Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezentowaa

Co myslicie o takim prezencie/niespodziance dla faceta?

Polecane posty

Gość prezentowaa

Chce ułozyc wierszyk troche smieszny, trochę romantyczny, napisać go na takiej dłuuuugiej kartce i jakos fajnie przyozdobic i wysłać mu poczta. Bez szczegolnej okazji, o tak o:) Co myslicie o tym/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po chooj mam być normalna
bardzo fayne ey :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki-000
jasne.........dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbdjfhdjfhjehfjerhfjerhjfh
fajny ale wiesz co ja wymysliłam? wydrukuję mu kilka "bonów" ktore bedzie mogł wykorzystać np romantyczna kolacja szybki numerek itp:) co myslicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowaa
o z tymi bonami tez dobry pomysl :P dzieki dziewczyny, bo tak ostatnio mi przyszedl ten pomysl do glowy i sie nad nim zastanawialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbdjfhdjfhjehfjerhfjerhjfh
no własnie dzis na to wpadlam :) tylko co jeszcze wymyslic?:P macie jakies pomysły dziewczyny ? tak by było smiesznie :) moze do kazdego "bileciku" dodac jakis wierszyk nawizujacy do danej syt.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowaa
no wierszyk tez fajnie:) a chcez zeby on sam te bony losowal w dany dzien, czy jakby to mialo w ogole wygladać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-m-sz
ale wśrod tych bonów niech znajdą się też takie nie związane z Tobą, np.piwo, wieczór przed kompem... żeby czuł że myślałaś przy tym o nim a nie o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-m-sz
i daj mu osobno np. 2 kupony pozwalające na zmianę losu, moze zużyć każdy jednorazowo, czyli w sumie dwa razy, jakby np.wieczorem wolał się kochać a nie pić piwo z kolegami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowaa
hehehe k-m-sz dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbdjfhdjfhjehfjerhfjerhjfh
wiesz myslałam by dac mu wszystkie od razu i ktory bedzie chciał wykorzystać oddaje mi ;) ooo piwko z kumplami tez jest dobre :) wieczór przed kompem raczej odpada bo ma to niestety codziennie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezentowaa
no fajny pomysl, taki "tydzien z bonami":P ja juz wierszyk napisalam :) zajal mi poltorej kartki w kratke A4, mysle czy jeszcze cos powciskac czy juz dac spokoj :) bo wiadomo, ze w tej glownej wersji, ktora mu wysle wszystko bedzie pieknie, napisane, wiekszymi literami itp wiec troche to miejsca juz i tak zajmie ale o to chodzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAY-GAME
MOZE PODAJ TEN WIESZYK , MOZE TEZ SKORZYSTAM A U MNIE WENY TWORCZEJ BRAK :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×