Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysły s

Pomysły na tanie prezenty

Polecane posty

Gość GwiezdneSufity1
Jeśli ma to być prezent dla dziecka to bardzo polecam coś wyjątkowego. Moją propozycją jest gwiezdny sufit, który przeniesie każdego małolata do krainy marzeń. Jest to w sumie niezbyt drogi wydatek, a jak potrafi ucieszyć. To się dopiero nazywa oryginalny prezent świąteczny. Pozdrawiam! :) _____ www.gwiezdnesufity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka122
Hm ograniczony fundusz, z tym to jest problem, ponieważ wszystko co wyjątkowe to trochę kosztuje. Ojcu na pewno spodobałoby się coś, co nie kurzyłoby się w szafie! :) Polecam bardzo serdecznie obrazy ścienne, sama będąc studentką kupiłam mamie takie coś i przyznam, że bardzo im się to spodobało. Był to motyw średniej wielkości za który zapłaciłam około 150 zł , także polecam i zapraszam na www.artisduo.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepJubilerski.com
Moim zdaniem najlepszym pomysłem na prezent dla kobiety jest biżuteria. Na pewno każda ucieszyłaby się z czegoś takiego http://www.sklepjubilerski.com/d/W15097B,wisiorek-z-bialego-zlota-z-brylantem-0-24ct-si1h-z-certyfikatem-autentycznosci-proba-585-masa-1g jak Wam sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam taniego prezentu ale na komunie, może jakieś fajne klocki lego?? Wiem że lubi chłopak takie sprawy? W tym Toys R Us jest duży wybór?? znajdę tam coś ciekawego w dobrej, przystępnej cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze co rozumiemy przez "tanie prezenty". niemniej, wiadomo, nie trzeba się jakoś strasznie wykosztować żeby sprawić radość upominkiem :) magiczna planeta ma sporo sprzętów w promocji, np. pendrive 4gb juz za parenaście złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to magiczna planeta? w Toys"R"Us jest naprawdę bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju zabawek!! Ja jak tam wchodzę to wyjść nie mogę:) strasznie wciągający sklep dla dzieci, i nie tylko;P ja mam blisko do Blue City więc często bywam:) a zabawki dla chłopców i dla dziewczynek, gry i zabawki edukacyjne, gadżety, no co chcesz to znajdziesz:) I klocki Lego też są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
a co myślicie o praktycznych prezentach? tzn. na przykład jakiś gadżet do kuchni, czy pendrive... ja w sumie preferuję tego typu upominki, a wcale nie muszą być drogie, od razu uprzedzam. magiczna planeta ma w ofercie zawsze masę promocji, więc można coś ustrzelić ciekawego i nie zbankrutować przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garcianka7888
Moim zdaniem warto szukać takich prezentów w dobrych sklepach internetowych. Jeżeli ma to być prezent dla dziecka,wówczas polecam www.Bebito.pl Gdzie wybór jest bardzo szeroki,a ceny atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasamba
sklepy internetowe to pierwsze gdzie zaglądam jak szukam pomysłu na prezent ;D ale przychylam się do poprzednich wypowiedzi, że praktyczność to podstawowe kryterium wyboru upominku. elektronika sprawdza się w 90% przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukacie pomysłów na TANIE prezenty to zapraszam do Darmolandia.pl - tam znajdziecie same fajne i tanie oferty, dzięki czemu kupicie najtańsze prezenty! http://www.darmolandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych, którzy nie kupują w Internecie, a szukają prezentów dla najmłodszych, polecam sklepy Toys R Us, bardzo dużo promocji i bardzo duży wybór, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla kobiety oczywiście biżuteria! Niekoniecznie droga, ważne, że ładna i oryginalna. Zapraszam: sklep-taki-ladny.mamfirme.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tani prezent na dzien dziecka- ide do ZOO z moim malym,. Toys r us orgaznizuje impreze dla dzieci w warszawskim zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rodzice tez abierali na jakieś wycieczki, wyjśćia z okazji dnia dziecka, rzadko jakieś zabawki. Ja też smigam do zoo, ale ta impreza jest dopiero w niedzielę, także dzisiaj idziemy do knajpy na jedzonko i do kina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkraglinka
fajny i niedrogi prezent to na przykład koszulka z jakimś śmiesznym napisem :) teraz w koszulki.com wypuścili koszulki nike naszej reprezentacji - zamawiasz sobie własny napis i masz oryginalny, firmowy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×