Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

problem w zwiazku

Polecane posty

Chodzi o to,ze od mniej wiecej tygodnia szykujemy sie na impreze,dosc wazna dla nas,i wczoraj wieczorem,jak juz naszykowalam dla nas ubrania,zeby dzis nie latac w nerwach i nie szukac niczego w biegu,moj facet wrocil do domu i mowi do mnie tak: plany sie zmienily - ty nie idziesz. Tak po prostu mi powiedzial,nie tlumaczac niczego. Nie wiem o co chodzi,i nie wiem,jak mam zareagowac,wczoraj w nerwach trzasnelam drzwiami i wyszlam z domu,jak nie raczyl mi wyjasnic co sie stalo. Nocowalam u kolezanki,a dzis wrocilam do domu,jego nie ma,napisal mi tylko,zebym nie histeryzowala. Nosz kurwa,pytam sie,co powinnam w takim razie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rób. na chamskie zagrywki najlepiej nie reagować. To on się ma wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wlasnie wg niego to ja histeryzuje,on zachowuje sie w porzadku. A w sumie co za problem po prostu wyjasnic o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Dlatego nie ustępuj. Bo dalej będzie się tak bez szacunku do Ciebie zachowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sansibra
A co to za impreza ze jest taka wazna dla was obojga????????????? Jak to facet mowi ze ty nie idziesz???kurcze czegos tu nie rozumiem a on co????IDZIE tak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,on idzie,a impreza wazna,bo jest to cos na zasadzie bankietu dla grupy ludzi,ktora aktywnie uczestniczyla w pewnym projekcie - wiecej zdradzic nie moge,w kazdym badz razie udzial w takim bankiecie moze zaowocowac nabyciem nowych kontaktow biznesowych itp. Wszedl do domu i powiedzial - ty nie idziesz. I jak ja mam to odebrac,ja rozumiem,gdyby od poczatku tak mialo byc,np.ma impreze w pracy tylko dla pracownikow,bez osob towarzyszacych,to ja rozumiem wszystko,tylko po co trul mi gitare,ja sie szykowalam,nawet znajoma fryzjerka miala mnie czesac,a w piatek o 22 nagle sie okazuje,ze nie ide,i nie ma slowa wyjasnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po...ne to wszystko
Zrób mu loda z połykiem - skończą się problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sansibra
Czy wy razem pracujecie czy ten bankiet jest ze strony jego pracodawcow???? Ja bym sie wyszykowala i poprostu poleciala gdzies ze znajomymi na pewno bym nie siedziala grzecznie w domu i nie czekala na faceta.Swoja droga moje zdanie jest takie ze.......to poprostu nie fair z jego strony zostalas potraktowana jak gowniara i pomysl co bedzie 10 lat. Moze porozmaiaj z nim tak od serca albo pomysl nad zmiana faceta na takiego ktory bedzie szanowal ciebie i liczyl sie z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wyjdziesz z domu, on wyjdzie z domu i do usranej śmierci bedziecie se robić na złośc. bezsensu. pojebana sprawa i do konca nie wiadomo o co chodzi ale chyba by mi sie odechciało być z takim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza jest tak jakby bardziej z jego strony,w tym,ze ja tez uczestniczylam w tym projekcie,moze nie tak duzo jak on,ale jednak...Zamierzalam wlasnie gdzies dzis wyruszyc na jakas impreze,albo po prostu zaszyje sie gdzies na kilka dni,i znikne,moze dotrze do niego,ze tak postepowac ze mna nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sansibra
Jesli uczestniczylas w tym projekcie to poprostu zrob mu suprajsa i tam pojdz.Moze on jest zazdrosny o to ze to ty zostaniesz moze tam jakis sposob wyrozniona__??????????zastanawiajaca sytuacja. W kazdym razie nie siedz w domu bo sie tylko pograzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie kobiety ktore wydaja
raczej sprobuj sie dowiedziec co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haHAhaHAhaHAha!
już bym go olala na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadsonmi
najlepiej go ignoruj jak cie bedzie przpraszal olej go. poprosi zebyscie szli razm olej go.. ni pisz nie dzown ja tak kiedys zrobilam i przyszedl na kolanach prosic o przebaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sytuacja sie troche rozwinela,bo wydzwania do mnie,ale ja nie odbieram,ogolnie to szykuje sie do wyjscia na impreze,a co,sama w domu siedziec nie bede. Na ten bankiet nie pojde,bo w sumie nawet nie wiem,gdzie to ma byc. wypisuje mi smsy,zebym przestala histeryzowac - wbrew pozorom jestem bardzo spokojna,nie rzucam talerzami i nie rwe wlosow z glowy,obmyslam tylko jak mu sie odplacic. Nie chce mi wytlumaczyc,dlaczego ja mam nie isc - a tego nie jestem w stanie zrozumiec,bo tak sie po prostu nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wy byscie postapili w takiej sytuacji? Nie bylo by wam przykro,ze ktos sie szykowal z wami na jakies wyjscie,a potem tak po prostu mowicie ze nie idzie,bez slowa wyjasnienia,i idziecie sobie sami,i w dupie macie ta druga osobe,ktora zostaje sama w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×