Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość średnio na jeża

Martwię się o syna który zmienia kobiety jak rękawiczki i jest z tego dumny!

Polecane posty

Gość średnio na jeża

Mój syn ma 18 lat. Uczy się nie najgorzej, często chodzi na imprezy ale nigdy nie wraca do domu pijany, nie przeklina, nie pali. Nie mam z nim żadnych problemów prócz tego jak traktuje dziewczyny. Od kiedy skończył 15 lat zaczął bardzo o siebie dbać tz włosy zawsze ułożone i drogie modne ubrania. Wtedy też zaczęły się nim interesować dziewczyny a on z tego korzystał i korzysta do tej pory. Najdłużej był z jedną dziewczyna około 2 miesięcy. Było ich już około 30 a i tak pewnie nie o wszystkich wiem. Gdy mówie mu żeby przystopował to on odpowiada ze korzysta z życia... Jak mam mu przemówic do rozsądku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczkaa
A niech korzysta póki może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfhsfsdgsd
Jaka matka taki syn :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio na jeża
już czwarte dziecko w drodze a on bezrobotny , to co ? ja będe alimenty placila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz, z jednej strony
moze lepiej, ze nie wiaze sie od razu "na stale " ja smiertlenie powaznie traktowalam kazdy zwiazek i srednio na tym wychodzilam ale nie o tym wiadomo, ze facet to facet, ale wydaje mi sie ze blad chyba popelniony byl gdzies wczesniej jesli facet nie szanuje kobiety, to dlatego ze nikt go nigdy tego nie uczyl znalama jednego, niby wsyztsko bylo z nim okey, ale nie nauczyla mamusia, ze drzwi sie otwiera, noo raz otworzyl i puscil o malo mi zebow nie wybil, ze lapy w kieszeniach, ze itd jak sie nie nauczyl wczesniej teraz trudno bedzie ci to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz, z jednej strony
pracuje od 15 roku zycia czy kaske na te super markowe ubrania dostawal od ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio na jeża
chyba nie umialam byc dobra matka bo teraz zabiera mi pieniadze i je roztrwania na przygody z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego jas sie nie nauczyl tego
jan nie bedzie umial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
szacunek do ludzi a nie tylko do kobiet wynosi się z domu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrec kurek z kasaaa
najlepiej na poczatek, wytlumacz dlaczego nie ma szcunku do kobiet i do kasy pewnie tez nie pewnie w zyciu nie zarabial wiec latwo mu sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio na jeża
próbowałam to zrobil awanture , straszyl ze sie wyprowadzi i bedzie ćpać , a ostatnio mnie uderzyl i w łazience zamknął i zakazał mi się cyt:"{wpierdalać w jego dorosłe życie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro dorosle to niech nie
starszy, wypierdziela i niech zarabia na wlasne zycie cpac tez za cos trzeba, a skoro praca sie nie paral, to na cpanie tez tak latwo nie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz, z jednej strony
najgorszy jest brak konsekwencji teraz synalek bedzie wiedzial, ze sie go boisz, i jak cie zaszantazowac jesli powiedzialas a, powiedz i b na ulice nie pojdzie jest na to za wygodny a Ty naucz sie kobieto konsekwencji i sie trzymaj tego co postanowisz i wiesz co masz robic uwazasz, ze jesli pozwolisz mu na wsystko to bedzie dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFF delikatet UBIO raritet
Twoj syn to syfiarz zapewne! Używa on prezerwatyw? Kopuluje z tymi dziewczętami czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×