Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malami24

problem z facetem

Polecane posty

otoz mam taki problem ze jestem z facetem kilka miesiacy na poczatku bylo spoko jak to zawsze w kazdych zwiazkach potem zamieszkalismy razem wiem ze mnie kocha itp ale od jakigos czasu denerwuje mnie jego zachowanie nie wiem moze ja jestem jakas dziwna ze sie o to wkurzam ale denerwuje mnie ze moj facet przy mnie caly czas parzy na jakies laski na necie gada ze ta albo ta mu sie podoba itp ze ta ma fajne piersi a tamta co innego. Przez akie gadanie nie dosc ze mi jest przykro to nie czuje sie przy nim dowartosciowana. Moze mi ktos powiedziec dlaczego tak sie zachowuje i czy to jest normalne? czy ze mna jest cos nie tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu napewno znajdziesz
Zmień faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli już fascynuje się laskami z netu to powinien robić to dyskretnie, żeby nie sprawić ci przykrości facet nie ma klasy i traktuje cię jak przedmiot i że musisz tolerować jego napalanie sie na inne bo dla ciebie samo to że on cie chce jest juz zaszczytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonius
normalny facet, my mamy to w genach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wie, ze takim gadaniem mnie zdenerwuje wiec robi to z premedytacja :) ale oprocz tego potrafi tez mnie niezle dowartosciowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie musi nic znaczyć. Fakt, jest trochę gruboskórny. Większość / wszyscy? z nas obejrzy się za fajną laską na ulicy, czy rzuci okiem na fotki w necie, albo skomplementuje urodę jakiejś aktorki, czując przy tym przyjemny przypływ krwi w niższych rejonach :D Wcale nie oznacza to, że nasza partnerka nas nie kręci, przestała być dla nas atrakcyjna, lub chodzi nam po głowie zdrada. Cóż, taka męska fizjologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysko rozumiem faceci sa wzrokowcami tylko ja sie zaczynam dziwnie czuc jezeli on do mnie z takimi tekstami,, kochanie popatrz na ta laske podoba ci sie kiedys z nia bylem'' albo ,, no fajna dupa z niej'' albo jak przychodza jego znajomi do nas to siedza i patrza na jakies laski w mojej obecnosci:( zenada nie chce miec akiego faceta przy nim zamiast czyc sie dowartosciowana nabawiam sie kompleksow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż ci mamy doradzić? 1. Jest gruboskórnym typem i nie wie, że sprawia ci przykrość, ale w gruncie rzeczy nie chce cię ranić i próbujesz coś z tym zrobić: powiedz mu to po prostu, albo odpłać pięknym za nadobne, zaproś psiapsiółki i pooglądajcie przy nim strony z facetami, żywo je komentując 2. Jest dupkiem i masz go dosyć: to daj sobie z nim spokój, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu napewno znajdziesz
3. Kobiety lubią być traktowane przedmiotowo Jak automat do spuszczania z kija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×