Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezwyklyfacet2010

Jest tu kto???

Polecane posty

Zastanawia mnie tylko, co w tych ścianach miałoby być charakterystyczne? :D Fantastyczne kształty :) Nie masz się kompletnie czym stresować :) A teraz oddalam się ku obowiązkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie czym denerwowac, przez twojego faceta jestes niepotrzebnie zakompleksiona i bez wiary w siebie. A tutejsze szanowne grono meskie jednoglosnie stwierdzilo zes piekna niewiasta i tylko cie kochac ;) Ten facet to dupek skoro doprowadzil cie do takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. ze wstydu to aż się trzęsę cała. prawie umarłam. a mam pytanie. czy takie wklejenie zdjęcia pozostawia jakieś ślady na kompie? bo jeśli tak to muszę te ślady usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla cba może nie. ale mówi, że są takie specjalne strony internetowe, dzięki którym można się dowiedzieć co się robiło na komputerze nawet miesiąc temu, i że podobno w ten sposób jego kolega dowiedział się że żona go zdradza. albo mówił prawdę, albo mnie tylko straszył. a w historii nic mi się nie zapisało bo jestem w trybie prywatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam, że po ciąży tak fajnie się wygląda. Większość moich znajomych nie dba o siebie i jak wieloryby jakieś wygląda. Zero kompleksów laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×