Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiK_:o)

Kiedy wkoncu mam dni plodne

Polecane posty

Tak jak w temacie okres mialam 17 listopada cykl 28 miesiaczka trwala 5 dni a wiec kiedy mam dni plodne i kiedy mam miec owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja powinna przypadać ci na 14dzień cyklu(liczy się od pierwszego dnia miesiączki) 4 dni po okresie to dni względnej płodności(więc lepiej nie ryzykować) a następne 8 to dni płodne. 10 dni przed okresem masz niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zupełnie nie zgodzę z love1000, ponieważ: 1. dni płodne się wyznacza a nie wylicza 2. owulacja wyznaczamy od końca cyklu, a nie od początku 3. owulacja prawidłowo powinna wystąpić 10-16dni PRZED miesiączką- jest to tzw. faza lutealna, która jest mniej więcej stała dla każdej kobiety czyli przy cyklach 28dniowych owulacja będzie najwcześniej 12, a najpóźniej 18dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia dziekuje Ci bardzo zrozumialam chyba wszystko Zycze szczesliwego i malo bolacego rozwiazania ;) A nie zamierzam uwazac bo chce miec dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja radzę wyluzować i współżyć maksymalnie co 2-3dni :) a nie ma możliwości przegapienia dni płodnych :) Powodzenia a ja nie dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajaj
minia a przy cyklach 30 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Doskonałym rozwiązaniem na to, abyś wiedziała czy masz dni płodne czy też nie to warto się zastanowić nad ovu control. Dzięki niemu zrobisz sobie bardzo szybko badanie i będziesz wiedziała czy masz dni płodne czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Zainwestuj niewielkie pieniądze w urządzenie, które pokaże ci kiedy masz dni płodne, ja osobiście używam testera owulacji ze śliny afrodyta, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×