Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta kafeteryjna

Zapalenie płuc, a jesteśmy w domu. NIE w szpitalu !! Jak to ?

Polecane posty

Gość Iwagość
Mój 5-letni synek ma zapalenie prawego płuca dostał antybiotyk jest leczony w domu.Przez 3 dni miał gorączkę powyżej 38 teraz już nie gorączkuje ,ma sporadyczny kaszel.Po skończonej kuracji idziemy do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę opiekować się chorym w domu, w swoich warunkach, niż w szpitalu - ot i cała filozofia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturkl
Ja bym kupił aparat Baby Sanity. Mam go już dłuższy czas i póki co żadnych usterek nie było, kompresor się nie zacinał, łatwo się tutaj operuje oddechem nawet dziecku. Na pewno ten model wyróżnia fakt, że już od pierwszego miesiąca życia można dziecku podawać lek – jest dołączony specjalny smoczek dla bobasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaletocha
Zdecydowałam się niedawno na inhalator i mój model nazywa się Sanity Simple. Robi wrażenie solidnego, ale jak długo podziała to się okaże. Gwarancję mam na 3 lata więc jest okej, rzadko się dłuższe zdarzają przy takim sprzęcie. Ładnie, szybko i wydajnie podaje aerozol, nie mam problemów z dograniem oddechu. Samo czyszczenie i w ogóle konserwacja nie jest zbytnio czasochłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturtok
U nas w domu to żona szukała inhalatora, ona porównywała ceny i parametry i wyszło jej że najbardziej się opłaci Simple Sanity. Faktycznie działa w porządku, na pewno to co mogę już powiedzieć po miesiącu używania że jest cichy. Jak na kompresorowe urządzenie to nie ma takich drgań jak można by się w sumie spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirax
Podoba mi się jak pracuje nasz Silent Mesh, ma dobrą pojemność nebulizatora, szybko aerozol wtłacza, całe czyszczenie po inhalacji nie jest szczególnie uciążliwe tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka1990
Dobrze jest zbudowany model Simple, wszystko do wszystkiego pasuje, sprawnie można wszystko połączyć, podłączyć i potem obczyścić na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodził mi po głowie model Simple od jakiegoś czasu i w końcu zamówiłam – pierwsze wrażenie jest korzystne, na pewno poręczny, nieskomplikowany w podłączeniu i faktycznie aerozol się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbym polecić ten sam co my używamy tj. Simple, nie robi hałasu, nie ma jakiś drgań które by denerwowały i przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nasz Silent Mesh, super precyzyjny sprzęt, nie marnuje leku, ma dobrą pojemność nebulizatora, póki co powiem że jestem zaskoczona na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukasz lepszego inhalatora to zobacz sobie na sanity inhalator baby – teraz sprzedaja go w zestawie z rozgrzewajacym jednorozcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja kupiłam Alergia Stop siostrze pod choinkę i jest zadowolona, sama mam trochę inny aparat ale też raczej z tych mniejszych i sobie chwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze dzieci mają często inhalację robioną przez aparat Simple – dobry model, na pewno wydajny i też przy okazji cichy wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są efekty przy inhalacji naszym Silent Mesh i widzę po synku i po sobie że infekcje różnego typu można dużo szybciej pokonać niż przy normalnych tabletkach i syropach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo sobie jest ogarnąć inhalację na naszym Simple, leki przyjmuje różne, mogą to być lekarstwa na górne albo dolne drogi oddechowe, dostarczy i jedne i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasuje mi jak aerozol przygotowuje nasz simple, łatwo mi jest pobrać lek w płuca, łatwo się wdycha, nie ma jakiegoś uczucia duszenia czy podrażnienia śluzówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze mi działa Simple, inhalacja jest wydajna, szybka, cały sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, można sobie wygodnie podłączyć w takim miejscu jak komu wygodnie, kabel do zasilania jest dostatecznie długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też widzę u nas że przez inhalacje szybciej udaje się zwalczyć zapalenia niż przy standardowym leczeniu. Mam też inhalator Simple i cała obsługa to jest parę chwil, u mnie córa radzi sobie z mgiełką wyjątkowo łatwo trochę się bałam że może uciekać przed takim leczeniem bać się czy coś ale jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy też Simple ten model mi doradziła teściowa. Wygodny uniwersalny bo do stosowania z różnymi lekarstwami i na różne schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych inhalatorów jakie przejrzałam sobie w sieci to mi też najbardziej wpadł w oko Silent Mesh. Mały i poręczny, ale z dużymi możliwościami jeśli chodzi o samo leczenie – inhaluje górne i dolne drogi oddechowe, produkuje na tyle małą cząstkę leku że można dotrzeć z aerozolem aż po same płuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla całej rodzinki to bym podpowiedziała Novama Familino Pro. Pracuje cicho, nie marnuje aerozolu, można go stosować przy różnych infekcjach czy stanach zapalnych albo profilaktycznie chociażby po to żeby nawilżyć śluzówkę, albo żeby też oczyścić drogi oddechowe (jest opcja irygatora w komplecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaa

W pakiecie inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec obie rzeczy mają ten plus że mogą być używane już u najmłodszych dzieci, także myślę, że fajny pomysł na wyprawkę dla młodych rodziców itp. Sam kupowałem to mojej siostrze i szwagrowi niedawno jak im się rodziła córa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajj

Na pewno warto sprawdzić różne inhalatory, porównaj sobie, jakie mają możliwości i na jakiej zasadzie działają. Co do sprawdzonych propozycji to bez wątpienia firma, Sanity i jej produkty od lat uliczce się na rynku i należące do najlepszych. Z tego, co wiem to między innymi ludzie chwalą sobie poręczny model Simple, więc możesz zerknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×