Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Oj Kamyks ja wiem jakie to ważne, że możemy tu sobie popisać i wylać swoje najskrytsze myśli. Bez cenzury, bez narażania się na śmieszność, bez wstydu. Wiem jak to pomaga:) Mimo wszystko życzyłabym sobie zaznać trochę szczęścia z kimś u boku...sobie i wam tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ...także wolałbym , aby po tym roku tego topiku w naszej obsadzie , już nie było ale jest , jak jest :( a jednak podoba mi się , że jesteśmy tu czasami i coś sobie tam powiemy , czy wyrzucimy coś z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ...cześć i chwała oraz 100 lat niesamotności założycielce topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyks
No nie tylko Zosi i pa- nny M ale również pa- nny 51, you i jeszcze crevaina, nie wiem czy dobrze napisałem, ale pewnie się ode- zwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrna , chyba przesadziłem znowu nieco :( dziś nie smutamy , będzie jakoś do przodu , mimo grudnia smętnego i przedświątecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni też, Ty też Kamyks. No oczywiście nie wymieniłam ich wszystkich, a powinnam. Chociaż Zosia i Panna M. zajmują w tym topiku szczególne miejsce. Jeszcze był Poradnik i 17 latek. I jeszcze taka młoda dziewczyna tu kiedyś też fajnie pisała. Nie pamiętam jej nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyks
Zosia jak zwykle jest gospodarna. Ech, mu- szę kończyć, czas od- stawić ten telefon który służy jako lap- top i niewiadomo co tam jeszcze. Pozdra- wiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza metoda jak nie wolno ...zamknąć oczy , nie patrzeć i szybko zjeść albo wypić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówki po-roczne dla wszystkich. Cobyśmy tu za rok zaglądali tylko towarzysko, żeby się podzielić informacjami, że to słowo za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achoj :) Jak tu gwarno sie zrobilo i jak zwykle omijaja mnie najfajniejsze dyskusje :( Czujna troche przesadzasz z tym szczegolnym miejscem, ale bardzo ladnie napisalas o sobie, ze mimo wszystko..pomimo,iz nadal jestes samotna,cos sie zmienilo na lepsze.To tez mozna uznac za sukces. Ecrivian- mam to samo co Ty, tylko w wersji damskiej, facet jako kolega,kumpel-bez problemu, ale jak nalezaloby poflirtowac, to wole schowac glowe w piasek i staracic kolejna "okazje"/"szanse" niz zostac zlekcewazona, tak bardzo sie tego boje, tak wiec nawet niewinny flirt wzrokiem odpada.. A co ja bede tu o sobie.. Z okazji naszej wspolnej rocznicy zycze nam wszystkim- cudownej odmiany tego naszego permanentnego stanu , znalezienia szczescia i radosci zycia( tym , ktorym jej brakuje) i doznania milosci, takiej pieknej i prawdziwej :) ...i 100lat naszemu topikowi,bo przeciez to nie temat ma dowodzic topikiem ,ale ludzie , ktorzy ten temat nadaja, a wiec badzmy w tym samym gronie jak najdluzej,aby tylko temat nabral innego kierunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×