Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowalijka098

seks oralny prosze o wskazowki

Polecane posty

Gość naturysta
Moze sprobujecie seksu analnego, ja nie przepadam za bardzo. A twoja cipka jest ciasna czy raczej duza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowalijka098
wlasnie nie wiem, poprzedni mowil ze ciasna. przeciez jak nie mam duzego doswiadczenia to nie powinnam byc "rozjechana" ;/ ale zauwazylam ze jak spalam z obecnym i zaczelam zaciskac miesnie kegla to zaczal pojekiwac, wiec moze sama nie wiem... moze ze mna cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Ja na twoim miejscu sbrobowal bym z facetem, ktory ma wiekszego. Dluzszy, grubszy albo jedno i drugie. Bedziesz miala porownanie. Oczywiscie dyskretnie i bez zobowiazan. Jaka dlugosc ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Mila nowalijka, z toba jest wszystko w porzadku. Albo sie z czasmem dopasujecie albo potrzbujesz wiekszego. Partnertstwo bez dobrego seksu nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowalijka098
dzieki za linka, te pozycje sa super co podeslales, reszte obczaje jak wroce , musze leciec do miasta. mialam mozliwosc niedawno przespac sie z facetem ktory ma wiekszego i grubszego ale chce byc w stosunku do obecnego fair. ale nie ukrywam, ze jak bedzie czegos brakowac, bede szukac gdzie indziej, od tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Przyznam sie ze juz zazdroszcze temu facetowi ktory bedzie mial okazje sie z toba przespac. Jestes mila osoba. Kupilem sobie w seksszopie pierscien gumowy na penisa. Podobno jest wtedy twardszy i dluzej stoi. Musze w domu wyprobowac. Od kolezanki z pracy dostalem majki ktore w ciemnosci swieca. Bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak2
polecam ci stronkę erotyzm oczami kobiet, tam jest trochę artykułów na ten temat, mysle że dzieki nim nie jedna zaskoczy swojego partera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowalijka098
zazdroscisz mu tylko dlatego ze jestem mila ? :) jak dlugo tobie stoi podczas stosunku? jestes krotko czy dlugodystansowcem? np podczas pozycji na jezdzca skad mam wiedziec ze on doszedl? czy sex pod sciana jest dobry przy malym penisie? fajne zdjatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Zazdroszcze mu tego stosunku z toba. Ja jestem raczej dlugodystansowcem, mi stoi dosyc dlugo. Ale czasem mam ochote na szybki numerek. W pozycycji na jezdzca (w innej tez) poczujesz ze mu dobrze zrobilas jak poczujesz wystrysk spermy. Przyznam ci sie ze w tej chwili tez mi stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Pozycja na stojaco, ty trzymasz sie rekami parapetu a on ci sadzi od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowalijka098
ale ja ostatnio wytrysku nie poczulam... a na stojaco przeciez mozna ze j anp oparta o sciane on o mnie napiera, tez wydaje mi sei ze to mogloby byc super. jak najszybciej go podniecic? czy dotykanie wewn strony ud niemal kolo penisa cie podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra87
Teraz uzywamy gumek, ale jak bylam na tabsach to tez nigdy nie czulam tego wytrysku w srodku. I musialam poznawac po wyrazie twarzy ze juz doszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowalijka098
a na jezdzca jak sie poruszac szybko czy wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Jezeli wytrysku nie poczulas to znaczy ze sie nie spuscil. Moze on ma jakis problem? Bardzo lubie jak mnie partnerka po udach dotyka, wtedy mi od razu staje. Bardzo lubie jak w saunie dziewczyny patrza na mojego penisa. Lubisz patrzec jak facet sobie sam obciaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Na jezdzca wazne jest zeby facet mial sztywnego penisa, siadasz na nim okrakiem, bierzesz go reki i wsadzasz w cipke, njpierw posuwasz go wolno a potem coraz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowalijka098
spuscil sie, pozniej gdy skonczylismy jeszcze we mnie zostal. pozniej gdy ze mnie wyszedl sperma ze mnie wyplynela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???111
a jak już go tam popieszczę ręką i jeżyczkiem i włoże do ust to mam juz tylko w góre i w dół i czy w miedzy czasie jeszcze jezykiem go smyrać??? i jak mam w buzi, to mam reka w góre i w dół, czy mam głowa ruszac? bo wygimnastykowanych ust nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Jezykiem smyrac, ale nie zebami dotykac, najpierw zoledzia wargami objac i powoli wsuwac i wyciagac. Mozesz go reka za trzonek penisa trzymac, ale niekoniecznie. Jezeli mu robisz loda na stojaco to masz rece najego posladkach a loda mu robisz bez pomocy rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???111
czyli muszę manewrować głowa.....hmmmm no własnie a jak to jest z ta koncówka, naskóre scigam i wtedy zaczynam posuwac (czyli naskóre w trakcie loda nie wraca na swoje miejsce tylko zoladz jest cały czas "goły" w moich ustach? wiem ze durne pytania ale coz faceci sa coraz bardziej wymagajacy jak sie przekonuje powoli... juz im nie wystarcza zapach kobiety tylko to jak szybko i w jaki sposob manewruje jezykiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Naskorek jest sciagniety, ale ty nie musisz koniecznie glowa poruszac, on moze sam penisa wsuwac i wyciagac. Wszystko jest do uzgodnienia. Ja zawsze bylem z moich partnerek zadowolony, i one tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???111
nie mam w temacie loda wielkiego doświdczenia, jedni uwazaja to za wadę inni za zaletę. ale dziekuje za wskazówki i tak pewnie wszystko wychodzi w trakcie :) ja lubie jak mnie mezczyzna tam lize, jednak zebym doszła to wymaga czasu i wysiłku z jego strony, kiedys miałam stycznosc z facetem ktory zaczal mnie tam piescic i jak mu powiedziałam ze lubie szybciej, duzo szybiej to sie zdziwił hmmm wnioskuje ze chyba tez malo doswidczony był w tym temacie albo ja taka nie typowa jestem, bo moj partner jak juz nie mogl jezykiem to reka wykanczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Ja mam inny sposob, najpierw bardzo delikatnie laskocze palcem cipke, a pozniej jezykiem, najpierw powoli a potem coraz szybciej i glebiej. W trakcie lizania rozszerzam delikatnie palcami jej wargi. Najwazniejsze jest zeby cipka byla wygolona, nie lubie wlosow miedzy zebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???111
pewnie duzo lizałes wiec spotkałes sie pewnie z roznymi laskami, takie co wolno robisz i ona juz ma orgazm i pewnie takie co trzeba sie niezle napracowac, u mnie trzeba niezle sie napracowac.... to normlane u dzieczyn czy jakims wyjatkiem jestem :D i słyszłam tez ze laski maja wrazliwe sutki, u mnie jak ktorys tam dotykał piescił czy lizał nie czułam niczego ;/ no i tez nie mam orgazmu pochwowego wiec moze juz taka jestem i tyle, choc generalnie sie tym nie przejmuje i nie rycze, tak mam i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
To mialabys ze mna przyjemnosc, ja lubie dlugo lizac. Ty nie jestes wyjatkiem, to calkiem normalne.Lizanie to fajna zabawa, mam wtedy cala cipke na widoku. Piersi nie lubie za bardzo lizac. Jestes ogolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???111
jestem, ale nie całkowicie na zero, mam cos w stylu paseczka :) mam dosyc ciemne i grube włoski wiec czasem sie zacinam czy nie wiem czemu jakos kalecze przez to sa grube ;/ wiec gole tak aby w miare wygladało i nie było mordęgą dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowalijka098
moj m.in. tak naokolo woklol lecht mnie jezykiem lizal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???111
niegdys moj bojas ssał moja cipke i wkładał jezyk było fajnie, a jak palcami robił mi dobrze to dwoma i w poprzek wtedy jest najlepiej ;) no i jeczał razem ze mna hehehe to tez polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Popros partnera zeby cie ogolil, wzajemne golenie tez sprawia przyjemnosc. Ja to ostatnio zrobilem z moja kolezanka z pracy, ja ja golilem a ona mnie. Po goleniu wytarla mi go recznikiem nasmarowala olejkiem i deliktnie obciagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×