Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FMŁÓDŹ

Wspaniała dodatkowa praca dla kobiet

Polecane posty

Gość FMŁÓDŹ

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą dodatkowo zarobić lub szukają alternatywy dla pracy etatowej. Współpraca polega na sprzedaży produktów z katalogu. Możliwości Konsultanta FM Group: 1. Oszczędzasz kupując dla siebie zawsze taniej o 43% od ceny podanej w katalogu 2. Zarabiasz polecając i sprzedając produkty swoim znajomym, rodzinie. 3. Budujesz swój biznes zapraszając do współpracy inne osoby, tworzysz swoją strukturę sprzedaży. Dodatkowe możliwości i korzyści: - dodatkowe prowizje przy rozbudowie własnej sieci konsultantów - gwarancja jakości sprzedawanych prodóktów - atrakcyjny plan marketingowy - nielimitowany czas pracy i zarobki - brak obowiązku składania regularnych czy minimalnych zamówień - proste i jasne zasady Wszystkie informacje na stronie: www.fmlodz.pl zapraszamy warto zobaczyć ile kożyści czeka na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta opole
ja jestem sponsorem w fm fajna praca zarobki 30% na produkcie a jeżeli zbuduje sie swoją grupę tak jak ja to zrobiłam i robię nadal to zyski sie zwiększają dzięki osoba które ma sie pod sobą jako dodatkową praca jest ok ładne dodatkowe pieniądze idzie zarobić. Co do produktów sprzedawanych przez fm to szczególnie polecam perfumy i chemię domową jest rewelacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×