Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volkista

Przyczytajcie jak murzyni w Polsce już się panoszą,kiedy zaczną zabijać?

Polecane posty

Bo czego mam się wstydzić? Uważam się za Kszatrija - potomka Ariów. A rolą Kszatrijów, drugiej warny (klasy) w społeczeństwie Ariów, było podporządkowanie niższych nacji. Poza tym ludzie są genetycznie zdeterminowani. Popatrzcie na cyganów, którzy nie dość, że brzydcy, to jeszcze upośledzeni społecznie i intelektualnie . . . Bo jak nazwać np. kobietę, która jest niska, gruba, wąsata, ciapata, a do tego rzucas kamieniami na ulicy, za coś porządanego , , , ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, chwalić się, czymś takim. Nie jestem ideałem, ale wiem, że jak nie ma się czym chwalić, to się nie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj się za kogo chcesz. Polska była wielokrotnie najeżdżana, kobiety gwałcone, więc, to pochodzenie i "czystość rasy" są mocno wątpliwe. x Z resztą nawet jakbyś był potomkiem Aleksandra Wielkiego, to za co należałoby Cię szanować? Czy aby mieć odpowiednie pochodzenie, to musiałeś jakoś bardzo się postarać? Kolor skóry miałby być nagrodą za jakieś wybitne osiągnięcia? x Myślę, że jak ktoś nie ma sukcesów życiowych, to chociaż cieszy się, że jego skóra jest jaśniejsza, a kolor oczu właśwego odcienia. Noż prawie jak Miss Polonia. No i idee z tego jeszcze sobie stworzy i Gebels, który udowadniał, że starożytne cuda świata stworzyli aryjczycy (nawet te azteckie) sie wtedy przyda. x Ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Tu nie chodzi o szanowanie, ani odcień skóry. Tu chodzi o sentyment. A co do czystości, to żeś przesadził. W tej części Europy żyją potomkowie sarmatów. Potomkowie Sarmatów, tym różnią się od innych Europejczyków, że reprezentują haplogrupę R1A1. I tak przodkami Sarmatów, byl Scytowie. A przodkami Scytów Ariowie. Nie wynoszę Ariów na piedestał, ale rzuca się w oczy ich genetyczne zdrowie i mała skłonność do zachowań aspołecznych. Dla przykładu perskie kobiety są najpiękniejsze . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli o niższe nacje, to zakładam, że nie chodzi o wzrost, przypominam, że najinteligentniejszą są Żydzi. Zdaje się, że to jakoś podważa Twoje teorie. x A jeśli chodzi "w społeczeństwie Ariów, było podporządkowanie niższych nacji" z tego co się orientuję, to wszyscy się kiedyś tłukli i każdy każdego chciał zniewolic, jako, że "był lepszy i wyższy". Zresztą słowo słowianin pochodzi od slave -niewolnik, bo rzymianie zaopatrywali się na tych terenach w niewolników. x "Uważam się za Kszatrija - potomka Ariów" hahha czyli ty się "uważasz" za kogoś, więc jednak nie pochodzenie jest ważne, tylko samemu sobie można nadać pochodzenie, to jest już taka obłuda, której ja nie ogarniam. Zdaje się, że sam sobie przeczysz. x Dobranoc życzę kolorowych oups białych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie samo zdrowie, jak u innych, zachowania społeczne ma wpływ wychowanie i kultura, a także (sic) religia. A już Hitler nam zademonstrował, jak ceni zdrowie, no i zachowania prospołeczne. A ilu Ariów go poparło.... No jak na razie, to jeśli chodzi o nowożytne zachowania aspołeczne, Ariowie są górą. x "A rolą Kszatrijów, drugiej warny (klasy) w społeczeństwie Ariów, było podporządkowanie niższych nacji" "rzuca się w oczy ich genetyczne zdrowie i mała skłonność do zachowań aspołecznych" Jakby trochę sprzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Nie jestem uprzedzony do Żydów, bo Jezus Chrystus był Żydem, a ja jestem Chrześcijaninem. Poza tym za czasów Rzymian nie było Słowian. Na terenie Pomorzu i Wielkopolsce żyli Goci i Wandalowie (plemiona germańskie), na dolnym śląsku Bojowie (plemię celtyckie) i Lugiowie (mix plemion celtyckich i germańskich). Czechy zamieszkiwali Bojowie i Markomanowie (mix ludności celtyckiej i germańskiej). Przodkowie Słowian mieszkali wtedy nastepach położonych nad morzem czarnym i nosili miani Sarmatów. Tym sposobem Słowianie mają więcej wspólnego z Persami i plemionami Afganistanu, aniżeli Celtami lub Germanami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki z Ciebie rasista? Skoro antysemitą nie jesteś. x No i źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że „Z punktu widzenia łaciny wyraz Sclavēnī jest derywatem, jego rdzeń nie ma jednak łacińskiej etymologii. Łaciński wyraz podstawowy sclavus znaczy „niewolnik, jeniec wojenny”"Pierwotnie podobieństwo do słowa „Niewolnik” (gr. Slávoi) istniało w formie odmienionej, poprzez procesy lingwistyczne rozpowszechniło się „W” zamiast „B”, a z tego prosta droga do upodobniania nazwy Słowian do Niewolnika.", Ostatnio był na ten temat piękny art. na onecie, albo wp, jak Cię to interesuje to sobie poszukaj. x Ach i Ty też się mylisz, założyłeś, że jestem facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak do współczesnych Żydów mam krytyczny stosunek. Powszechnie uznają talmud (faryzejskie kłamstwo), i de facto są kontynuacją faryzeuszy. Wg. mnie dzisiaj, żyje nieliczna grupa żydów zasługujących na względne poszanowanie. To judeochrześcijanie, albo inaczej żydzi mesjańscy - żydzi uznający Jezusa za Mesjasza. Bo reszta żydów wg mnie to faryzeusze mający krew na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New Day guest
Witaj. Mam na imie Paolina i mam 20 lat. Moja mama jest polka a tata pochodzi z Rwandy ( East Africa). Do 16 stego roku zycia mieszkalam w Polsce w malej wiosce w woj. lubelskim. Pomimo moich staran jako dziecko i nastolatka czesto doswiadczalam rasistowskich zachowan ze strony rowiesnikow. Ostatnio czytajac nastepujacy komentarz na kafeteria. pl : "czarnych powinno się wywieźć do afryki i niech tam te ścierwa zdychają przy wydobywaniu krwawych diamentów" , stwierdzilam ze to czas przemowic ludziom do rozsadku. Zalozylam na FB konto by zebrac ludzi z podobnymu doswiadczeniami, dzielic sie nimi a takze dzielic sie pomyslami i pomagac mlodym"afro-polakom" Wink i mam nadzieje zy i Ty sie przylaczysz. Smile Co ty na to? Oto strona FB http://www.facebook.com/pages/Czarnoskorzy-i-Muladzi-w-Polsce/1393127960906900?skip_nax_wizard=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasi pseudo-kibice zamiast napier...c sie miedzy soba powinni brac sie za czarnych dopuki nie jest zapozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasi pseudo-kibice zamiast napier...c sie miedzy soba powinni brac sie za czarnych dopuki nie jest zapozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie chcę murzynów w Polsce tak samo jak muzułmanów. Oni nie zachowują się jak ludzie. Nie mam nic przeciwko Hiszpanom czy Włochom zaliczających masowo polki bo oni chociaż zachowują się jak cywilizowani ludzie ale czarnoskórzy i wyznawcy islamu mają kompletnie nie pasujących do naszego świata mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanX
Byłem dwukrotnie w życiu napadnięty. Przez Polaków. Raz w Polsce, drugi raz we Francji. Za Pierwszym razem odpuściłem gnojkom, za drugim razem, jednego gnoja prawie zabiłem. Obaj biali i RODACY!!!! Oczywiście to JA zostałem okrzyknięty tym ZŁYM. I CO WY NA TO? Oczywiście tematu samoobrony nie wolno w "Bolandzie" poruszać, ale cos wam powiem-biały, czarny, czy marsjanin-tak robić by zabić lub okaleczyć!!!! I nie miejcie żadnych wyrzutów sumienia! Jebać skurwieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, ty nacjonalistyczno-katolicki poj***e s******* do Rosji tam Putin cię uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo murzyn to najbardziej rozwiniętą małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to rasiści i miłośnicy dyktatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż widziałem dzisiaj agresywnego murzyna w Warszawie, ale rząd PiS wpuszcza tu chmary tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem Nigeryjczycy czy Marokańczycy próbują Polki uwodzić płacąc "specjalistom" za pisanie chwytajacych za serce smsów czy postów na Facebooku. Na forach internetowych szukają zwykle wśród zdradzonych, porzuconych i tych, które nie mają obiekcji rasowych. Część chce sprawy załatwić szybko i wprost oferują pieniądze, 10 tys. przed, 10 po - donosi "Kurier Lubelski". Polki które na to idą nie mają świadomości, że ich "mężowie" znikną zaraz po ślubie a one reszty pieniędzy nie zobaczą. Takich ślubów nie odprawia się w katedrze.Idealny jest skromny urząd stanu cywilnego, najlepiej gdzieś na prowincji. Afrykańczycy są zorganizowani, mają swoje ulubione urzędy w Polsce - przekonują w gazecie pracownicy straży granicznej. Rocznie nawet 10 tys. ślubów zawierają Polki z obcokrajowcami, choć nie ma danych ile z nich to "papierowe małżeństwa". Wpada zwykle kilkadziesiąt osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×