Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Czujna- dziekuje za pozdrowienia :) i fajnie, ze znalazlas w sobie sile i masz tak dobre nastawienie,w sumie to moglabym ci podac reke, bo od jakiegos czasu odczuwam podobnie jak Ty, z tym ze ostatnio troszke mi sie komplikuje i co za tym idzie troszke gorszy stan, ale mysle/mam taka nadzieje/ ze wkrotce sie ulozy, ze znow bede pracowac i zarabiac/chocby marne/ale zawsze pieniazki, a reszta..nie przejmuje sie tym. Ja tez nie raz sie zatanawiam co sie dzieje z naszym 17-latkiem-zniknal tak nagle z forum :( pewnie znalazl jakas towarzyszke i nie jest juz samotny. Rowniez pozdrawiam wszystkich i zycze spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! dzien dobry! co u Was slychac, ze sie nie odzywacie? czyzby tak bardzo pochlonieci roznymi sprawami? zagladam od kilku dni i czekam na jakis wpis a tu cisza i cisza..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem przeziębiona.Chyba nie doleczyłam poprzedniego i wróciło. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to wymagało antybiotyku.:( Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ostatni dzień lata. Nareszcie była u mnie ładna pogoda. I moje zdrowie też się poprawia. :) Zosia jak u Ciebie? A Ty coś na urlopy za często chodzisz;) Mnie też by się przydał urlop. Zostało mi jeszcze 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dokucza mi gardło. Mam nadzieję , że szybko minie, bo w poniedziałek już do pracy i muszę być zdrowa. Urlop miałam w sierpniu ( 2 tyg.) i teraz mam tydzień. Potem dopiero na święta. Trzymam zawsze te dni na lato, w ciągu roku nie wybieram po kilka . A to co zostaje zawsze zostawiam bliżej Bożego Narodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to nie wirus, przegrzałam się w pracy, trochę stresu i to wystarczyło. Nie doleczyłam poprzedniego i się odnowiło. A teraz zamiast się zając leczeniem mam sporo zajęć i wiecznie coś robię. Nadrabiam zaległości i ciągle gdzieś biegam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prace na umowe - zlecenie się zakończyły ... po 18stu miesiącach takich przedłużań oraz bez prawa do urlopu płatnego Pozałatwiałem formalności - bezrobotnym zostając , mam nadzieje chwilowo :) na razie odpoczywam nieco , porządkując sad u rodziców tnę co popadnie , a nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas ostatnio pracowałem na świeżym powietrzu - coś budowaliśmy ...nawet w deszczu i w spiekocie lata na dachu np. , gdy nieco grzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwiec był bardzo gorący , ale do wytrzymania nie narzekam na pracę , raczej nieco obawiam się jej braku przez jakiś okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwiec gorący????? No chyba, że na południu. Ja byłam nad morzem i było zimno jak diabli. Kurcze, zimna to ciężki okres jeśli chodzi o budowlankę. Może poszukaj w innej branży, może jako kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyższe mam , ale raczej nieaktualne z racji braku ciagłości pracy tam i w tym ... dość długiej ( chcą młodych z doświadczeniem i zaraz po studiach najlepiej ) :D ale może jeszcze czegoś się nauczę i sam zacznę coś działać ( pewne rynki działalności są jeszcze do zajęcia ) niestety , u nas jest straszna zapaść pod tym względem , zupełnie zajęty rynek , niskie płace i wysokie bezrobocie niemiecki powtarzam , tak na wszelki wypadek , II kurs niedokończony egzaminem - dokończę , ale wymyślono jeszcze coś takiego , jak 'świadectwo kwalifikacji ' , czyli ktoś , kto ma uprawnienia aby prowadzić , powinien jeszcze być doprowadzony do tego , aby prowadzić ...a to kosztuje - 3500 wg. urzędu , co oni maga czasami sfinansować ...na prośbę i wg. podań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uważaj teraz :P u nas z ex , w tym pierwszym dniu po ...coś się niespodziewanie potem pojawiło dzidziuś , czyli córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziękuję Czujna. Doszedł mi jeszcze kaszel. Dokupiłam syrop i zobaczymy. Trochę szybko się męczę i chodzę wcześnie spać. To dobrze , że u Ciebie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym dokładnie 01 . 04 , czyli w prima aprylis urodziła się w christmas 25 .12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×