Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacek123

25 lat samotny

Polecane posty

sylwester spędzę w domu. Nie mam teraz znajomych, a pracy obecnie szukam, więc raczej nie będę miał gdzie pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREEEEEEEEEELOVE
prawdopodobnie wyczuje:-) owszem są takie dziewczyny, ale zanim skoczycie do łóżka macie przecież czas żeby się poznać, możesz w miarę możliwości zorientować się jaki typ reprezentuje kobieta. Jeśli Cię wyśmieje to trudno znaczy że niewrażliwa idiotka i tyle. Jak będziesz unikał kobiet ze strachu to nigdy w życiu nie zdobędziesz doświadczeń. Raz kozie śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszxxx
Widzę, że chyba wszystkie mosty popaliłeś skoro nie masz aktualnie znajomych:-/ Będziesz musiał wszystko budować od podstaw, a ten okres pamiętam, że jak dla mnie był najtrudniejszy. W Twojej sytuacji to tylko przez neta znajdź dziewczynę. Bo jakbyś chciał iść do klubu to bez żadnego "socjala" żadnej dziewczyny nie wyrwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej okolicy podoba mi się dziewczyna, która pracuje u mojego fryzjera. Sprząta, myje podłogi, włosy ( niewysoka, szczupła brunetka). Ma chyba z 18-19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 1989
jacek 123, mogę Ciebie pocieszyć ja również spędze sylwka sama i to mnie wpędza w okropny nastrój , nie pozwala mi sie cieszyć z najlepszych świąt w roku- :( btw mam 21 lat i też zero doświadczeń, wydawać by się mogło, że znalezienie faceta do drobnostka, łatwizna ale nie :( Mimo iż studiuje, chyba jestem niebrzydka, to nic dupa i niestety powoli trace nadzieje- smutne :( Przy nadziei trzyma mnie fakt, że podobno :każda "potwora" znajdzie swojego adoratora. ( w rzeczywistości chyb a nie taka brzydka potwora ze mnie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREEEEEEEEEELOVE
ocho Jacku więc do dzieła, tylko pomału zacznij z nią na początku od niezobowiązujących rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frelove: wiesz, nie bardzo mam okazję z nią porozmawiać. Fryzjerem jest facet i to z nim "załatwiam" wszystkie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszxxx
Najważniejsze w początkowym stadium znajomości to nic nie planować z dziewczyną w daleką przyszłość-mówiąc jej to, bo się przestraszy. Musisz porozmawiać z nią o bieżącej sytuacji i gdzieś ją zaprosić np. na łyżwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 1989
jacek 123 jak dlam nie najpierw warto wybadać czy dziewczyna ma faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszxxx
Powiedz jej na początku, że miło że znów ją widzisz, spytaj ile czasu już tutaj pracuje i rozmowa się rozkręci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREEEEEEEEEELOVE
oj tam oj tam, zawsze można coś napomknąć jak się dziewczyna w pobliżu pląta, nawet o pogodzie dla przełamania pierwszych lodów:-) tylko teraz problem odwagi.... wiesz ja kiedyś byłam bardzo nieśmiała naprawdę wybitnie. małymi kroczkami z odrobiną pozytywnego nastawienia da rade to załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo mam możliwość się do niej odezwać, bo umawiam się z fryzjerem i jak przychodzę, to idę do niego, a ona conajwyżej coś sprząta albo jest na zapleczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 1989
A może ona myje klientom włosy? i fajnym zbiegiem okoliczności ty bedziesz tym, który bedzie miał myty łepek przez nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszxxx
Nie ma co się użalać nad własnym wyglądadem tylko : 1) Zacznij ćwiczyć na siłowni 2) Jeśli jesteś gruby to zacznij biegać ( i co tego że zima) 3) kosmetyki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale on nie ma doświadczenia ' ciekawe czy będzie wiedział co ma robić Ja bym nie wiedział wiec takie gadki to o kant dupy rozbić Ja bym radził powtarzać sobie że ona jest Twoja tzn mów sobie "Ona jest moja" Los Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem akurat szczupły, a nie gruby. O wygląd też dbam, choć nie chodzę na siłownię i nie jestem umięsniony. Ona myje łebki, ale klientkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wygląd taki że nie da się go poprawić ale liczę na to że los będzie dla mnie dobry i wiem że przyciągnę do siebie dziewczynę pozytywnym myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica czysta jak zakonnica
Ja tak jak Ania mam 21 lat. Co prawda mam jakies doświadczenie z chłopakami, ale małe bo miałam tylko jednego i jakies tam po drodze spotkania z kolegami. Na szczęście mam przyjaciólki i siostrę, które spędzą ze mną sylwestra. Ania, skąd jesteś, moze jakos byśmy się zgrały i razem zabalowały, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREEEEEEEEEELOVE
Jacku nie szukaj wymówki, tylko spróbj powalczyć o własne szczęście, szkoda życia, wiesz? a jak sprząta znaczy jest w tym samym pomieszczeniu możesz strzelić tekstem np.,, "I znowu narobiłem pani roboty" i ona coś odpowie rozmowa się zacznie albo nie wiem np. coś o przekopywaniu się przez zaspy śniegu itd. zawsze z uśmiechem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat dla mnie samotny sylwester to nie żaden problem, bo nie lubię takich imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREEEEEEEEEELOVE
a czemu śmieszne? chciałam Ci pomóc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×