Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż lekarki

Czy lekarki i pielęgniarki zawsze zdradzają na nocnych dyżurach?

Polecane posty

Gość Mąż lekarki

Przedstawie wam swoją historię ... Ożeniłem się z pewną lekarką i moje małżeństwo już ma spory staż. Jednak odkryłem (chwała, że istnieją "Życzliwe osoby"), że moja żona zdradzała mnie na tych swoich nocnych dyżurach. Oczywiście rozwodzę się za to. Czy to jest normalne zjawisko w polskich szpitalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi jestes
te zyczliwe osoby to moze jakas co chce zastapic miejsce twojej zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż lekarki
Wybacz - mi się żona przyznała (musiała, bo za dużo wiedziałem). I tylko pytam się, czy to prawda ... z tym zjawiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielęgniarka ze Śląska
u nas w szpitalu to raczej norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to prawda że wszyscy
faceci są półgłówkami? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż lekarki
Pytam szczerze ... Czy to jest w szpitalach "powszechne" zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanekkkkkk
tak samo jak kobiety na produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagminne zjawisko ... lekarki, pielęgniarki to bardzo "trudny materiał" na żony i liczne przykłady związków moich znajomych to potwierdzają, niestety. Na nocnych dyżurach i nie tylko ... pewnie nawet nie zwracałeś uwagi, bo wszystko tłumaczyła pracą ... kursy, zjazdy, sympozja, spotkania organizowane przez firmy farmaceutyczne. Pewnie nawet nie przyszło Ci to do głowy. Współczuję, naprawdę współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa wszystkie lekarki zdradzają na nocnych dyżurach... puknij się w głowę. Zdrada zależy od człowieka i jego moralności a nie od zawodu. Wiadomo że bywają sytuacje w których słaby moralnie człowiek skorzysta z okazji ale nie można uogólniać. Ty tak trafiłeś ale nie można generalizować że każda lekarka czy pielęgniarka zdradza na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u make me feel
To lekarze obracaja piguły na nocnych zmianach. Ciekawe czy sie chociaz zabezpieczaja heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moskala...rozejrzyj się w swoim środowisku pracy, bo domyślam się, że w takowym pracujesz i zobacz czy nie znajdziesz żadnego znanego Ci przypadku dokładnie odpowiadającego opisanemu przeze mnie mechanizmowi lub zbliżonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
z moich obserwacji wynikalo, ze raczej lekarze mezczyzni zdradzaja bardziej niz lekarki kobiety. Z 10 -ciu -co najmnej 8 iu Moze ja w takim miejscu pracowalam . Moze. W kazdym razie smutne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
odpowiedz przeciez znasz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie oni to robią ? W pokojach lekarskich ? Kiedys lezalem w szpitalu dlugo i w nocy nic się nie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakby powiedzieć że każdy pracownik jadący w delegację, na konferencję czy sympozjum naukowe zdradza. jak ktoś jest słaby to taki wyjazd czy jak w tym przypadku nocny dyżur będą tzw. okazją która czyni złodzieja. ale generalizować nie wolno, pomyśl też czasem że na dyżurach bywają ważniejsze rzeczy od romansowania np. ratowanie ludzkiego życia. to że zdarzają się romanse - ale gdzie się nie zdarzają? są ci którzy nie umieją się powstrzymać i ci którzy są wierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallilla
autorze (chwała ze istnieją"zyczliwe osoby") ? idiotki. przeczytaj drugi wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzzzz
powiem tak mam kolegę jego żona pielengniarka ma problemy 2 kolega po rozwodzie z pielęgniarka moja żona pielęgniarka nie zdradziła na nocnym dyżurze ale zdradziła mnie z pacjentem mojej zony koleżanka pielęgniarka tez zdradziła swojego męża problem w tym że piguły sobie opowiadają jak o one są krzywdzone w związkach a potem w głowie mają głupoty omijajcie z daleka lekarzy lekarki pielęgniarki to naprawdę naprawdę złe środowisko ja sam byłem taktowany jak pies a teraz po zdradzie jaki to super zemnie facet normalnie szkoda ze po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż lekarki
Dawno mnie tutaj nie było, ale cóż, lato deszczowe, to w takie miejsca się wraca. Rozwiodłem się z moją żoną. Nie wytrzymałem nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż jest od tego
Ta, widok zaspanych brzydkich lekarzy w białych kapciach-chodakach jest tak zniewalający, że nie można sie oprzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż lekarki
Trochę dziwne uczucie, pierwszy urlop bez żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_tak_zapytam
Przykre ... rozwód z orzekaniem o winie żony był? Jest dalej ze swoim lovelasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare forum odnawiam temat
co do zdrad to nei zależy od zawodu ale od człowieka osobowości charakteru , wyznawanych wartości i tego co ma W GŁOWIE ale jakoś potwierdzam opinię że na pielegniarki to zwykle idą same kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zawsze
pod warunkiem że mają co nieco urody, a lekarzom to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda zdradza na nocnych
dyżurach kobiety tak mają po prostu lubią zmiany a nie lubią czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szapolofska
Jak maz jest do niczego to zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta zganiaj na męża
, że kobieta się puszcza i zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to jest tak że
i co obserwuje to zależy - od tego czy kobieta jest ładna - czy lubi dawać dupe - od tego czy facet lubi się jebać [ a wiadomo że zwykle lubi no chyba że gej lub ma problemy z prostatą ;/] więc wniosek że zwykle się pielęgniareczki jebią na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco37
Ja jestem mężem pielęgniarki i podejrzewam że ona też ma kogoś na boku ale czy w szpitalu to nie wiem. Na razie nic nie mogę zrobić zobaczę co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×