Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

No to zapraszaj , a nie obiecuj , dla chcacego nic trudnego . Ja i tak juz jestem swirnieta wiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze wynajdę jakiś 'świrnięty temat ' :D ;) ...teraz będziecie szukac , gdzieś tam , może zupełnie niepotrzebnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja swego czasu (nie)parałem się "pisarstwem" (trochę stąd nick). Więc nie tylko w Adasiu własne świrnięcie widzę, ale i sposób zabierania się do "tforzenia" był mi dziwnie skądś znajomy :P Zaprosić póki co nie mogę, bo najpierw muszę zakończyć nielegalny proceder uzyskiwania kopii. (Chociaż gdzieś miałem płytkę, ale się ulotniła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany, wyluzuj. Szukanie to stan pozytywny. U mnie głównie dlatego, że wówczas znajduje się coś zupełnie innego, czego się kiedyś bezskutecznie szukało i zdążyło już nawet o tym fakcie zapomnieć. Zatem szukajcie, a (coś) znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergamotte
Dołączam... Wiem, wiem... Trzeba zacząć inaczej myśleć, nie użalać się nad sobą. wierzyć, że przyjdzie właściwy moment, chwila, która spowoduje zmianę w naszym samotnym życiu. Tylko ta tęsknota za oplatającymi mnie ramionami, to uczucie spokoju, bezpieczeństwa. Oddechy krzyżujące się podczas snu... Mocne przytulenie, ciepłe słowo, świadomość, że kocha... Tak cholernie mi tego brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie ogladam ten film , daliscie mi niezly pomysl . No nie to byl zart ja sie nie wpraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie poszukiwać i zagłąbiać się w 'świrniętych tematach ' - wasza wola , a właściwie , że tak powiem , jak dla mnie pewna 'normalność ' czyli chęć poznania prawdy a może jednak podpuszczam nieco ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda taki ladny byl - amerykanski , wiecie z jakiego filmu to bylo ? Szukajcie , a znajdziecie -tylko ja nic nie moge k... , no gdzie mam szukac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to proste z jakiego filmu. To "Sami swoi" przecież. Pawlak o ogierze Kargula z UNRY, co go Witia okiełznał by zaimponować Jadźce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergamotte
To fakt- seks połączony z uczuciem nie ma sobie równych. Seks z ukochaną osobą, dopieszczanie szczegółów, głębokie spojrzenie w oczy mówiące wszystko, dotyk przynoszący cudowne dreszcze... O rany... Pada mi na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizycznie ??? tzn. że cieleśnie się splatając i czując do siebie ...coś co pozwala się tak splatać można czuć się naprawdę szczęśliwym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O rany... Pada mi na głowę..." To teraz już możemy Cię powitać w naszym gronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witie , spotkalam dobre 10 lat temu w NY , pracowal w barze jako barman . Czego szukam ? Lepszego jutra , a moze no nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to nie tylko sfera duchowa, ale i fizyczna. Oczywiście, że sex rozładuje napięcie. Poczucie atrakcyjności erotycznej dla kogoś, też w jakiś sposób podbudowuje ego. Tak więc to wszystko daje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie dokładnie mam podać informacje? Bo jak czasami zaczynam pisać to końca nie widać... Wolę za bardzo nie wybiegać poza granice rozsądku, które mi wyznaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bergamotte Ależ oczywiście, że biust - talia - pupa to podstawowe informacje, zakładając, żeś kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×