Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mc person

kluski z serem

Polecane posty

Gość mc person

dziewczyny, jak robicie kluski z serem, białym, macie jakieś sprawdzone [przepisy Będę wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech te Kobiety :) no na zdrowy chłopski/babski rozum :) np zrób skwareczki, wymieszaj je z serem, dopraw, dodaj to do klusek i gotowe. nawet ja bym dał radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergfergf
podsmazam swiderki na oleju 5 min potem wkladam na talerz i dodaje ser bialy i sole mniam ale mi fizlozofia a ze skwarkami jeszcze lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotuje kluski
na patelni podsmazam bulke z maslem. wywalam kluski na talerz, polewam ta bulka, posypuje serem rozdrobnionym i jest :D Jakas wielka filozofia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc person
dzięki za pomysły, ale mi nie chodzi o kluski-jako makaron, tylko, kluski-jako kluski;) drogi Panie, a z serem i skwareczkami, to jeszcze nie jadłam:)ale czy Twój przepis dotyczy makaronu, czy klusek własnie:)i czy te dwa smaki się nie kłócą\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwe moja miłość
Może chodzi o zwykłe leniwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wał korbowy...
ziemniaki, gotujesz przeciskasz przez praskę. Do tego mąka jajko i ser biały. Zagniatasz ciasto, formujesz kluski, okrągłe albo kopytka jak tam kto woli, gotujesz w osolonym wrzątku. Na patelni topisz masło, polewasz ugotowane kluski, posypujesz cukrem i voila. SMACZNEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Ja robię tak -Na 1 osobę kostka twarogu (25dag) najlepiej mielonego , jajko i tyle mąki ,żeby dał się uformować po wyrobieniu wałek (jak na kopytka i nie za dużo ),kroisz i wrzucasz na osolony wrzątek .Gotujesz 3min od wypłynięcia.Podajesz ze zrumienioną na maśle bułką i cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc person
zrobiłam coś a'la leniwe, dobre były, tylko że ciasto wyszło zbyt luźne Dziękuję za pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc person
ja zrobiłam takie z ziemniakami-ziemniaki+ser+mąka+jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghgg
wujek gugl nie gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski to makaron przeciez
miedzy innymi oczywiscie ;) Jak autorka nie sprecyzowala na wstepie o jakie kluski chodzi to niech sie nie dziwi. Ja tez jak mowie, ze jem kluski z serem to znaczy, ze jem makaron posypany serem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×