Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy_telniczka

szukam śmiesznego i oryginalnego prezentu na święta?

Polecane posty

Gość czy_telniczka

od kilku dni przeszukuje internet, bo szukam jakiegos smiesznego, albo przynajmniej oryginalnego prezentu dla mamy i taty. nie wiem za bardzo co by to moglo byc. myslalam o jakiejs ksiazce, ewentualnie jakims albumie ale to takie proste i infantylne. wiem, ze nie jestem kreatywna, ale mam nadzieje, ze macie jakies fajne pomysly. mozecie mi pomoc - bede wdzieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewen_ka
Długo się zastanawiałam co kupić rodzicom. Postanowiłam, że będę arcyoryginalna. Kupię rodzicom i całej rodzince kupony w Lotto - za około 20 złotych + kilka zdrapek :) I wtedy prezenty będą miały wartość około 40 złotych dla jednej osoby :) Zapakuje ciekawie i oryginalnie :) żeby nie odbierać przyjemności z rozpakowywania :P A frajda, będzie podwójna. Najpierw rozpakują i zobaczą co dostali ;p - pierwsze zaskoczenie. A potem może ktoś zaskoczy się drugi raz jak będzie odbierał nagrodę w Lotto :) Ja tak niebanalnie podeszłam do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi76
Bardzo fajne i śmieszne prezenty można znaleźć na www.rudegifts.pl. Szybko realizują zamówienia i ceny też są przystępne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alenka 12333
Jeżeli szukasz śmiesznego i zarazem ciekawego prezentu na święta,to polecam www.FajnyPrezent.pl tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×