Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mamusia86

imię Ignacy- podoba się Wam?

Polecane posty

Gość Ania
Dnia 4.07.2014 o 11:09, ja nie pijam kawy napisał:

😞 ;( jestem w szoku!!! jak można być takim krytycznym wobec tego pięknego i szlachetnego imienia 😞 mój syn jest bardzo dumny ze swojego imienia i każdy się zachwyca jak się przedstawia, nie żałowałam ani minuty że nadałam mu takie imię. Jeśli w przyszłości bedę miała jeszcze syna to nazwę go Władysław. Córka Adrianna lub Eulalia 🙂

Mój pierwszy syn ma na imię Władysław, po swoim pradziadku. Drugi syn, na narodziny którego czekamy będzie nosić imię Ignacy 😉 

A do osób, które piszą że takie imiona nadaje patologia, mogę tylko napisać, żebyście przestali myśleć stereotypowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Władysław to piekne, szlachetne i bardzo meskie imie.  Podoba mi sie bardzo.  Natomiast Ignacy nie robi na mnie wrazenia, ale dziwi mnie skojarzenie z patologia.  Imie jest normalne jak imie.  Dla mnie patologia to nadaje najpopularniejsze imiona i to doslownie pierwsza 10 plus imiona zagraniczne.  Nie jest to jakas zelazna regula, ale takie osobiscie odnosze wrazenie.  Ignacy natomiast nie nalezy do tych grup wiec do patologi to mu daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogolnie Ignacy jest teraz na fali wiec jak najbardziej uwazany za normalne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio 😞 Małe dziecko jeszcze ujdzie, ale nastolatek, dorosły facet, Pan Ignacy... 😅😐 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śliczne imię Ignaś, Ignacy, szkoda, że mojemu Mężowi się to imię nie podobało 😞 Więc mamy Tomka, Tomeczka 😍 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×