Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Ja rowniez przylaczam sie do zyczen , oby spelnily sie marzenia kazdego z Nas . Mam bardzo pracowity tydzien i nie mam czasu tu zagladac w ciagu dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno M, z której to części wszechświata jesteś? Bo nie pamiętam. Ja z tych wspominanych nadodrzańskich szuwarów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze jest juz pozno na wszelkie przemyslenia..ale znow mnie dzis naszlo,musialo "najsc", nie jestem w stanie pojac czemu zaden mezczyzna sie mna nie interesuje, myslalam, ze wynika to z moich pewnych zaburzen osobowosci, ze one dyskwalifikuja..otoz nie! nawet tak pogmatwane osoby , a nawet gorsze, moga sie cieszyc zainteresowaniem na przykladzie pewnej znajomej..dziewczyna na pograniczu glupoty, typowa ofiara losu, z ktorej wszyscy sie smieja, chodzi zdolowana i ..zasluzyla sobie na zainteresowanie, chwala bogu-jej tez sie cos od zycia nalezy, ale CZEMU to znow nie ja :(:(:( ja chyba oszaleje,bo nie moge pojac mojej krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle , ze losowi czasami trzeba pomoc . Dziewczyny , ktore sa smiale , otwarte na nowe znajomosci potrafia same poderwac faceta , a jak zostana odrzucone no to co , bedzie nastepny , ale ja taka nigdy nie bylam i nie bede , nie mam takich predyspozycji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezposrednie i otwarte dziewczyny maja ulatwiona sprawe, faceci przez to tez, wiec po co maja sie starac o dziewczyne skoro inna "podaje mu sie na tacy', nie musza sie wysilac, a znudzi im sie to nastepna sie "poda", te, co zostana "odstawione" tez pojda sie podac innemu i tak kolo sie zamyka, a wartosciowe, ale niesmiale dziewczyny zostaja niezauwazone i same :( Ja nie potrafie podrywac, bo strasznie sie boje odrzucenia. Ecri- nie wyjezdzasz do Zakopanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego do Zakopanego właśnie? W sumie to na mój obecny stan wiedzy nie wyjeżdżam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna. To jest sama esencja. Nie tylko Was trzech, ale i chyba ogolnie calego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna. To jest sama esencja. Nie tylko Was trzech, ale i chyba ogolnie calego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×