Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yastk-a

Jestem na L4 podczas wypowiedzenia mam pytanie

Polecane posty

Gość Yastk-a

prosze o pomoc ,to moja pierwsza praca i nie mam doswaidczenia mam 2 tygodniowe wypowiedzenie(umowa na czas nieokreslony) ,jestem w jego trakcie , dzis dostalam od lekarza zwolnienie na 10 dni czy okres wypowiedzenia zostanie przedluzony o ten czas kiedy przebywam na zwolnieniu?czyli o te 10 dni dodatkowo czy to sie wlicza w ten okres wypowiedzenia? czy ktos moze za mnie dostarczyc zwolnienie do pracy bo nie moge chodzic -bola mnie korzonki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ktoś może dostarczyć za ciebie, ale napisz potwierdzenie odbioru i niech sie odbiorca podpisze. Po 2 Google.pl nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatu
ludzie!!! Zadne zwonienie nie przedluzy Ci czasu wypowiedzenia. Poza tym jak mialas na czas nieokreslony te umowe to pracodawca musial podac powod, zeby Cie zwolnic. Podal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yastk-a
wypowiedzenie jest a co ma do rzeczy jaki powod zwolnienia? ale powiem a co tam :P nie ma napisane na wypowiedzeniu powodu hmmm ...ponoc nie musza podawac powodu a nieoficjalnie nie dalam sie dluzej wykorzystywac zamiast 8 godz.pracowalam 10 albo wiecej za friko,do tego zmuszanie do falszowania tych godz.na karcie prac-kiedys placili za nadgodziny a teraz nie....kiedy nie chcialam kolejny raz zostac dluzej w pracy nastepnego dnia dostalam wypowiedzenie.... czyli zwolnienie lekarskie ktore pokrywa sie z wypowiedzeniem nie przedluza tego okresu wypowiedzenia ? chyba ze przekroczyloby sie ten czas na wypowiedzeniu? skaa dziekuje za porade co do google ,tylko teraz nie moge wysiedziec przy kompie bo tak mnie korzonki napierniczaja :(..ale poszukam szkoda ze te korzonki nie dorwaly mnie na koniec wypowiedzenia ,cos bym przynajmniej zyskala :P od pracodawcy....za kilka miesiecy nieplaconych nadgodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutal3200
musi pdoac powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moment, moment, ty złożyłaś wypowiedzenie czy pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatu
jesli pracodawca zlozyl wypowiedzenie to MUSI podac powod. JEsli nie podal Ci powodu a mialas umowe na czas nieokreslony to mozesz isc z tym do sadu o przywrocenie do pracy. NAwet jak nie chcesz tam pracowac to mzoesz cos odwojowac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze piszą powód musi być podany, a jak nie ma to sąd pracy. a co do wypowiedzenia to wydaje mi się, że l4 nie przedłuża wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgsdvkmsvdhgosv
pracodawca misi podać przyczyne zwolnienia jeśli to umowa na czas nieokreślony. jak jest na czas określony to nie musi podawać, a zwolnienie nie przedłuży ci czasu wypowiedzenia. osobie na zwolnieniu nie można wręczyć wypowiedzenia, ale jeśli już ci dali wypowiedzenia choroba na nie nie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yastk-a
mi zlozyli wypowiedzenie i nie mam napisane na nim powodu...choc wiem dlaczego -napisalam wyzej....kurna to ja mam ich pilnowac zeby napisali,skad ja ma wiedziec jak to moja pierwsza praca byla a oni chyba maja wprawe i nie dopelnili tego co jest jak widac bardzo wazne,to co ma sie prosic zeby dopisali? grom wie co mi tam nasmaruja :( rozumiem ,ze zwolnienie sie zawiera w wypowiedzeniu,z tego co licze to chyba bede miala po okresie zakonczenia jeszcze 2 czy 3 dni zwolnienia to o tyle bedzie dluzej kurna jak mnie boli nie moge siedziec :( co na chwile usiade to musze sie klasc :( nic te leki nie dzialaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yastk-a
gfgsdvkmsvdhgosv>>> na wypowiedzeniu jestem kilka dni ,od dzis mam zwolnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgsdvkmsvdhgosv
a jaką masz umowe, bo to ważne jeśli na czas nieokreślony czy określony? a tak na przyszłość to właśnie ty powinnaś wiedzieć co powinno byc w papierach a co nie bo cią wycyckają. nie masz co liczyć na przychylność pań kadrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Yastk-a
jeżeli rzeczywiście chwyciły cię korzonki to leżenie,ogólnie bezruch przedłuży tylko cierpienie. na tę dolegliwośc jest najlepszy ruch zmasowany , ból na ból. intensywny masaż i pracować można .leżenie i wygrzewanie stanu zapalnego jest niewskazane. no chyba ,że symulujesz ,bo tak widzę z moich kart ,które dla twojej wibracji postawiłam. powiem więcej,że zamawianie sobie choroby ,kreowanie się na cierpiąca,chorą,przyciągnie więcej niepowodzeń w niedalekiej przyszłości u ciebie. tak widzę w kartach. lepiej dla ciebie gdy zmienisz obraz przyszłości jak najszybciej. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yastk-a
rety nie prosilam o porady wrozbitow czy jasnowidzow :P :D co do jednego masz racje chora czy nie od ponad roku ciagna sie za mna i moja rodzina pasma nieszczesc i niepowodzen i jak tak dalej ma byc,to trudno,widac mi to pisane bez wzgledu na to czy symuluje czy nie....czasem mysle ze .....chcialabym umrzec :( ale to juz oddzielny temat ..... nie zyskuje niczego siedzac teraz na zwolnieniu i tak wypowiedzenie odbywam w domu :P....co mnie obchodzi czy mi wierzysz ...a zapalenie korzonkow mam nie pierwszy raz i wiem kiedy mam lezec a kiedy sie ruszac , stopniowo na wszystko bedzie czas i pora,tez pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×