Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość proxxy proxy
Janusz desznik to jest naprawdę fajny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"17latku taka nuta ......czy Ty się czasem nie zakochałeś?????" Niestety ale nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Co u Was ? :) Zaczęłam spełniać swoje "mniejsze " marzenia i kupiłam flet poprzeczny. Mam go od dwóch dni. Wczoraj chyba przesadziłam, bo ćwiczyłam 3 godziny , aż mi zdrętwiały palce.:) Dzisiaj też sobie nie odpuściłam i też ze trzy godziny. :) Nie jest łatwo wydobyć ładny dźwięk, ale kto pracuje , to zbiera plony.:) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu kupilem gitare .... cos sobie przypominam . brzdakam czasami , ale nie mam az tak wiele czasu i mobilizacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie mam zbyt wiele czasu, i zostają mi albo ranki , albo wieczory. Jestem bardzo uparta, jeśli chodzi o takie sprawy, więc będę ćwiczyc nawet kosztem odpoczynku, telewizji. Postanowiłam sobie, że nauczę sie grac i tak będzie,może za dwa miesiące, za trzy,za...., ale przyjdzie czas i będę grac. Trzeba tylko ćwiczyć. Nie mam nigdy " słomianego zapału". Jeśli za coś się biorę , to do końca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nalezy czasami mam ten zbyt slomiany zapal , gdy inne sprawy wciagaja ...albo leniuchuje za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxy proxy
kocham Janusza-desznika:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nieodparte wrazenie, ze Nasz temat chyli sie ku koncowi.. a to chyba dlatego, ze wszyscy znalezlismy sposob na samotnosc, tak bardzo wrosla ona w nasza codziennosc, ze swietnie sobie z nia radzimy.. panno51- co u Ciebie?bywasz tu jeszcze czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam teraz sporo zajęć.:) Przed samymi świętami BN tez nie będzie zbytnio czasu, aby tu zaglądać. Ten temat zawsze będzie aktualny, bo " samotność" nie zniknie. Poza tym zawsze możemy pisać, nawet jeśli już ta samotność nie będzie nam doskwierać, albo KTOŚ się pojawi w naszym życiu ;) Byłam dzisiaj na grzybach. Pogoda była początkowo deszczowa, ale potem pojawiło się słońce. :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja rowniez ostatnio mam az nadmiar zajec. Zaczalem robic kurs na prawko sobie i czesto jest tak ze wychodze z domu o 7, a wracam przed 19. Przychodze do domu i umieram bo taki zmeczony jestem ;) Wybaczcie ze nie udzielam sie tu za czesto ostatnio ale chwilowy brak weny do pisania mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się zbytnio , napisz coś jak czujesz , jak masz jakieś chęci sam robiłem ostatnio ...na nieco cięższe samochody rzeczywiście stresujące nieco , a nawet całkiem ;) milion km. mialem za kółkiem bez wypadku , a tu ci stwierdzali , że coś nie tak ;) jakieś stare przyzwyczajenia ...teraz po nowemu sie jeżdżi mówili ;) wkurzające to nieco było a ci młodzi...to tak średnio po siedem razy , zanim zaliczyli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnisto frelka
tęsknię za deszem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsyssany5
no proszę , i zwabiłem tego desznika ;) co tam ? jak tam ? czego tu szukamy kolego imienny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsyssany5-- siemanko stary pedrylu:( Niestety pomyliłes się co do mojej osoby,więc nici z tego bedziesz miał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe , powinieneś się jednak leczyć , jak to stwierdzają niektórzy :) zresztą pewnie juz i tak za za póżno ... a i na to co masz, raczej nie ma lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki zamiar, ze jezeli nie bede juz samotna postaram sie jednak czasem cos napisac, bo nie znaczy to, ze mam zapomniec o starych towarzyszach niedoli ;) oj nie..tylko nie samotne jesienno zimowe wieczory tylko nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze , że nie błyskawice i jakieś wyładowania , a tylko światełko zatem ...jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×