Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysły s

Pomysły na tanie prezenty

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam zabawki wykonane z drewna jako pomysł na prezent dla naszych dzieci,sprawdzą się przez lata,są bardzo solidne. PokojzZabawkami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oncia
mój świetny prezent na święta Zestawy prezentowe z maseczkami INTELLIGENT SKIN THERAPY dedykowane do różnych potrzeb skóry. Pięknie zapakowany w papierową torebkę z kokardą, pachnący oraz zawierający idealnie skomponowaną profesjonalną kurację z pewnością ucieszą obdarowaną nim osobę. Cena 39,90zł Wysyłka pakowanie GRATIS!!! www.Beautyface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam rzeczy wystawiane przez użytkownika izis5 , co prawda bardziej dla dziewczynek http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=1556749 znajdziecie tam przepiękne spódniczki Pettiskirt czy Tutu, różnego rodzaju świąteczne dodatki - getry, kapcie, śliniaczki. Są to produkty pozostałe po ekskluzywnym butiku Le Pompon w Szwajcarii. Widziałam na własne oczy i bardzo serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuncia
hmm ja ostatnio zrobiłam zakupy w selgros24 , takie świąteczne, prezenty i nie zabuliłam dużo. raczej wydaje mi się ze zakupy online nie wyniosły mnie sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kosmetyki? ja np zamawiałam kilka ciekawych i tańszych na e-kosmeo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze rozwiązania w kwestiach prezentów zawsze są w sieci. Sklepy internetowe zawsze dysponują lepszym i tańszym asortymentem od sieciówek. Dużo lepiej przeglądać strony jakoś miesiąc - dwa przed świętami i zamawiać by nie mieć problemów. Kupiłam za grosze zegarek dla ojca, biżuterię dla mamy i zabawki dla młodszego brata. Bardzo dobrze wyszłam na tym, zakupy doszły do mnie kilka dni temu i jestem zadowolona jak nigdy dotąd przed świętami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaS23
Dla par może być np. fotoksiążka z wspólnymi zdjęciami. Nie jest to droga rzecz. Na pixbook mozą zamówić od 29 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze materialy do decoupage http://www.swiatmargo.pl/ ? Jesli ktos to lubi to bedzie idealny prezent:) albo zamowic dla siebie i zrobic wlasnie prezenty DIY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wczoraj w gazetce teletorium takie fajne słychawki-nauszniki, myślę że na prezent byłyby fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym pomysłem na prezenty są jednak książki. W Empiku można kupić do 30 zł poradnik o obdarowywaniu innych. Znajduje się tam ok.150 pomysłów, za niektóre nawet nic nie trzeba płacić. Autor naprawdę miał głowę pomysłów, aby to wszystko powymyślać. "Sztuka obdarowywania mężczyzn i kobiet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja stawiam na biżuterię,akurat uważam ze dla kobiety jest to idealny prezent pod choinkę. Ciekawe zestawy wypatrzyłem na Lovrin.pl nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaSt
Wczoraj kupiłam mojej koleżance, z okazji zdania prawa jazdy, naklejki na tylną szybę auta - jedna przedstawia ją - mola książkowego, druga jej męża - biznesmena, a trzecia ich pieska :) Wydałam nieco ponad 20 złotych http://www.alerodzinka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabryśkaJ
Według mnie takie prezenty są też uzależnione od wieku osoby, której chcemy coś kupić. Teraz niedługo bedzie dzień babci i dziadka i pewnie dla nich zacznie sie poszukiwanie prezentów. Sama zastanawiam się czy nie kupić dziadkowi takiej lupy http://www.cezar24.pl/lupa-kieszonkowa-30mm-uvled-p-455.html . Bardzo często majsterkuje a wiadomo, że wzrok już nie ten i chyba coś takiego bardzo by mu się przydało. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adalina
Pomysłów nie brakuje - istnieją przecież całe serwisy w których kupuje się takie prezenty - w Super Prezenty masaż można kupić za pięć dyszek, a podobnych prezentów jest znacznie więcej. Zatem wcale nie trzeba od razu wydawać na prezenty wielką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie na allinside.pl. Ja z tamtąd czerpię inspiracje na tanie i fajne prezenty. Z całą pewnością dobierzesz coś odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób pisało tu o kosmetykach – jak najbardziej popieram , ja tez lubie w prezencie kosmetyki dostawać :) w czasie zimowym dbałam szczególnie o cere wiec siostra kupila mi na gwiazdke cały zestaw kremów, masek dermokosmetycznych BioDermic, sprawdzila na wlasnej skorze, ze działają rewelacyjnie, wiec polecamy obydwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allinside to dobry wybór :) Sama tam często kupuję i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki3333
Ja kupiłam mojemu chłopakowi kosz pełen słodyczy, ale takich których nie ma w Polsce (mmsy miętowe, fanta grape, baton butterfinger itp.). Wszystko kupiłam w sklepie internetowym www.aleslodycz.pl :P Mówię Wam cieszył się jak dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelowski
Zależy kto co rozumie przez tani prezent, chociaż my to się zawsze zrzucamy w swoim przyjacielskim gronie na prezenty i kupujemy coś lepszego. Ja ostatnio dostałem takie buty do biegania http://sklep-air-max.pl/men/nike-free-run-2-443815-411-niebieskie od moich kochanych przyjaciół. Bardzo wygodne są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karencki
W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl to coś w stylu Prezent Marzeń, czyli po prostu na zasadzie spa, masaży, może czegoś ekstremalnego? Aby tylko prezent był rzeczywiście efektowny i robił wrażenie - po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akadakos
Np. http://prezentmarzen.com/jazda-ferrari/ Kwestia budżetu, bo można i taki prezent kupić ze składek, a w ten sposób będzie to prezent co najmniej zadowalajacy, prawda? Dla pojedynczej osoby to nie będzie wielki koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo często kupuje coś na wyprzedażach. Teraz np, kupiłam teściowej blender z panasonica pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9090
Każdej kobiecie na pewno spodoba się biżuteria albo ubranie. Teraz jest ciepło więc można wybrać coś spośród koszulek - http://www.kodymody.com/pl/bluzki-i-topy Dobrym pomysłem mogą być również kosmetyki albo zabieg kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy: niską cenę, sprawdzone produkty i gwarantowaną jakość towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep www.swiatmargo.pl to kopalnia inspiracji jeżeli chodzi o prezenty. Można tam kupić m.in. ozdobne, drewniane pudełka, chusteczniki, ręcznie zdobione lampy, dzbany ozdobne, obrazki ścienne…i masę innych wspaniałych przedmiotów. Wszystkie oferowane tam artykuły są unikatowe i wysokiej jakości. Często coś tam zamawiam i zawsze jestem zadowolona. Jak na tak pięknie, precyzyjnie ręcznie zdobione przedmioty, ceny mają moim zdaniem bardzo atrakcyjne. Sprawdź ofertę tego sklepu, naprawdę warto. Aa… tam też może kupić preparaty do samodzielnego tworzenia techniką decoupage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbateks
Prezent Marzeń Wam coś mówi? Macie masaże za kilka dyszek, macie również jazdę czołgiem, jakiś basen... Atrakcji jest całe mnóstwo - fajny prezent wcale nie musi być bardzo drogi - kwestia odpowiedniego jego poszukiwania. To wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×