Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysły s

Pomysły na tanie prezenty

Polecane posty

Książka to generalnie dobry pomysł na prezent. W przypadku wielu moich znajomych to się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna teraz wymienic ps4 na ps4 pro w media expercie i wychodzi chyba najtaniej na rynku, wiec no, warte obczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja dostałem 4 stówki znichy na plejaka i do tego hajs na akcesoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, mega. A można za ten hajs też gierce kupić? Bo GoW wyszedł dopiero co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne pomysły macie na Empik Foto i tam radzę szukać. Może poduszka ze zdjęciem? Albo magiczny kubek z foto? Ewentualnie fotoksiążka? Wszystko zależy głównie od preferencji i zainteresowań drugiej osoby. To nie powinno być coś przypadkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już kupiłam prezenty :) na stronie www.WielkiBambosz.pl są świetne rzeczy idealnie na prezent, w dodatku w rewelacyjnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie sferis.pl jest fajna akcja - prezentownik. Mądrze pogrupowali produkty w kategorie - m.in. dla niej, dla niego, dla dziadków, dzieci, nastolatków, a nawet takie najtańsze przydatne rzeczy - do 100 zł. Tam m.in. głośnik Bluetooth Baseus, uchwyt do smartfona, portfele, pendrivy, powerbanki - zawsze przydatne rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Wilczek

Bardzo łatwo wyszukać coś kreatywnego w internecie fachowcy24.com.pl teraz drobne upominki są na topie  wybór jest przeogromny ja regularnie zamawiam i się jeszcze nie rozczarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej dzieciom z rodziny kupuję jakieś książki edukacyjne, malowanki z naklejkami, żeby jednak wolny czas był też spędzony z rodziną, a nie samotnie w pokoju. Dzieciaki strasznie się cieszą i bardzo często razem malujemy, uczymy się z książeczek - kupujemy od Wydawnictwa MD Monika Duda. Polecam serdecznie na Mikołaja i pod choinkę wspaniałe prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi tanimi prezentami, to różnie bywa, ale przede wszystkim prezent powinien być trafiony w zainteresowania obdarowanego. Ja mojemu siostrzeńcowi postanowiłem w tym roku pod choinkę sprezentować ukulele Be Joe FZU-06. Bardzo fajny dobrze brzmiący model, który powinien mu się spodobać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronę sklepu trafiłam przypadkiem, szukając biżuterii w internecie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie. Nie ma żadnych zastrzeżeń, naprawdę piękna biżuteria, przystępne ceny i natychmiastowa wysyłka. Przejrzysta, łatwa w obsłudze strona. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja fajne pomysły na prezenty znajdują na Bass Polska dla facetów jakieś narzędzia a dla pań coś co ułatwi domowe obowiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też korzystam z tego, że mój facet uwielbia majsterkować i kupuję mu różne narzędzia na Bass Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może jakieś dobre czekoladki jeśli ktoś jest fanem czekolady albo w przypadku męskiego osobnika może kartacz do brody? o ile taką posiada 🙂 Czasem na stronie dlabrodacza są robione takie zestawy upominkowe więc można upolować coś fajnego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszystko zależy dla kogo i z jakiej okazji. Mój ostatni niedrogi prezent to poduszki dekoracyjne ze scandicsofa.pl, które kupiłam dla koleżanki do nowego mieszkania. W planach był zakup zupełnie czego innego ale jak zobaczyłam te poduszki, wiedziałam, że bardziej się z nich ucieszy niż z kompletu szklanek i miałam rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×