Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

nie zorganizowaliśmy sie niestety w tym roku ...ale pomysła , hasła , wolontariat są , a wiec nie jest jeszcze najgorzej należałoby to wszystko jeszcze raz przemyśleć a Madagaskar to podobno piękna wyspa i duble mieliby tam jeszcze lepiej niż tutaj - tak nie może być !!! ...a więc na Marsa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko ten marsz i te hasła min." duble na Madagaskar !!! "nie odwróciły się kiedyś przeciwko nam, bo w życiu różnie bywa. Może i nam się przytrafi,że nie będziemy singlami i wtedy co? :) Te hasła będą dotyczyły nas.:) A ja nie chciałabym w razie czego, ani na Marsa ani na inną planetę, ani nawet na Madagaskar.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia w razie czego to z tą drugą połówką mogłabym i na marsie pożyć, byle razem:) Ecri- no dobra, to jakoś to ogarniasz, Wyssany transparent, ja bilety, jeszcze tylko Zosi i Pannie M coś musi przypaść w udziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem przeciwko wam,ale nie chcę być też przeciwko dublom.:) Ja jestem bardzo pokojowo nastawiona do innych.:) Nigdy nie brałam udziału w manifestacjach tego typu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze będę z Wami,ale nie chcę wysyłać dubli na inną planetę, bo wtedy na naszej zabraknie ludzi.:) I wtedy Ziemia się wyludni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zośka ...my ta tak naprawdę , chcielibyśmy zostać dublami a nasz protest to jest taki na niby , aby coś tam , cos tam czyli zwrócić uwagę na , całe to nieszczęscie ... niedublowania ( ale wiesz - to tajemnica , i nikomu nie można tego dalej przekazać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ależ mamy piękny dzień, słonecznie, ciepło, tylko co z tego...nie mam dziś żadnej motywacji by wyjść na spacer, czy na rower. A wam jak mija niedziela? Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Ecrivain - ten wczorajszy utwór piękny, jak oni na siebie patrzą...jak się uśmiechają....ehhh, pewnie znasz teks tej piosenki. Jak będziesz miał czas i ochotę to możesz napisać chociaż w skrócie o tej piosence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna, to tekst pierwszej piosenki, niesamowity:) "Chcę wypić pocałunki z twoich ust Jakby były kroplami smaku I tutaj w powietrzu narysować twoje imię Obok mojego Chcę słodki akord gitary Do szaleństwa w twoich uczuciach W delikatnym objęciu nocy Dowiedz się co czuję Że jestem zakochana I twoja miłość robi mnie wielką Że jestem zakochana I że dobrze, że dobrze robi mi kochanie ciebie Zostać w niewoli w środku ciebie Żeby wciągać powietrze którym oddychasz I w każdym powolnym kroku złączyć moje złudzenia Obok twojego życia Bo jestem zakochana I twoja miłość robi mnie wielką Bo jestem zakochana I że dobrze, że dobrze robi mi kochanie ciebie Milcząc, rozpalę ogień twojej skóry Zmoczę twoje wargi w namiętnej wodzie Żebyśmy uszyli sny z niczego Bo jestem zakochana I twoja miłość robi mnie wielką Bo jestem zakochana I że dobrze, że dobrze robi mi kochanie ciebie Bo jestem zakochana I twoja miłość robi mnie wielką Bo jestem zakochana I że dobrze, że dobrze robi mi kochanie ciebie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudny ! :) u mnie tez pogoda byla ladna, nawet zmobilizowalam sie na maly spacer z mama, po łące i do lasu. a Wy jak spedziliscie niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pomyłam podłogi, zrobiłam obiad, a teraz wybieram się na spacer. Tylko nie bardzo mi się chce, ale aż wstyd że w taki dzień nie ruszyłam czterech liter. Dobra, nie ma co, idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×