Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Ostatni odcinek Miłości nad Rozlewiskiem. Szkoda.

Polecane posty

Gość proponuję
tak się podobał jak ty tutaj wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stehi
Mnie się podobał. Trzeba teraz przeczytać książki. Dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto poczytać, wszystkie trzy tomy czyta się bardzo fajnie, takie "do poduszki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stehi
Słyszałam, że są lepsze od serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle, jeśli książka jest nawet średnia, to żaden film nie będzie od niej lepszy co dopiero, jak książka jest dobra :) ale ten serial obronił się zdjęciami i aktorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-a
książki naprawdę mi się podobały :) pomogły mi na jesiennego doła. ale serialem się rozczarowałam: scenariuszem i sztywną grą aktorską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamany kalosz gumowy
to z kim w końcu będzie ta Brodzik w serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki naprawdę super!!! Przeczytałam wszystkie. Serial taki sobie ale oglądałam. Tak naprawdę to serial bardzo "mijał się" z tym co było w książkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, mijał się, słyszałam, że były duże zgrzyty między autorką książek a twórcami filmu, ale jakoś tam się dogadali ale zdjęcia - krajobrazy, nastroje, kolory - były piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia jadzia
film nudny, kiepskie dialogi, zero akcji, najmocniejsza strona to ta upośledzona Kasia, śmieszna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Oglądałam. i się popłakałam, takie to wszystko słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki były inne od serialu.Serial zrobili "pod publiczkę".Cukierkowy i przesłodzony jak telenowela brazylijska.Kaśka przecież zginęła tragicznie w książce,Paulla urodziła i dziecko miało prawie roczek jak wychodziła za mąż,Małgosia nie wróciła do byłego męza a w serialu jakby wróciła...Poplątane to wszystko.Nie podobał mi się w ogóle serial. Autorka książek się wkurzył i kazała usunąc swoje nazwisko z obsady serialu i dobrze bo to był gniot!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepski był...
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podoba serial, pewnie dlatego że nie czytałam książki...szczególnie intruguje mnie wątek Marysi i Krzyśka, bo ten Kubuś strasznie mnie drazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, ktoś odgrzebał temat sprzed prawie roku ... a ja dalej oglądam ten serial i dalej mi się podoba jego poetyka no ciekawe, czy Kuba wreszcie zostanie kopniety w d... czy nie wyglada na to, że jednak Marysia ma go już dosyć w końcu i tak długo wytrzymała, w ogóle nie powinna za niego wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Też to oglądam. Podoba mi się ten Krzyś. W pewnym sensie żal mi go. Pamiętasz Ewo, ognisko, które urządzali, to było kilka odcinków temu.. to jego spojrzenie na koniec, kolana mi zmiękły, a stara baba jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×