Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczkaa

STYPENDIUM SOCJALNE! POMOCY!

Polecane posty

Gość oczkaa

Po pierwsze ,mama ma na mnie i na brata przyznane sądownie alimenty (nie ma rozwodu, ani separacji, nie mieszka z ojcem), czy we wniosku wpisuję połowę alimentów na siebie bo jestem dorosła a połowę na mamę bo przyjmuje na 12 letniego brata? Po drugie, ojciec z nami nie mieszka, nie jest w ogóle zameldowany z nami, czy jego dochody też muszę wpisać? Po trzecie, mój brat mieszka z ojcem za granicą, a mama nadal dostaje alimenty, brat też nie jest z nami zameldowany, czy z racji tego wpisuję brata do wniosku, czy dzielę te alimenty tylko na mamę i na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz chyba bylo, wpisujesz tylko siebie i matke i kwote alimentow jaka sie zasadzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfhsfsdgsd
Znam tą historie :P Pisałaś już tutaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ever3223442
a ja właśnie dzisiaj sprawdzałem w bakomcie socjalne i dostałem 782zł che che ale się ucieszyłem... wybrałem 200zł i na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczkaa
pisałam :P pani w dziekanacie nie potrafi mi pomóc , bo to nie pod jej wgląd i nie jest mi w stanie pomóc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczkaa
nie w dziekanacie nawet tylko babka co się zajmuje tymi wnioskami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczkaa
a nie doczepiliby się do tego że mama dostaje alimenty na mnie i brata a bart jest z ojcem? i czy jak mam już18 lat to alimenty wpisuję na siebie cz ymame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alimenty na siebie wpisujesz jako swoje. jezeli brat ma alimenty, mama je pobiera, ale brat nie mieszka z wami to mamy dochod wynosi 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczkaa
i wtedy ta kwota moja nie jest dzielona na mnie i mame tylko na mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×