Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinek91

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE:)

Polecane posty

Gość marcella black
hej;) pewnie że mam postanowienia na nowy rok.... 1. schudne 5 kg ( bd ważyć koło 48-49 kg/ 160 cm wzrostu) 2. znajde prawdziwą miłość i nie bd już singielką a co ciekawe w tamtym roku postanowiłam sobie że w 2010 schudne no i udało mi sie schudnąć ponad 5 kg;) i zostałam wegetarianką (ostatnio jadłam mięso w tamtym roku podczas wigilii)...... z czego jak z czego ale ze zmiany wyglądu i wegetarianizmu jestem naprawde dumna;) mam nadzieje że tegoroczne postanowienia też sie uda zrealizować;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczylam budwnictwo
1.scisly monitoring wydatkow 2.schudnac 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
widze że nie tylko ja myśle o odchudzaniu..... laski, może spróbujemy jakieś diety? macie jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie postanowienia
1. bardzo dobrze wypaść na praktykach 2 .zapisać sie w końcu na poprawę matury i nauczyć się na nią 3. podszlifować angielski i zacząć uczyć się niemieckiego i rosyjskiego 4. zaliczyć na bardzo dobrych ocenach semestr 1, 2 i 3 w cosinusie 5. pomóc pewnej partii w wyborach parlamentarnych i dostać się do komisji wyborczej (jeśli będzie taka możlwiość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna od dwoch miesiecy
ja mialam postanowienia na ten rok i w sumie gówno z nich wyszło postanowienia mam ogolnie zrobione a nie na nowy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcella black
oooooo zapomniałam że ja też w następnym roku zamierzam zdawać mature;P to już mam 3 postanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttabafghjkm
1. zadbać o siebie wreszcie ( trochę solarium, kosmetyczka raz na jakis czas, zadbać o włosy) 2. zrobić prawko 3. znaleźć męża 4. zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To o mnie ...
Zeszłoroczne postanowienie, nie zdążyłam wypełnić - we wrześniu straciło swoją ważność. :O nowe: 1. Dużo nauki i dbania o karierę! 2. Poważnie starać się o dziecko 3. Wprowadzić się do nowego domu. 4. Troszkę schudnąć też bym mogła - jakieś 4 kg może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To o mnie ...
Może jeszcze: 5. Więcej ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To o mnie ...
6. Zmądrzeć? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×