. rodzice pili na potęgę, bili, a on często nie miał gdzie spać ani co jeść. i teraz mam. dostałam kopa w dupę że aż dziwne że siniaków nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×