Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rija1307

SZukam fotografa kamerzysty i dekoratora Nowy Sącz

Polecane posty

Gość gość
www.perfetclove.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOCOLAŻ
FOTOCOLAŻ – FOTOGRAFIA KREATYWNA – CENA OD 100 ZŁ/GODZ. Witam. Jesteśmy zainteresowani wykonaniem dla Państwa zlecenia. Więcej szczegółów oraz przykładowe fotografie na naszej stronie: www.fotocolaz.pl Pozdrawiam Adriana i Mariusz Kuźniak ''FotoColaż'' tel. kom. (+48) 502 823 198 www.fotocolaz.pl fotocolaz@gmail.com www.facebook.com/fotocolaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamposiak
Jeśli nie masz kompletnie nikogo z polecenia, to spróbuj tutaj - http://www.weselezklasa.pl/zlecenia-weselne/ Zgłosi ci się trochę osób na pewno, ale też tutaj sprawdzaj opinie, porównuj jakość produkcji, zastosowane efekty - wiem po przykładzie bliskiej osoby jak kamerzysta może zniszczyć film z wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy miesiąc temu ślub. Wynajęliśmy Studio Koneser z Nowego Sącza www.koneser.org.pl Fotografa mieliśmy z rodziny. Film super nagrany inaczej niż wszystkie inne wypociny sądeckie. Super kontakt z kamerzystą. Usługa tania. Wszyscy znajomi chcieli kopię płyt aby pokazać u siebie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ślub miesiąc temu, a ty zaglądasz na forum żeby polecić kamerzystę... To już jest po prostu żałosne, zwłaszcza że jakość tych filmów jest tragiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIDEO FOTO KRIS
Witam. Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową www.kris-video-foto.pl Firma realizuje zlecenia jedno, dwu, trzy kamerowe, DSLR (lustrzanki). Prowadzimy blog www.kris-video-foto.pl/porady.html Jeżeli termin mamy zarezerwowany polecimy innych operatorów z którymi współpracujemy. Rozkręcamy własną telewizję internetową www.tv-mti-hd.pl Pozdrawiam VIDEO-FOTO-KRIS Józef Jurczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdmoz
Hej Gość !!! Kolejna zawistna konkurencja z chorą satysfakcją udzielania się na forach ? Wcześniej firma KONESER bardzo zła, teraz KRIS – mimo , że gość z KRIS nie pisze o fotografii tylko o filmowaniu, prawdopodobnie poleca kolegów po fachu bo widać kilka banerów na stronie a ten zawodowiec z łaski na uciechę szuka dziury w całym. Filmy u KONESERA tragiczne, fotka jak udało mi się ustalić zamieszczona NA WESOŁO z zawartością nie wiem, jakiegoś zmielonego proszku, czy coś w tym stylu w kieliszku nie na rękę. Co do blendy i jej zastosowania nie będę się rozpisywał bo moim skromnym zdaniem jest to indywidualne podejście fotografa do tego co robi i w jaki sposób. Znalazł się fachowiec w dziedzinie filmowania i fotografii. Moja rada dla poszukujących kamerzystów, fotografów, kapelę, DJ czy zespół na wesele, ślub – nie sugerujcie się wpisami pseudo fachowców podszywających się pod jakiś tam pseudonim i wyrażających swoje opinie na takich czy innych forach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby urażony pan fotograf się odezwał? Tak, te zdjęcia są marne, wyjątkowo marne i naprawdę radziłbym nabrać trochę pokory. Zamiast wykłócać się na forach, polecam podszkolenie się w fotografowaniu. Wyjdzie to na dobre wam, a przede wszystkim waszym klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdmoz
Nie jestem związany z żadną firmą na tym forum. Wychodzę z prostej zasady, o gustach się nie dyskutuje a ocenę sposobu czy stylu wykonania zdjęć, nagrania filmu jak u firmy KONESER pozostaw potencjalnym klientom. Na jednym z portali, daruje sobie linka bo możesz stać się tam za bardzo aktywny ;) no chyba, że już się na nim udzielasz - to będziesz w temacie, wyraziłem swoje opinie w kwestii stosowania ramek, klipartów i innych zamierzonych ozdobników w fotografii ślubnej. Takie chamstwo jak napisał kolega po fachu, bo też jestem fotografem to tylko w branży weselnej i poparłem go. Konkurencja nie śpi. Przedstawiliśmy nasze produkcje na życzenie krzykaczy, ponieważ padły oskarżenia, że my się też w to bawimy, nawet nie wiedziałem przy boku jakiego fotografa staję i czy odważy się ujawnić, jak się później okazało człowiek z pasją !!! Poprosiliśmy o linki do stron tych najaktywniejszych skoro my się ujawniliśmy i jak makiem zasiał. Do czego zmierzam. Pochwal się swoimi osiągnięciami na tym forum, wtedy podyskutujemy o gustach i guścikach i zobaczymy czym wyróżniasz się od firmy" x" czy "y". Jeżeli nie masz nic do zaoferowania oprócz swojej aktywności na tym czy innym forum to sobie daruj. Mam nadzieję, że twoimi miernymi ocenami zawistnej konkurencji bo na taką mi wyglądasz, nikt nie będzie się sugerował. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIDEO FOTO KRIS
Nauczka na przyszłość, nie ustawiać na forach powiadomień o nowych odpowiedziach. Cała strona z kafateria.pl – masakra !!! A co do zagorzałej dyskusji i ocen Pana „GOŚĆ” w kwestii zdjęć fotografów o których faktycznie nie wspominałem czy filmów firmy KONESER, której właściciela znam tylko z widzenia, natomiast dobrze znam człowieka od którego syn pewnie uczy się sztuki filmowania, to proszę tego typu spostrzeżenia zachować dla siebie albo przedstawić się tak jak trafnie podsumował to Pan rdmoz, pokazać na forum swoje osiągnięcia w dziedzinie filmowania czy fotografii. Wtedy ja osobiście przekażę namiary na Pana polecanym fotografom, jest ich tylko pięciu i może faktycznie wymienicie się doświadczeniami, spostrzeżeniami, pewnie czegoś się od Pana nauczą ;) Jeżeli uwagi będą dotyczyć filmowania to wtedy z przyjemnością udzieli się moja skromna osoba. Na koniec prośba do Pana rdmoz o kontakt na firmowego e-maila. biuro@kris-video-foto.pl . Pozdrawiam Józef Jurczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, ale o czym wy piszecie? Bo ja się już pogubiłem. Rozumiem, że wg. was, żeby ocenić zdjęcia, czy filmy muszę sam pochwalić się swoim portfolio. Nie zrobię tego, bo nie muszę. To wy się tutaj reklamujecie, ja nie. Poza tym ja tutaj nikogo personalnie nie "zaatakowałem", wyraziłem tylko swoją opinię na temat zdjęć. Jeśli reklamujecie się w taki czy inny sposób w internecie, to musicie liczyć się z krytyką. Zwłaszcza, że krytyka jest uzasadniona, no bo kurcze, te zdjęcia i filmy są naprawdę słabe i jakościowo przystają raczej do lat 90-tych, a nie współczesności. Znam wielu świetnych fotografów i filmowców, których cenię i o których mogę pisać w samych superlatywach, bo ich zdjęcia i filmy na to zasługują. Ale jeśli widzi się takie - za przeproszeniem - gniotki, to nie liczcie na pozytywną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIDEO FOTO KRIS
Na taki czy inny film, zdjęcia składa się wiele czynników. Nadmienię tylko dwa – cena i rejonizacja. Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że do Nowego Sącza ma Pan daleko. Gdyby było inaczej wiedziałby Pan, że zarówno filmowanie jak i fotografia w tych okolicach nastawiona jest na ilość a nie jakość. I nie chodzi mi o jakość w sensie widzianego obrazu ale filmu czy zdjęć jako materiału oddanego klientowi. Szybkie przygotowania bo czas goni, błogosławieństwo u Pana Młodego i Panny Młodej z drużbą weselnym, bramy, odgrywki, plener w dniu wesela na szybko bo zaraz pierwszy taniec i nie ma mowy o innym dniu bo wyjazd do pracy w Anglii, Francji, Norwegii, oczepiny, zabawy – niech Pan spróbuje nie uchwycić wujka z kieliszkiem z bułką tartą bo to zdjęcie Panu nie przypadło do gustu, ciotkę z bananem a niech Pan tego nie nagra. Takich zabaw ma Pan do zrealizowania podczas godziny minimum pięć. Co do ceny luksusem jest wystawienie na weselu dwóch fotografów czy dwóch operatorów na pakiet MINI z dopłatą 500 zł nie wspomnę o trzech w DSLR w tym operatora DRONA. Był u mnie kolega z Warszawy, przy okazji delegacji - poznaliśmy się w Polskim Stowarzyszeniu Wideofilmowców i w sobotę zabrałem go na wesele za zgodą młodych - gratis na drugą kamerę. Nigdy w życiu nie przyjedzie do Nowego Sącza na realizację ;) Tutaj nie ma czasu kichnąć bo non stop ktoś śpiewa, wychodzi, przychodzi, odchodzi ;) Takie są realia naszego regionu. Współczesność w Nowym Sączu !!! może za jakieś nie wiem 20 lat – bo 6000 zł za DSLR tak jak w Katowicach, Warszawie i film góra 1.30 minut to marzenie ściętej głowy. Robimy DSLR za 4000 zł gdzie idzie dwóch operatorów w tym jeden lata i filmuje i jeszcze klient pyta czy w cenie można 3 godziny zrobić ;) i czy mogą operatorzy zabrać flycama, gimbala, slide kamerę a nawet padła propozycja kranu ;) Mamy w cenniku 6000 zł. full opcję – czterech operatorów - Tylko mamy ;) Cena przeraża i dlaczego tak krótko ;) ale niech ktoś opłaci ekipę za parę złotych, podatek, ZUS i składa ciekawy film z wesela nagrany w DSLR do trzech godzin. Na tym zakończę wywody bo się rozpisałem. Reasumując opinię można zawsze wystawiać jako klient natomiast jako konkurencja trzeba wcześniej poznać realia oraz klienta i jego wymagania nastawione bardziej na ilość a nie jakość i to za jak najniższą cenę. Nie że staję w obronie firmy KONESER bo znam ich i Pana zdaniem są to filmy z lat 90, nawet nie polecam ich ponieważ mam inne firmy między innymi PRO-WIDEO, ZOOM, HUDY STUDIO do DSLR jak mamy zajęte to BEATBROS i inne firmy z okolic, czy w obronie polecanych fotografów – decyzja należy do klienta i to On wybiera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wszystko rozumiem, dlatego też z tego m.in. z takiego powodu kilka lat temu wyemigrowałem z mojego małego miasteczka, żeby po prostu zdobywać ciekawsze i bardziej opłacalne zlecenia fotograficzne. Tak więc albo będzie Pan nadal narzekał, albo po prostu zmieni nieco swoje podejście. I mimo wszystko zawsze będę uważał, że jeśli ktoś robi dobre/filmy zdjęcia, to znajdzie się też klient, który jest w stanie za to odpowiednio zapłacić. Nawet w małym miasteczku. Dlaczego jest tak, że pary młode stać na drogie sale weselne, stać ich na drogie suknie ślubne, czy garnitury, stać na drogie samochody do ślubu i tak dalej, ale na fotografa czy kamerzystę, to już nie mają? To jest właśnie ten paradoks. Po prostu warto zmienić swój target i kierować ofertę do zupełnie innego klienta. No ale za tym musi pójść jakość. Przykładowo - jak wymagający klient ma w ogóle zainteresować się Waszymi zdjęciami i filmami, jak już sama Wasza strona internetowa odstrasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIDEO FOTO KRIS
Na szczęście na brak klientów nie narzekamy, co do strony w kwestii jej wartości pod względem SEO nie będę się rozpisywał bo nie wygląd ma tu znaczenie a firmie http://www.i-creator.eu jestem wdzięczny za projekt, który moim skromnym zdaniem ma się dobrze u wujka Google i od kilku lat dostarcza nam klientów indywidualnych i biznesowych, W temacie DSLR przygotowujemy nową stronę na domenie http://www.video-foto-kris.pl i to będzie dla zleceniodawcy bardziej wymagającego i znacząco odbiegającego od standardów a i wygląd strony w niczym nie będzie przypominał obecnej. Jesteśmy stale rozwijającym się zespołem filmowym, który swoimi produkcjami chce udowodnić, że pamiątka w postaci filmu ślubnego w Nowym Sączu nie musi być zwykłym reportażem, ale nie zostawiamy klienta dla którego nie ma wesela bez pewnych panujących w naszym rejonie zwyczajów, ponieważ tego się nie wykorzenia czy wyrzuca na bruk. Nie robimy podziału na klientów lepszych czy gorszych. Pewnie dlatego większość par jest z polecenia i mam skromną nadzieję, że tak zostanie. Na tym zakończę temat filmowania czy fotografii w Nowym Sączu. Bo zrobiło się z tego za dużo prywaty. Pozdrawiam Wszystkich kamerzystów i fotografów z Nowego Sącza i okolic życząc sukcesów zawodowych w branży. Oczywiście powodzenia, życzę Panu „GOŚĆ” z którym miło się prowadziło dyskusję. Zacytuję jeszcze na sam koniec jedną wypowiedź z innego tematu na tym forum – też dotyczącą fotografów tylko w Krakowie ;) "zdegustowany" "Forum jak widać robi się coraz gorsze, wojna podjazdowa z konkurencją i wszystkie chwyty dozwolone. A piszą to same anonimy. Jak się komuś nie podobają zdjęcia to nie bierze fotografa i tyle. A tu widać ciągle tych samych fotografów bez zleceń, co się wiecznie kłócą." Koniec cytatu. Dla mnie temat zamknięty. Pozdrawiam. Józef Jurczyński – nie anonim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Nowego Sącza jest firma Pryzmat2, zajmowali się u nas kamerowaniem i fotografią na naszym ślubie. Godni polecenia. Piękne fotografie, bardzo się starają aby klienci byli zadowoleni. Galerię ich zdjęć możesz obejrzeć tu http://fotovideopryzmat2.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wszystkich przestrzec przed fotografem z Nowego Sącza – LensFoto. Miałam niestety nieprzyjemne doświadczenie z tą firmą. Na początku stycznia 2017 r. podpisaliśmy umowę na fotoreportaż weselny w dniu 14.10.2017 r. Tydzień przed weselem w sobotę podjechaliśmy do domu Pani fotograf w celu uzgodnienia szczegółów, jednak Pani Katarzyna poinformowała nas, że nie może z nami rozmawiać, gdyż nie ma w domu „szefa” (męża;)), który zajmuje się formalnościami. Podkreślę, iż formalności zostały załatwione w dniu podpisania umowy, tym bardziej zdziwiła mnie reakcja Pani Katarzyny, która nie chciała z nami ustalić szczegółów ceremonii, tj. np. godziny przyjazdu do domu itp. i kazała dzwonić do męża. W poniedziałek udało mi się skontaktować z Panem Dawidem (szefem) który oświadczył, iż w dniu naszego wesela, tj. 14.10.2017 r. przyjął inne zlecenie a z nami rozwiązuje umowę. Jako argument przywołał zapis umowy, który mówił o kontakcie z naszej strony dwa tygodnie przed ceremonią. Byłam w ogromnym szoku, gdyż podawaliśmy numery telefonów i mieliśmy być w kontakcie, oczywistym było, iż w każdej chwili Pan Dawid mógł zadzwonić i zapytać czy zlecenie aktualne. Pan Dawid wykazał się ogromnym brakiem profesjonalizmu a tym bardziej brakiem jakiegokolwiek współodczuwania, które w biznesie ślubnym jest ogromnie ważne. Nadmienię, iż kontakt telefoniczny był jednym z wielu ustaleń umownych, umowa nie wskazuje, iż za brak spełnienia tego warunku następuje rozwiązanie umowy. Ponadto, Pan Dawid nie zdobył się na odwagę, żeby już wtedy w sobotę poinformować nas o rozwiązaniu umowy, lecz zrobił to dopiero w poniedziałek po naszym telefonie. Przestrzegam Was przed tą firmą, która de facto jest bardzo tania jednak podejście do klienta w naszym przypadku okazało się poniżej jakichkolwiek standardów. Firma LensFoto dostarczyła nam ogromnego dodatkowego stresu na 4 dni przed weselem, nie usłyszeliśmy najzwyklejszego słowa „przepraszam”, a zapisy umowy stały się formą zasłony prawdziwych powodów zerwania umowy, tj. najprawdopodobniej wyższego bardziej opłacalnego zlecenia. Moje wesele uratował studio z Limanowej FotoPola, a plener- świetna profesjonalistka Pani Ola Pomietło ze Starego Sącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy wesele w sali weselnej Gród http://weselagrod.pl/ i dekoracja była przygotowana przez nich fotografem był znajomy męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny fotograf na wesele: http://www.iana-photo.com/ Robiłа zdjęcia u kilku moich znajomych i u nas także, i każdy jest bardzo zadowolony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Krzysztofa Siwirskiego z Black Wolf Studio robi bardzo fajne zdjęcia, miło się też z nim współpracuje, ogólnie ma dobre opinie. Był u mnie na weselu i wszystko było profesjonalnie. Trzeba do niego zadzwonić i sprawdzić czy ma wolne terminy

Podaje kontakt 

Black Wolf Studio Photography

blackwolfstudio.pl

info@blackwolfstudio.pl 

Adres: ul. Nowotarska 19 lok 4 34-500

Zakopane Telefon: +48 600 011 745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoracje ślubne i inne ;d

dekoracje samochodu, sali czy kościoła można zrobić na prawdę niskim kosztem. Ja zamawiałam na stronie www.pomponik24.pl ozdoby na auto ślubne.

Ślub był w stylu rustykalnym i takich dekoracji szukałam :D

https://pomponik24.pl/Pomponik24/Type/ProductDetails/ProductID/PZDS7/ProductName/RUSTYKALNE-dekoracje-samochodu

polecam:D po zamówieniu na drugi dzień było już u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dekoracje to na moim ślubie wszystko dekorowała Pracownia Dzika Róża z Tarnowskich Gór. Kościół, samochód i sala weselna wyglądały przepięknie ❤️ dekoracje-sal.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×