Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zielona Anglia */*

normalna praca w internecie- znacie kogos kto to robi?

Polecane posty

Gość gość
Ja pracowałam w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Polega to na sprzedaży pożyczek i dostaje się 2% prowizji od każdej sprzedanej. Fajna i przyjemna praca w domu i można się dorobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazlam sprawdzona stronke to realnych pieniedzy. Firma dzieli się zyskami ze swoimi partnerami w 100%, gdy użytkownicy na jej platformie kupują usługi reklamowe w formie Ad Packów otrzymując udział w zyskach. Żeby być zakwalifikowanym do podziału tych zysków należy raz na 24 godziny wyklikać 10 reklam w Start Surfing (przycisk na czerwono). Każdy AdPack daje nam 20 kliknięć w nasz banner + 1000 kredytów wymiany ruchu. Ponadto zarabiasz na polecaniu innych uzytkownikow 5 dolarow za 1 AdPacka. Jedna osoba wykupila u mnie 50 AdPackow co dalo mi 250 dolarow:D Dzięki wykupionemu AdPackowi będziesz otrzymywał co 60 minut przez kolejne 24h zyski z tytułu podziału zysków (można w każdej chwili wypłacić lub dokupić nowy AdPack z zarobionych pieniędzy). Adpack kosztuje $50 i zarabia do momentu wygenerowania dla Ciebie $55 na każdej zakupionej paczce reklam, czyli 110% zysku, płacąc 2% dziennie +/- $1 na dobę. Możesz mieć dowolną ilość udziałów AdPack i zarabiać jeszcze więcej! Na samym klikaniu w reklamy zarobilam 5 dolarow w 2 tygodnie:) Wiecej informacji na e-mailu: ilona27.07@wp.pl Link do rejestracji: https://trafficmonsoon.com/?ref=Ilona12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proste zasady i zebranie kasy , wystarczy „czytać” e-maile, wypełniać ankiety, grać, zaproszać znajomych np fejsa i można po dwóch/trzech tygodniach cieszyć z zarobionej kasy. Wystarczy się zarejestrować i już pierwszego dnia możesz spokojnie uzbierać 9-10 złotych, Poświęcenie 10 minut dwa razy w tygodniu w prosty sposób możesz trochę sobie dorobić. https://www.qassa.pl/2244077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Dorabiam sobie w ten sposób do etatu. Zawsze coś wpadnie. Praca niezależna pracuje tyle ile mam czasu :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do programu CryptoShare. Maszynka do BTC CryptoShare to program stabilny na lata dlaczego? Program współpracuje z bankiem i kartami płatniczymi „ Visa” Żaden bank nie pozwolił by sobie na współprace z nielegalną i nieuczciwą firmą. Ponadto strona CryptoShare zabezpieczona jest na kilka sposobów przed atakami hakerskimi Codzienne naliczenia od 10% do 15% Wypłaty są natychmiastowo! Są trzy linie poleconych l 8% , 2% , 1% Minimum inwestycji: 0.001 BTC. Po pierwszej wpłacie dostajesz 0.001 BTC Nic nie musisz klikać przez całe 24 godziny aby otrzymać naliczenia. Zapraszam do rejestracji: https://cryptoshare.biz/?ref=lukasz96 Tutaj masz instrukcje jak wpłacić: 1.Wchodzisz w zakładkę MAKE DEPOSIT 2.Jedziesz na dół strony wpisujesz tam jaką kwotę będzie wpłacał klikasz END. 3.Pojawi Ci się adres na który masz wpłacić tę kwote adres jest nad tym kwadratem z kodem. 4.Później wchodzisz na swój portfel i robisz wpłatę. Życzę dużych zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo przy komputerze. Na początek oferuję 500-1000zł w pierwszym miesiącu Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą napisz wiadomość na tym fanpage https://m.facebook.com/E-biznes-droga-do-sukcesu-1306861986013847/ lub na maila lukaszpawlowski1996@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tą stronę : www.jakzarabiambezetatu.pl System działa od dwóch lat. Autor odpisuje na wiadomości, pomaga (o ile spełnicie jeden warunek :P ). Testowałem wiele rozwiązań i to jest zdecydowanie najlepsze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zapraszam do kontaktu na e-mail katarzyna.tomaszewska.m2m@wp.pl Poszukuję do współpracy pełnoletnich osób, które posiadają dostęp do internetu. Praca jako pośrednik pomiędzy instytucjami finansowymi a klientem, stąd z racji produktów na tle finansowym, wysokie stawki prowizyjne. Wiedza w temacie mile widziana, ale dla początkujących przewidiane poradniki i instrukcje online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja droga do sukcesu
Szukam 100 osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo przy komputerze. Na początek oferuję 500-1000zł w pierwszym miesiącu. Jak widzisz jest to już konkretny zarobek a nie jakieś klikanie w reklamy za kilka groszy. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą napisz do mnie na maila lukaszpawlowski1996@gmail.com a ja wyśle Ci informację o zarobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już była wcześniej o tym mowa, ale powtórzę - zachęcam do pracy zdalnej, płatne ankiety, wystarczy mieć komputer i dostęp do Internetu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pisanie, na ten przykład dla agencji od pozycjonowania? Opłaca się? Czy może niekoniecznie coś z domu, ale że w tym samym mieście, tle że małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od zdolności, no i od firmy, w której się zaczepi - z tym pozycjonowaniem. Jak wszędzie - najlepsi zarabiają całkiem sporo i robią kariery w marketingu, a jak to jest dorywczo, to wiadomo, że z tego się nie utrzymasz. Najlepiej połączyć różne rzeczy - z doskoku można być ankieterem, tajemniczym klientem, respondentem (wcześciej nawet link Ci podali, płatne ankiety, https://www.badanie-opinii.pl/ - sprawdzone, agencja ok.), a do tego w weekendy pisać teksty. To tylko jedna z możliwości, oczywiście, bo można próbować też innych ścieżek i np. połączyć wymyślanie haseł i wkomponowywanie ich w proste grafiki (chociaż stąd też prosta droga do marketingu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona, jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mentornia
jeśli poszukujesz informacji na temat pracy w internecie tutaj znajdziesz sporo... http://mentornia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja szansa WowApp! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie. W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu Cash Back , czyli zwrotu części pieniędzy, jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe. Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal. Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że: Skype ma obecne 74 miliony użytkowników Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników! Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam. Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online! Kliknij w ten link: https://wowapp.com/w/lukasz96 i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzak_lesny
W Internecie można zarobić nawet na oglądaniu reklam :D Jestem w programie FutureAdPro, zarabiam, więc szczerze mogę polecić, a z domu w ogóle nie trzeba wychodzić - chyba, że na zakupy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalilka33
Możesz pisać opinie w internecie, ale wg mnie o wiele łatwiejsze jest wypełnianie ankiet. Nie wymaga aż takiego zaangażowania, po prostu leżysz sobie i klikasz. Możesz spróbować podziałać coś na różnych platformach, ale najbardziej polecam ci epanel.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca online oglądanie reklam i wpisywanie 4cyfrowego kodu. Szybka rejestracja wystarczy mail. Strona w języku angielskim, kto nie zna języka wystarczy włączyc translator. Bez inwestowania swoich pieniędzy! Link do rejestracji: http://vyredrrj.trade/1196360592819/ polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a proponuję wypełnianie płatnych ankiet. najlepiej być zapisanym do wielu firm, aby osiągać jakiekolwiek zyski z płatnych ankiet. Wtedy ankiety przychodzą nawet po kilka codziennie z różnych stron. Wtedy regularnie można mieć profity z różnych paneli. Podaję poniżej te, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Wystarczy wypełnić kilka ankiet dziennie, a średni zysk miesięczny to 50-200 zł w gotówce lub nagrodach rzeczowych zależny od ilości ankiet, jakie otrzymamy i wypełnimy. Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. nie chcę zaśmiecać forum więc nie wklejam linków. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany proszę o kontakt na maila, a wtedy podeśle sprawdzone polskie adresy: pawelzal8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam płatne ankiety. Podaję poniżej 2 portale: imas i tolunę, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReferenc e/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełnianie ankiet? Klikanie w reklamy? A może coś poważnego? Jeśli : #Szukasz sposobu by zarabiać od 500-2000zł miesięcznie? #Szukasz osób, które Ci pomogę, a nie zostawią Cię na przysłowiowym lodzie? #Szukasz legalnego biznesu? #Szukasz biznesu, gdzie nie musisz pisać czy dzwonić do znajomych? #Szukasz biznesu, bez wychodzenia z domu? #Szukasz biznesu gdzie realnie wystarczy Ci poświęcenie 1-2h dziennie? Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam Cię tutaj --> http://sitko.imozliwosci.pl/krok-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam normalna pracę przez internet! :) Chcesz pracować zdalnie z domu, łącząc pracę z innymi obowiązkami? Osiągać kolejno stopień menagera, czy dyrektor? Twoje miejsce jest w moim zespole! Aktualnie poszukuję kilku osób zainteresowanych budowaniem sieci handlowej w branży kosmetycznej. Chcę Ci udowodnić, że Oriflame to nie tylko bycie konsultantką, ale fajna praca, za konkretne pieniądze, która może być świetnym startem w przyszłość. Zarejestruj się korzystając z linka poniżej (bez żadnych kosztów!), a ja się z Tobą skontaktuję: https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2137740 Ewentualnie napisz na adres: mrowcza.praca@gmail.com Czekam na Ciebie! Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz sobie dorobić do budżetu domowego lub zarabiać na stałe ta praca jest właśnie dla Ciebie. Nie musisz dzień w dzień wychodzić rano do pracy na 8 godzin lub więcej. Możesz pracować wygodnie w domu, zwłaszcza jeśli jesteś mamą i zajmujesz się małymi dziećmi. Wynagrodzenie zależy od tego ile czasu poświęcisz pracy. Będziesz współpracować z Polską firmą, która istnieje na rynku już od ponad 12 lat. Nie są to żadne ankiety online. Nic nie tracisz a tylko zyskujesz. Wymagania: * ukończone 18 lat * przynajmniej 2-3 godziny czasu dziennie * obsługa komputera/telefonu/tabletu * dostęp do internetu i jego obeznanie w stopniu podstawowym Oferujemy: * pełne szkolenie i wsparcie przez cały okres współpracy * bezpłatne wprowadzenie i materiały * atrakcyjne wynagrodzenie Jeśli jesteś zainteresowany ofertą współpracy, zostaw wiadomość z e-mailem i imieniem. Odezwę się do każdego i odpowiem na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaKarola99
Moja koleżanka pracuje zdalnie i bardzo sobię taką pracę chwali!!Z tego co pamiętam to znalazła tę pracę na stronie pracuj-online com!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellness_online
Witam. Pracuje online w firmie z branży wellness, buduję zespół i pomagam zaklimatyzować się nowym osobom, możliwość pracy matek z dziećmi :) dodatkowo zapewniony system szkoleń online pieniądze wypłacane na konto 15-go. Możliwość awansowania. W razie pytań, proszę pisać na email wellness_online@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można np. poprzez zrestartowanie modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie, a serwis ma dobre opinie. https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/ id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×