Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabella22

Czy można się zakochać w kimś

Polecane posty

Gość Izabella22

kogo kiedyś się nie lubiło i kto jest naszym totalnym przeciwieństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi Liju
no, niestety można się zakochać... jestem tego żywym przykładem. zakochalam się na zabój, on niby we mnie też.. z tym, że jemu przeszło, a mnie nie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Totalnym przeciwieństwem?.." O kurde! Wystarczy się zakochać w kobiecie to już jest totalne przeciwieństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella22
Jesteśmy dla siebie wredni, nazywamy się "ładnie", pokazujemy języki, ja wściekam się na nich, a oni rechoczą jak żaby. Oni nie pasują do mnie, ja nie pasuję do nich. A po jakimś czasie wpadamy na siebie i zaczyna iskrzyć... jak to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella22
Mnie zdarzyło się to już po raz trzeci. Teraz zresztą też. Na studiach mam takiego kolesia. Na początku warczałam na jego widok, on chichotał z kumplami na mój. Ale z nowym rokiem akademickim wszystko poszło w zapomnienie. Podchodzi do mnie, jest miły, a ja jakoś nie umiem być taka wredna jak kiedyś... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiające...
Normalnie. A dlaczego seks po awanturze jest najwspanialszy? Emocje, kochaniutka. I adrenalina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce pod oknem
kto się czubi ten się lubi?:) czyli od zawsze iskrzyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiajace>>to chyba kazda kobieta ma tak ze seks po awanturze lagodzi wszystko niom ....prawie wszystko.................................o ile ten sex jest z kobieta z ktora sie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella22
Chyba ta adrenalina i sposób w jaki walczą o swoje mnie tak przekonuje. Każdy z nich, trzeba przyznać, nie jest latwym przeciwnikiem. Inteligentni, o ciętym języku, zawadiackie spojrzenie. Kłótnie z nimi doprowadzają do szału, ale im bardziej mężczyzna dogryza, tym bardziej zapada mi w pamięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella22
W sumie do tej pory nie dałam się żadnemu poderwać, ale nie oznacza to, że czasem nie marzę o bliższej znajomości i wspólnych, pełnych wzajemnych zaczepek, wieczorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella22
Tylko, że trochę tak dziwnie...nazywałam go gnidą, a on mnie bladą dupą, a teraz strasznie kochanie itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×