Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozbawiona 34

Sąd mu dowalił....

Polecane posty

Gość panterka76
Nie oddałabym dzieci za nic w swiecie ale jezeli tak by zadecydowal Sad i musiałabym to zrobic a byłoby mnie na to stac to tak płaciłabym i pilnowala zeby niczego mu nie zabrakło i nie podrzucałabym go do babci gdy przypada termin widzeń tylko spedzała czas z nimi a nie z brzuchata teraz juz konkubina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
no pewnie:) przecież to moje dziecko, ja inwestuję w niego średnio 2000zł miesięcznie (zaznaczam JA) a tatuś 800zł, czyli powinnam dostawać minimum 1400zł alimentów niestety nie wymawiam, bo to moje dziecko i nie jest najgorzej. A płaciłabym oczywiście, gdybym wiedziała, że tatuś inwestuje w nie całą sumę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
zapewniam Cię, ze dla mnie nic nie zostaje z tych alimentów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
nie liczę prądu, ogrzewania, wody:), bo mieszkamy w domu i jakbym to podzieliła na 2 osoby, to jeszcze pewnie z 1000zł by się znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiiauui
brawo do sama utrzymuję moje dziecko, znam to z autopsji i jeszcze każdy dziada żałuje, bo ja mam właśnie smutne 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój były mąż nie miał oficjalnie żadnych dochodów a i tak dostałam najpierw 250 zł w 2002 roku później 350 w 2004 i 400 obecnie. Zbierajcie rachunki za wszystko co dziecku kupicie, zaświadczenia od lekarzy jeśli wymaga stałej opieki lekarskiej i ciągłego brania leków. Zsumujcie podzielcie na pół i to powinnyście dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
No tak. Ostatni bastion.....dzieci. Ileż tu panie mają do powiedzenia. Oczywiście wszystko dla dobra dzieci. Chyba tylko wariat by w to uwierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
No tak. Ostatni bastion .....dzieci. Ileż tu panie mają do powiedzenia. Oczywiście wszystko dla dobra dzieci. Chyba tylko wariat by w to uwierzył. Ciekawe ile te panie z takimi finansowymi oczekiwaniami ....oczywiście na dzieci ,same są w stanie zarobić i tym dzieciom przekazać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie tyle co ty panie zniecierpliwiony bo za 400zł to można dziecku co najwyżej parę butów i jakiś ciuch kupić,a swoją drogą to 400zł starcza ci na fajki i piwo????Ja tam na swoje dziecko mogę dać dużo więcej bo do fajtłap życiowych jak zniecierpliwiony nie należę nie muszę wyrzucać z domu nastolatka.ale alimenty to zaraza a zniecierpliwiony to taki super tata co swojej córce na pewno pomógł przez całe życie a ona mu za to teraz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
' Zbierajcie rachunki za wszystko co dziecku kupicie, zaświadczenia od lekarzy jeśli wymaga stałej opieki lekarskiej i ciągłego brania leków. Zsumujcie podzielcie na pół i to powinnyście dostać" Tak ,tak ,zbierajcie rachunki.....na ulicach ich pełno. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko zależy...
Nie rozumiem dlaczego tacy malkontenci podnoszą zawsze temat honoru, gdy kobieta dostaje alimenty na dzieci. A gdzie facet ma honor, gdy zdradza? Gdy odchodzi do innej? Gdy kłamie, oszukuje i to jeszcze przed sądem? Nie ma go! Więc jak zrobił dzieci, to niech na nie płaci, bo odpowiedzialność za nie jest również na szanownym tatusiu, także ta finansowa. A kwestie honoru podnoszą albo tacy właśnie tatusiowie, którzy muszą płacić i jest im to nie na rękę, bo woleliby wydawać raczej na kochankę, niż własne dzieci, albo zgorzkniałe rozwódki, które mąż zrobił w balona i grosza nie dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
A Ty powiedz dziecku ,że loda nie dostanie bo tata jest BE i nie dał alimentów. Zapłać tez ojcu za to ,że go dziecka pozbawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Wam powiem mój ex pokazał w sądzie rachunek własnie za lody..... ja im kupowałam latem po 3 dziennie do głowy by mi nie przyszło sumować ile na te lody wydałam a on 1 słownie jeden rachunek. No ale od Sowy.... Zniecierpliwiony ja zarabiam 3 tys i co z tego? A teraz zbieram rachunki i faktury jak on za ody mógł to ja za kurtki i butki zimowe chyba też? Dodam że dostep do dzieci były ma nieograniczony i telefoniczny i osobisty ja nie zabraniam wrecz namawiam i nikomu ojca nie zabrałam sam odszedł i zrobił sobie 3 dziecko. I ta nasza dwójka już nie jest ważna a przez 8 lat była. Ja jestem winna? Chyba raczej nie ja jestem na kazde ich zawołanie ja obcieram łzy jak płacza bo tata znów sie nie zjawił i telefonow nie odbiera. I do cholery mi nie płaci tylko SWOIM dziecim kiedy Wy idioci to zrozumiecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
No sory ale matka nie dość że musi utrzymać dziecko to jeszcze je wychować, czytaj: zajmować się nim po przyjściu z pracy, kiedy jest chore, chodzić na wywaidówki i w cholere innych rzeczy. Facet najczęściej płaci 300zł i cześć pieśni. Z dzieckiem jak się widuje to już jest super tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oddajcie dzieci
do ojca albo do domu dziecka jak wam tak źle. Jakby to przeczytały wasze dzieci to na pewno miałyby żal do was , że uważacie je za taki ciężar- było ich nie robić , mogłyście wziąć pod uwagę także taki scenariusz, że facet od was odejdzie albo wy od niego. Ważne żeby płacił alimenty-jeśli płaci to zajmijcie się czym innym, chcecie więcej to wystąocie o podwyżkę a jak wam źle to oddajcie dziecko do ojca albo jeszcze gdzieś indziej i przestańcie pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja mówię, że mi źle? Tatus akurat by je wziął juz to widze he he he on jego brzuchata konkubina i moi chłopcy. Tu chodzi o to , ze nie docenia sie tego jaki wkład w wychowanie ma matka a jaki ojciec to ze ja kupuje dzieciom rzeczy na codzień to ok ale jak ojciec raz na rok kupi to super tata. A ja to co matka do d...y? Co Ty bredzisz do domu dziecka? Allbo nie masz jeszcze swoich dzieci to nie powinnas/nieneś sie wypowiadac albo nie czytasz wszystkich postów lub czytasz bez zrozumienia /spróbuj na głos moze lepiej pójdzie /Która normalna matka odda komus swoje dziecko? A jej obowiazkiem i prawem jest żadanie łożenia pieniędzy na utrzymanie dzieci DZIECI nie swoje powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×