Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

piszę o przebytej 'chorobie ' czujnej i tym pewnym niebezpieczeństwie .... gdy zaufało się kalendarzykowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś dochodzi do skrajności
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia nie załamuj mnie
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia nie załamuj mnie
moja kolezanka zrobiła to podczas okresu i tez była w ciąży. kalendarzyk można jedynie wtedy stosować jak się chce mieć rodzinę wielodzietną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany nie pomyślałam o tym. :) Czujna była przecież chora. Pomarańczo czym Ciebie załamałam ? Co o czym pisał Wyssany nie jest "chorobą" , dlatego nie wiedziałam do czego ten kalendarzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat zajrzałem :) pamiętam - wiał mocny halny tego dnia , a w powietrzu - wiadomo , bakterie , pył i różne zarodniki należy być ostrożnym , szczelnie się zabezpieczyć i nie patrzeć w kalendarz ani kalendarzyk ona tego nie uczyniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Panno M nie przejmuję się tymi wczorajszymi wpisami, Nie bardzo mogłam zrozumieć o czym pisze Wyssany i pomyślałam , że pomylił temat. :) Wyssany , jak wieje halny , to zawsze trzeba się szczelnie " opatulić" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś wyłapałem , a Zosia niech się raczej nie przejmuje , że nie wyłapała od razu :) pracy szukam aktualnie , gdyż zupełny koniec tej budowy nastał drzewo posadziłem dawno , czternaście mieszkań z tarasami plus trzy duże sklepy , na parterze postawiłem , oczywiście we współpracy ...ale się liczy juz to jako te 66 % prawdziwego mencizny ( przynajmniej sam sobie zaliczam , a co ) syna nie spłodziłem , i raczej nie spłodze raczej :P , przynajmniej tak to wygląda na dzisiaj lepiej niż rok temu :D ( chyba , że usynowię )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to bardzo ważne, żeby mieć za co utrzymać siebie i swoją rodzinę. W naszej kulturze to mężczyzna jest od zarabiania pieniędzy, chociaż coraz mniej kobiet siedzi w domu przy dzieciach. Chcą pracować, zarabiać. Jedna pensja już nie starcza na rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to wygląda w zasadzie , zajęcie producenta dzieci jest przyjemne , ale nie zapewnia też tym dzieciom często tego , czego potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietamy l.
Gdzie byłeś kiedy cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie dzialo sie ze mna nic ciekawego, nie zmienilo sie wiele w moim zyciu, nie wiem o czym moglbym Wam tu napisac :) Moze jestem troche mniejszym odludkiem jak kiedys ;) Nie marudze bez przerwy tak jak kiedys :P Ogolnie to dobrze u mnie jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, 17 latek się odezwał, super. No widzisz, my z Panną M też już tak nie marudzimy jak dawniej. Może kiedyś wszyscy powoli wyjdziemy na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×